هر کسی در WV???

در اینجا نبوده است در یک زمان بسیار طولانی اما میخواستم بدونم که اگر وجود دارد هر گونه WV مردمی در اینجا. من ز

توسط HASHTADONOH در 15 تیر 1399
در اینجا نبوده است در یک زمان بسیار طولانی اما میخواستم بدونم که اگر وجود دارد هر گونه WV مردمی در اینجا. من زنده بین هانتینگتون و چارلستون WV. نزدیک به KY

به دنبال مرغ دیگر مردمی را به گپ زدن با. من در حال حاضر به 5 جوجه. با تشکر مختلف varmits در مزرعه ما--- که ما می دانیم از - 3 بابکتس که حذف شد در تابستان گذشته. (یکی بود در خانه مرغ و هنگامی که در بر داشت) ترس شوهر بسیار بد است. بسیاری از راکون possums و 1 کایوتی (که همچنین حذف) آمد در حدود 20 متری از درب جلو. پسر آنها به دنبال ترسناک حیوانات. من تا به حال اصلی گله 42 و نگه داشته بود با اضافه کردن در. حتی ساختمان یکی دیگر از قفس و اجرا فقط برای silkies. (تا به حال حدود 26 silkies که ناپدید شد با توجه به شکارچیان آنها تنها چند پر است. هنوز مطمئن شوید که چگونه و یا چه چیزی آنها را کردم.

در حال حاضر از آنجا که ما را به 5 شوهر من خواسته است که من دریافت نمی کنه تا زمانی که من پایان مدرسه پرستاری در سال 2008. بنابراین من حدس می زنم بهار 2009 من اضافه خواهد شد به من 5 کمی مرغ.

نگاه به جلو به گرفتن را به گپ زدن با مردمی در این هیئت مدیره. من آموخته زیادی در اینجا. و خواندن برخی از اطلاعات بزرگ و داستان.

من حتی تخم مرغ سال گذشته از KY silkies که از تخم بیرون برخی از زیبا ترین پرندگان است. من فکر می کنم من 18 رابطه جنسی از 22 تخم مرغ است.
بود که با تشکر از این هیئت مدیره.

تریسی در WVtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب