Ayam Cemani تفریخ تخم مرغ ؟

من با داشتن یک زمان جالب با رشد lol. من برداشت GoVee استاتیک حرارتی/رطوبت و آویزان آن در نزدیکی کارخانه دما و

توسط HASHTADONOH در 6 اردیبهشت 1399
من با داشتن یک زمان جالب با رشد lol. من برداشت GoVee استاتیک حرارتی/رطوبت و آویزان آن در نزدیکی کارخانه دما و رطوبت سیم. من هم یک ترموکوپل با سه پروب گیر از طریق دریچه سوراخ در مناطق مختلف انکوباتور. تا کنون من تا به حال آن را در حال اجرا پس از دوشنبه. انکوباتور باید در مجموعه 103°F به چهار سنسور به خواندن 99.5 متوسط (به GoVee تنها بار خوانده شده است متوسط دما...تازه کردن نیست خیلی سریع پس از آن کمی طول می کشد برای رسیدن به آنجا....نه فوق العاده سرمایه گذاری خوب, اما این نوع از خوب به طور متوسط در مقابل برای تماشای یک دقیقه برای دیدن رفت و برگشت). رطوبت نیست و حتی در دو lol. شاید 10%. من شکل من نگه داشتن آن 30%-40% به شروع و سپس سعی کنید به میل لنگ آن را تا 70%حرکت در روز 18.

من یک تصویری از بسته بندی در هر دو مجموعه از تخم مرغ است. این Tarbox توخالی تخم مرغ (Ameraucana) بودند بسیار خوبی بسته بندی شده است. او به نظر می رسد که یک تامین کننده برای نرم فوم تخم مرغ دارندگان که به خوبی کار می کرد. او به 14 تخم مرغ را در 12 تخم مرغ سفارش. این Ayam Cemani بودند به خوبی بسته بندی شده نیز اما بسیار متفاوت است. آنها تا به حال بسته بندی کردن حباب پیچیده در اطراف آنها شدند و واقع در یک سری از جعبه هر کدام بزرگتر از دیگران است.

به هر حال در اینجا تصویری (بهانه وارونه قسمت اول, پسر من بود فیلمبرداری lol)!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب