سلام!! من هستم :) و همچنین خمیری لب به لب :(

Hiii!!!!! من Beppi!! من 21 و من فقط یک گله جوجه های نوزاد امروز :0!! من برای باز کردن درب جلو من امروز صبح

توسط HASHTADONOH در 29 خرداد 1399
Hiii!!!!! من Beppi!! من 21 و من فقط یک گله جوجه های نوزاد امروز :0!! من برای باز کردن درب جلو من امروز صبح به یک غوغای جعبه!! من کاملا آماده نیست و در همه, از آنجایی که آنها قبل از هر چیز من دستور داد برای brooding (? کلمه حق?!?) آنها در نهایت همه واقع شده (ملافه حرارت لامپ ظرف آب در یک جعبه مقوا) اما یکی از آنها دارای خمیری لب به لب! من فکر کردم که او فقط یک سرما شخص در ابتدا اما خوشبختانه تنها چیزی که من از یاد من اولین عمیق شیرجه مرغ پژوهش در مورد خمیری لب به لب! آیا هر کسی هر گونه مشاوره برای مطمئن شوید کودک باعث می شود آن را ? متاسفم برای همه علامت تعجب من فقط هیجان زده !!! :D
خمیری کون بسیار آسان برای مقابله با, هر چند آن را به نظارت در بخشی خود را - چک کردن که جوجه چند بار در هر روز و نگه داشتن آن را شسته است.

یک نکته را به من آموخته است که پوشیدن یک پیراهن با آستین بلند. جوجه ها بسیار آسان تر برای شستن تا زمانی که آنها می توانند پهلو سر خود را به یک آستین (مانند ducking تحت momma مرغ).

در حال حاضر بسیار مهم است. قبل از اینکه شما شروع کردهاید جوجه بند ناف خواهد شد که در زیر دریچه. این بسیار مهم است که این نه در زمانی که شما به تمیز کردن خمیری ،

در اینجا یک عکس بسیار روشن و مقاله. من نمی توانم استرس به اندازه کافی. پایان ناف احساس می کنید و شما ممکن است به اشتباه آن را به صورت مدفوع و اگر شما نمی دانید که آنچه شما احساس. ناف آخرین چیزی است که می بندد قبل از جوجه دریچه بنابراین همه چیز بسیار ظریف به عقب وجود دارد. فکر می کنم از آن را مانند یک تازه چسب گلدان.

https://the-chicken-chick.com/pasty-butt-in-chicks-causestreatmen/

من حمایت خود را و نگه داشتن بدن با یک دست مانند یک پنجه در گرفتن یک ماشین اسباب بازی بسیار شبیه نشان داده شده در مقاله - شما دنبال آن هستید در بالا دست خود را با جوجه برگزار شد در قسمت پایین با انگشتان دست خود را - و اجازه دهید جوجه چوب سر آن را در آستین خود را. سپس شما می توانید نگه دارید جوجه را با دست غیر غالب و استفاده از دست غالب خود را به انجام این کار است.

من می خواهم برای به دست آوردن آب به درجه حرارت که قطعا نیست اما هم نیست البته ، من این کار را قبل از گرفتن جوجه.

سپس من انجام "پنجه" شتاب (پوشش خود را سینک تخلیه سوراخ فقط در مورد - مانند یک کاسه یا بشقاب بشقاب) اجازه te کمی پهلو به آستین و سپس من به آرامی و به آرامی اجرا آب (انجام بهترین خود را به نگه داشتن بقیه جوجه خشک است.

برخی مانند استفاده از یک پارچه یا حوله کاغذی - برای من یک پارچه برای جوجه های جوان بیش از حد بزرگ است و خطر ابتلا به ناف بیش از حد بالا است. حوله کاغذی ... بیش از حد خشن را برای این سن و برای آن منطقه است. پس به من اجازه دهید که آب (و) کار حل خمیری ،

برای خشک - من dab منطقه با کاغذ توالت ... پس من نگه داشتن جوجه بسیار به همان شیوه به عنوان من آن را شسته و اجازه دادن به آنها را قرار داده و سر خود را تا آستین من - پس من برای پایین ترین تنظیمات در خشک کن ضربه ای - و پس از آن نیمه کرک کردن با یک قطعه کوچک از کاغذ توالت.

مطمئن شوید که کرکی پایین است به طور کامل fluffed قبل از آن بازگشت به گروه - از آنجا که دریچه به طور مداوم در حال حرکت - لخت در معرض دریچه - می توانید دعوت ناخواسته pecks از آن دوستان است.

بیشتر به شما اقامت در بالای آن آسان تر و کوتاه تر این کار است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب