بچه جوجه نمی تواند فرو برد.

سلام من فقط تخم های کوچک و نوزادان از مرغ و من با داشتن برخی از مشکلات با یکی از آنها به من کمک کردن لطفا ؟ 1)

توسط HASHTADONOH در 13 تیر 1399
سلام من فقط تخم های کوچک و نوزادان از مرغ و من با داشتن برخی از مشکلات با یکی از آنها به من کمک کردن لطفا ؟

1) چه نوع پرنده سن و وزن: مخلوط نژاد, 3 روز ، حدود نیمی از اندازه از دیگران, اما از آن بود که راه را هنگامی که آن را شکل نگرفت. این احتمال وجود دارد که مادر یک نیمه sebright مرغ در گله و که حساب برای اندازه.
2) آیا این رفتار دقیقا: پس از تلاش برای نوشیدن آب را نگه می دارد آن را گسترش می گردن و باز کردن آن منقار و به نظر می رسد مانند آن را در تلاش برای فرو برد.
3) آیا این پرنده شده است برگزاری نمایشگاه علائم: حدود یک روز و نیم پس از آن شروع به خوردن و نوشیدن کمی.
4) در حال پرندگان دیگر برگزاری نمایشگاه علائم مشابه: هیچ.
5) وجود هر گونه خونریزی آسیب استخوان های شکسته و یا دیگر نشانه ای از تروما: پس از آن تخم آن را به حال spraddle پا. محدود آن و آن را می توانید پیاده روی خوب در حال حاضر هیچ نشانه ای از آسیب.
6) چه اتفاقی افتاده است, اگر هر چیزی که شما می دانم که ممکن است باعث شود وضعیت: آن را تا به حال برخی از مشکل تفریخ هیچ چیز دیگری من می دانم.
7) چه پرنده شده است خوردن و نوشیدن و اگر در همه. من به آنها استارتر تغذیه و صبح روز بعد من هم جوش یک تخم مرغ و مخلوط آن را با برخی از پنیر. آن' s pecked در هر دو اما نه با علاقه بسیار و من مطمئن هستم که چه مقدار از آن را در واقع خوردن.
8) چگونه مدفوع نگاه می کنید ؟ عادی است ؟ خونین? آبریزش? و غیره: عادی اگر نادر.
9) چه بوده است درمان شما اداره می شود تا کنون ؟ Dribbled مقداری آب همراه منقار خود را نگه داشته و آن را گرم. ماساژ محصول خود را پس از آن سعی کردم به نوشیدن که به نظر می رسید برای کمک به یک بیت. محصول نرم بود قطعا تا به حال مایع در آن و شاید کمی از مواد غذایی است.
10 ) آیا قصد خود را به عنوان دور به عنوان درمان ؟ برای مثال آیا شما می خواهید برای درمان به طور کامل خود را و یا شما نیاز به کمک در ایجاد ثبات پرنده تا وقتی که شما می توانید به یک دامپزشک ؟ در صورت نیاز من مایل به سعی کنید یک دامپزشک اما من doupt هر کسی در اطراف در اینجا خواهد بود و کمک های زیادی را با کودک مرغ.
11) اگر شما یک تصویر از زخم و یا بیماری لطفا آن را ارسال کنید. این ممکن است کمک کند.
12) توصیف مسکن/ملافه استفاده در داخل خانه در حال حاضر حیوان خانگی پد در کف قفس.

با تشکر از شما در پیشبرد برای کمک به!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب