خودکار-VOX W7 بی سیم دوربین های پشتیبان بررسی کیت

نقد و بررسی – من بوده ام به دنبال پشتیبان گیری راه حل برای من و حومه برای ما سوبارو فورستر برای بسیاری از سال

توسط HASHTADONOH در 24 فروردین 1399

نقد و بررسی – من بوده ام به دنبال پشتیبان گیری راه حل برای من و حومه برای ما سوبارو فورستر برای بسیاری از سال و به دنبال شده بود برای چیزی که نیاز ندارد و در عین حال یکی دیگر از سیم کشی پروژه (حتی یک جزئی). من امیدوار هستم که خودرو-Vox خورشیدی بی سیم دیجیتال معکوس سیستم خواهد بود که راه حل کامل.

آنچه در آن است ؟

خودکار-Vox خورشیدی بی سیم دیجیتال معکوس سیستم قاب پلاک-سبک بی سیم دوربین پشتیبان گیری که نیاز به هیچ سیم کشی و تغییرات در عقب خودرو و تنها یک فندک قدرت وصل به قدرت صفحه نمایش. در حالی که آن را نه به عنوان پیچیده به عنوان ساخته شده در دوربین و صفحه نمایش در وسایل نقلیه مدرن را فراهم می کند یک کلید آسان-نصب و راه حل برای وسایل نقلیه.

چه چیزی در جعبه ؟

کیت بسته بندی شده در یک جعبه است که یادآور یک محصول اپل. باز کردن درب نشان می دهد یک مرور کلی کارت و پس از آن به خوبی بسته بندی شده سیستم.

این سیستم متشکل از

 • دوربین / باتری / تصویری واحد ارسال
 • گیرنده با 5 اینچ صفحه نمایش قابل جدا شدن آنتن متصل شده و قدرت رهبری
 • سیگار فندک سوکت پریز برق متصل با کابل برق
 • دوربین فعال سازی سیستم (بی سیم را فشار دهید)
 • مکش-جام بازو که نگه گیرنده به جلو
 • USB داده / کابل شارژ

طراحی و امکانات

من در اصل قرار بود به نقد و بررسی خودرو-Vox خورشیدی بی سیم دیجیتال معکوس سیستم در حومه شهر من است که اغلب لود به آبشش با دنده کمپینگ برای دیده بانی گردش یا schlepping لگو نمایش به منطقه ای / ملی نشان می دهد که نیاز به یک یاور به قلاب تا تریلر و یا در بازگشت به فضاهای پارکینگ. این طراحی از حومه با پلاک قرار گرفته در این مرحله بخشی از سپر بلوک و پانل های خورشیدی. بنابراین من همسر سوبارو فورستر شد تست خودرو.

راه اندازی

مراحل نصب ساده است اما مهم است که برای تکمیل مرحله اول قبل از نصب این واحد است. راه اندازی متشکل از

 1. شارژ باتری در پلاک قاب دوربین واحد
 2. نصب دوربین
 3. screwing آنتن به گیرنده
 4. متصل کردن قدرت بافته از گیرنده به کابل برق و سپس با متصل کردن کابل برق
 5. اتصال نصب بازو به پشت گیرنده و به جلو
 6. تنظیم پارامترهای مختلف در گیرنده
 7. تنظیم عمودی زاویه دوربین
 8. نصب دکمه فعال سازی (چسب دیسک)

هنگامی که باتری شارژ شده است (1-2 ساعت با استفاده از شامل کابل USB منبع برق) قرار گرفتن در معرض چند ساعت از نور خورشید روزانه را حفظ باتری صدر برای استفاده روزمره. این ممکن است یک مشکل با گذشت زمان اگر وسیله نقلیه خود را garaged در خانه و یا محل کار و یا هر دو و یا ذخیره شده است برای مدت طولانی. اسناد و مدارک ادعا می کند که به طور کامل شارژ باتری دوربین است که قادر به تأمین این سیستم برای چندین ماه بدون نور خورشید بود اما تایید نشده.

