این است یک سریع روش برای حل یک مشکل با چادر بازی کودک

همانطور که گفته شد، بچهها مکانهای آرام و ایمنی را دوست دارند، مکانهایی که میتوانند خودشان را از سر و صدای دنی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

همانطور که گفته شد، بچهها مکانهای آرام و ایمنی را دوست دارند، مکانهایی که میتوانند خودشان را از سر و صدای دنیایی که آنها را احاطه کرده است پنهان کنند، هرچند عجیب به نظر میرسد (با توجه به عادتهای معمول سر و صدا آنها). وی پیشتر، بر اثر شکنجه توسط نیروهای وزارت اطلاعات، مجبور به اعترافات اجباری شد که از طرف سازمان صدا و سیما پخش شد. پیشتر، شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد بر اساس قطعنامهای - که توسط حکومت آلمان و ایسلند تهیه شده بود - به ایجاد «کمیته حقیقتیاب برای تحقیقات» دربارهٔ گزارشهای نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران رای مثبت داد. مقرر شد تا کمیسیون مقام زن سازمان ملل متحد در روز ۱۴ دسامبر دربارهٔ ماندن یا اخراج جمهوری اسلامی از این کمیته تصمیمگیری کند. مجیدرضا رهنورد به اتهام «محاربه» و کشتن ۲ بسیجی و زخمی کردن ۴ بسیجی دیگر محاکمه شد. عرشیا به اتهام عمامهپرانی بازداشت شده بود. بنا به گزارش اتحادیه تشکلهای کامیونداران و رانندگان ایران، در ۵ آذر ۱۴۰۱ برخی از کامیونداران در شهرهای مختلفی همچون: سقز، کرمانشاه و سنندج اعتصاب کردند. کارگران و کارکنان واحدهای صنعتی، خدماتی، نفت و گاز و نیز درمانی اعتصاب کردند. اعتراضات و اعتصابات دانشجویی و نیز دانشآموزی در برخی از مدارس و دانشگاههای ایران، از جمله، در شهرهای تهران، سنندج و کرج… Th is po st was creat᠎ed  by GSA Content G᠎enerator Demover᠎sion​.

شادی برخی از مردم ایران به دلیل باخت تیم ملی ایران در یک بازی سیاسی در جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ در مقابل بزرگترین دشمن ایدئولوژیک جمهوری اسلامی یعنی آمریکا با نتیجه ۱-۰ و در نهایت حذف تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۲۲ و صعود آمریکا چادر بازی بزرگ به مرحله بعد. بنا به گزارش سیانان، خانواده بازیکنان تیم ملی ایران به برخورد خشن و زندان تهدید شدهاند تا بدین طریق جمهوری اسلامی بازیکنان فوتبال را از حمایت از معترضان ایرانی در طی جام جهانی بازدارد. همین موضوع سبب شده از گذشته تا کنون پیشرفته ترین شیوه های تامین آب توسط مهندسان ایرانی به کار گرفته شود. گروه دانشپژوهان ایرانی آزادیخواه اعلام کردند که در ۹ آذر، در بیش از ۱۵۰ دانشگاه در سراسر جهان در پشتیبانی از اعتراضات سراسری در ایران، تجمع برگزار کردند. اتحادیه تشکلهای کامیونداران و رانندگان سراسر کشور با انتشار بیانیهای اعلام کردند که از ۵ آذر بهمدت ۱۲ روز اعتصاب خواهند کرد.

تعداد زیادی از بازیگران و سینماگران نیز با انتشار بیانیهای از مقامات جمهوری اسلامی خواستند تا دو بازیگر دستگیر شده در روزهای اخیر، هنگامه قاضیانی و کتایون ریاحی را آزاد کنند. همچنین در مورد افغانستان سازمان ملل متحد در بیانیهای به مصادیق خشونت طالبان به زنان اشاره کرد و آن را مصداق جنایت علیه بشریت دانست. همزمان با ۲۵ نوامبر روز جهانی منع خشونت علیه زنان واکنشها و اعتراضات به وضعیت زنان در ایران ادامه دارد. اعتصابات کامیونداران ایران با گسترش به شهرهای متعدد دیگری از جمله سنندج و شیراز ادامه پیدا کرد. Hengaw (به کردی). دریافتشده در ۲۰۲۳-۰۲-۲۰. سها مرتضایی، فعال دانشجویی - که در آزمون دوره دکتری علوم سیاسی، رتبه ۱۰ را به دست آورده و در عین حال، از ادامه تحصیل نیز محروم شده - پس از اعتراض به آزار جنسی توسط مأموران جمهوری اسلامی مورد ضربوشتم قرار گرفت. ↑ «اعتصاب کامیونداران در چند شهر ایران ادامه دارد». ↑ «اعتراضات سراسری؛ تجمع دانشجویی در چند دانشگاه: سلام به سربداران، نوید محسن و یاران». ↑ صادق امامی (۳۰ آبان ۱۴۰۱). اصغر سلیمی، نماینده مجلس شورای اسلامی، گفت که در اعتراضات روز ۲۵ آبان در سمیرم سه نفر کشته شدهاند.

در آذر ۱۴۰۱، پس از هک خبرگزاری فارس، در متن یکی از بولتنهای محرمانه (افشا شده) که برای فرمانده کل سپاه پاسداران تهیه شده، آمدهاست که مردم ایران در وضعیت انقلابی قرار گرفتهاند و ۸۴ درصد مردم از اعتراضات پشتیبانی میکنند. تصاویر منتشر شده از فضای مجازی حاکی از قتلعام فجیع مردم مریوان و سروآباد به وسیله دوشکا و تانک میباشد به طوری که کاربران در توئیتر وضعیت کردستان را «جنگ» خواندند. نتبلاکس بهعنوان سازمانی غیردولتی - که وضعیت اینترنت در جهان را رصد میکند - خبر از اختلال گسترده اینترنت در ایران، از قطع کامل در غرب کشور یعنی کردستان تا قطع اپراتورها در بیشتر شهرها داد. برخی از منابع، پروندهسازی بر ضد وی را همراه با شکنجه اعلام کردهاند. به گزارش برخی منابع مستقل، فشار نیروهای امنیتی و شیوه رفتار با او، در مرگش نقش داشتهاست. در حال حاضر مسیر ماشین رو در اختیار نیروهای امنیتی قرار گرفته و عموم مردم امکان تردد ندارند. زهرا لری، مدیر پیشین دبیرستان رضوانینژاد کرمان که مدرک فوق لیسانس جامعهشناسی و دکتری مدیریت شهری داشت و به دلیل مقاومت در برابر نیروهای امنیتی برای در اختیار گذاشتن فیلم دوربینهای مدار بسته برای شناسایی دانشآموزان معترض، عزل شده بود، سکته کرده و درگذشت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن