استخر پیش ساخته سوییم پلاس Swim Plus

زیرا ساخت استخر بتنی نیازمند هزینه بسیار زیادی است. اولین ویژگی بسیار مهم این استخر ها طول عمر بسیار بالا می

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

زیرا ساخت استخر بتنی نیازمند هزینه بسیار زیادی است. اولین ویژگی بسیار مهم این استخر ها طول عمر بسیار بالا می باشد. مقاومت مکانیکی بالا و همچنین قابلیت ترمیم استخر از ویژه آن است. از کاربردهای دیگر استخر پیش ساخته، استفاده از آن به عنوان مخزن آب کشاورزی برای آبیاری می باشد. در این مقاله تلاش کردیم شما را با استخرهای پیش ساخته و مزایای آن ، آشنا کنیم. نمونه برجسته این حوضهای بازتاب را میتوان در عمارت چهل ستون اصفهان پیدا کرد. ولی بعد از اینکه در دنیا طرفداران زیادی پیدا کرد، تولید این محصول به کشور چین واگذار گردید. یکی از دلایلی که باعث شده استخر پیش ساخته اینتکس طرفدار زیادی پیدا کند، کاربردهای مختلف آن است. از آنجایی که استخرهای پیش ساخته از رزین ساخته شده اند به همین دلیل در برابر نمک مقاوم بوده و دچار آسیب نمی شوند. همچنین این نوع استخرها در برابر مواد خورنده مانند اسید و کلر مقاومت بالایی دارند. مواد اولیه و تعداد لایه های فایبرگلاس استخر از مواردی است که در قیمت محصول شما تاثیر بسزایی دارد. عملیات های عمرانی از جمله مواردی است که اگر به درستی انجام نشود باعث خرابی هایی در بدنه استخر شود.

همچنین رزین از جمله ترکیباتی است که برای ساخت فایبرگلاس استفاده میشود. این موضوع کمک میکند تا هم بتوان از کیفیت بالای این استخرها لذت برد و هم از نظر اقتصادی استفاده از این استخرها دارای توجیه باشد. شاید تا به این جای مقاله متوجه مزایای این نوع استخرها شده باشید و جواب سؤال استخر پیش ساخته چه امکاناتی دارد را گرفته باشید. پس از خرید استخر پیش ساخته ، محل اجرا آماده می شود. با خرید استخر پیش ساخته دیگر لازم نیست از استخرهای بتنی استفاده کنید. فراتر از این ساختار بدنه آن بسیار مقاوم و بادوام است و از مواد محکم تری ساخته شده که دیگر نیازی نیست تا 25 سال آینده استخر را عوض کنید. باشد. پارچه برزنت محفظه اصلی این استخر ها را میسازد و از درز و نشت آب به بیرون جلوگیری میکند. اینتکس برای ساخت بدنه بیشتر استخر های پیش ساخته فریمی خود از پارچه برزنتی و یا پی وی سی چند لایه و پلی استر استفاده کرده است که هر دو جنس از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند . اگر فکر کردهاید که کاربردهای این نوع استخرها همین دو مورد است، سخت در اشتباهید.

ولی اگر بخواهیم آنها را تقسیم بندی کنیم شامل دو نوع اصلی هستند. استخر پیش ساخته اینتکس را برای مصارف خانگی و استفاده در ویلا , مراکز آموزشی ، مهد کودک ها , مراکز آب درمانی جهت بهبود بیماری های استخوانی افراد مسن و کودکان و نوجوانان را با بهترین قیمت شرکتی و کمترین قیمت بازار به فروش میرساند . همچنین پس از آزمایشهای فراوان کارشناسان متوجه شدند استخر پیش ساخته اینتکس چون از مرغوبترین مواد موجود در بازار ساخته شده است هیچ آسیبی به بدن ماهی و نحوه تنفس آنها وارد نخواهد کرد. فایبرگلاس (fiberglass) نوعی پوشش از ترکیب مواد نفتی و پشم شیشه است. 3. استخر های پیش ساخته فایبرگلاس دارای دوام و طول عمر طولانی نسبت به استخرهای بتنی با پوشش سرامیک و یا سیمان و پلاستر هستند. همانطور که اشاره شد وزن استخرهای از پیش آماده نسبتاً پایین هستند. همانطور که از اسم آن ها مشخص است، لایه های فلزی بیرونی از لحاظ آلیاژو مقاومت با یکدیگر متفاوت هستند. با توجه به فرم و ابعاد قابلیت نصب در مکان های متفاوت دارد. نصب آسان استخر فایبرگلاس مزیت ویژه ای است و این موضوع کاملا صحیح می باشد اما دارای ریز نکاتی است که در صورت رعایت نکردن آن توسط مجری می تواند موجب خرابی استخر شود.

Th​is da ta has be en w​ritten  by GSA Con tent​ G᠎ener​ator DE MO᠎.

اما استخر پیش ساخته پی وی سی یا پلاستیکی را می توان در همه جا نصب و استفاده کرد . این موضوع به این معنی است که تمام لوله کشی حول استخر قبل از قراردادن استخر پیش ساخته درون گودال اجرا میشود. سپس لولههای پلاستیکی، فنری این پمپها را نیز خارج کرده و یک طرف آن را به دریچه ورودی پمپ و لوله دیگر را در قسمت خروجی پمپ تصفیه متصل کنید. در زمان گذشته اگر کسی قصد شنا کردن را داشت باید به دریا، رودخانه یا استخر میرفت. توجه داشته باشید که در هنگام نصب بر روی زمین هیچ گونه اشیاء تیز و برنده نباشد چرا که در زمان پر شدن استخر پیش ساخته وزن آب داخل استخر بسیار زیاد بوده و باعث صدمه دیدن بدنه استخر میشود . استخرهای پیش ساخته اینتکس انواع مختلفی دارند. البته به این موضوع توجه داشته باشید که مونتاژ انواع توکار این نوع استخر ها نیاز به تخصص کافی دارد تا در ادامه مشکلی برای استفاده پیش نیاید. تحلیل انواع تنش و …