قبل از نصب و راه اندازی دوربین واحد باید روشن با فشار دادن دکمه قدرت مجاور به پورت شارژ در پایین واحد. در طول استفاده از این محافظت توسط یک لاستیک فلپ.

نصب و راه اندازی از قاب پلاک فقط باید 10-15 دقیقه (دیگر اگر شما رها کردن یکی از پیچ در چمن مثل من). این فرایند شامل از بین بردن پلاک از خودرو و کشویی آن را به دوربین قاب و سپس reattaching زوج قاب و صفحه به خودرو.

واحد گیرنده و نصب بازو متصل هستند با استفاده از یک اسلاید سیستم مناسب از پین و شکافها.

هنگامی که دوربین نصب پلاگین و بازی طبیعت از بقیه سیستم به این معنی است که از لحاظ جسمی تنظیم آن طول می کشد 5 – 30 دقیقه. مقدار زمان مشخص خواهد شد چه استادانه شما می خواهید برای دریافت با سیم است. برای تست من, من به سادگی اجازه دهید آنها را بر روی داش. شما همچنین نیاز به مانت دوربین فعال سازی را فشار دهید.

یک بار سیستم نصب شده است دوربین و گیرنده توابع را می توان با استفاده از بر روی صفحه نمایش منو. منوها قابل دسترسی هستند و پیمایش با استفاده از دکمه در سمت گیرنده است.

منوها اجازه می دهد برای تنظیمات زیر:

 • جفت دوربین جدید (سیستم می آید در حال حاضر زوج)
 • روشنایی / کنتراست
 • آینه / عادی نمایش تصویر
 • معکوس زمان (چقدر طولانی روی صفحه نمایش باقی می ماند پس از فشار دادن دکمه فعال سازی)
 • روشن کردن خطوط راهنمای روشن / خاموش و اندازه را انتخاب کنید از دستورالعمل
 • تنظیم مجدد به تنظیمات کارخانه

عملکرد

ما با استفاده از Auto-Vox سیستم برای چند هفته و در بر داشت که آن را راحت کمکی به خودرو آینه. من هستم و ترجیح می دهند به درستی تنظیم آینه به تکیه بر دوربین های, اما آن را بسیار مفید هنگامی که در تلاش برای بازگشت به فضاهای پارکینگ و هنگام حمل قد بلند باری که مانع دید خطوط. ما انجام برخی از زمینه کالیبراسیون اندازه گیری برای دیدن آنچه که متفاوت فاصله بین وسایل نقلیه مانند نگاه بر روی مانیتور بنابراین ما باید منابع در هنگام استفاده از سیستم. برخی از جفت از تصاویر زیر نشان داده شده است.

 

ما همچنین تست شده شب عملکرد. به طور کلی دوربین های تولید شده قابل استفاده در تصویر زمانی که نور از هر دو چراغ ترمز و یا نسخه پشتیبان تهیه چراغ.

تنها چیز منفی ما در بر داشت در طول تست ما این است که دوربین غلاف بالای پلاک مانع دسترسی به آسانسور دروازه انتشار رسیدگی در پشت سوبارو.

چیزی که من دوست دارم

 • نصب آسان
 • آسان برای استفاده
 • پاک کردن صفحه نمایش
 • شب خوب عملکرد (با بازگشت به بالا چراغ روشنایی صحنه)

چه چیزی می تواند بهبود یافته

 • حرکت دادن پانل های خورشیدی به بالا واحد اجازه می دهد تا برای استفاده بر روی کامیون ها

افکار نهایی

به طور کلی خودرو-Vox خورشیدی بی سیم دیجیتال بازگرداندن سیستم به خوبی کار می کند. آن ارائه می شود در وعده خود را که بسیار آسان برای نصب سیستم برای ارائه یک دوربین عقب برای وسایل نقلیه مجهز به یک راه حل های نصب شده.

قیمت: $99.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط Auto-Vox.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب