Bagotte BG800 ربات خلاء بررسی

نقد و بررسی – من با استفاده از یک ربات خلاء از اوایل ربات خلاء روزها و خاطرات من پر از تصادفی نقاط از دست رفته

توسط HASHTADONOH در 30 فروردین 1399


نقد و بررسی – من با استفاده از یک ربات خلاء از اوایل ربات خلاء روزها و خاطرات من پر از تصادفی نقاط از دست رفته و اقدام به ربات-خودکشی به عنوان آن را پرت خود را پایین ما چوب پله ها نسبتا به طور منظم. Bagotta ارسال بیش از خود BG800 ربات خلاء به نقد و بررسی بنابراین ما اگر نزدیک به 2 دهه از تحقیقات و پیشرفت های فن آوری را به هر گونه تفاوت.

آنچه در آن است ؟

این Bagotte BG800 ربات خلاء وعده های استثنایی و هوشمند جارو از کف و فرش مناطق. آن می بالد بالاتر از میانگین قدرت مکش صدای دستیار (گوگل/الکسا) ادغام گوشی های هوشمند و فیزیکی کنترل از راه دور برنامه ریزی و کشت و دیگر "هوشمند" ویژگی های. این ادعا در زمان اجرا تا 120 دقیقه با قدرت کم است. چند تا فن آوری سنسور از جمله سنسور مادون قرمز, edge, سنسورهای فیزیکی و سپر به حرکت موانع و جلوگیری از سقوط.

چه چیزی در جعبه ؟

 • یکی Bagotte BG800 ربات خلاء
 • یک "صفحه اصلی" ایستگاه شارژ
 • آداپتور برق برای ایستگاه شارژ
 • طولانی مرز نوار به مسدود کردن مناطق (و 3m نوار امن)
 • تمیز کردن/ابزار تعمیر و نگهداری
 • 1 فیلتر اضافی
 • 4 لبه برس
 • RF کنترل از راه دور (از جمله باتری)
 • صاحبان کتابچه راهنمای کاربر

مشخصات سخت افزاری

 • ناوبری: ژیروسکوپ نوری و ردیابی حرکت + 14 سنسورهای مادون قرمز
 • حداکثر قدرت مکش: 2200PA
 • حداکثر زمان اجرا: 120 دقیقه (@ پایین مکش)
 • زمان شارژ: 5-6 ساعت
 • باتری نوع: DC 14.4 V Li-ion 2600mAh
 • زباله دانی ظرفیت: 0.6 L
 • تشخیص لبه
 • سر و صدا: 55dB
 • ارتفاع: 2.7 اینچ

طراحی و امکانات

همانطور که می بینید طراحی بسیار دیسک های استاندارد شکل. من درک کنترل آسان وسط دکمه قدرت به سادگی شروع خودکار-پاک کردن تنظیمات و یا مکث آن اگر فشرده در حالی که در حال اجرا است. نیز وجود دارد یک نقطه حذف دکمه بازگشت-دکمه home هم که دستی. براق پایان نگاه خوب برای حدود 3 ثانیه تا زمانی که آن را به خود جذب هر سست مو حیوان خانگی در اتاق. این است که به راحتی تمیز و با یک حوله کاغذی یا پارچه ای اما آن را بیش از حد بد طراحی تمیز است که گرد و غبار/مو آهنربا.

در اینجا در قسمت زیرین ما دیدن چرخ یک قدرت روشن/خاموش سوئیچ, سنسور لبه برس محفظه باتری و قلم مو و غلتک. من در بر داشت راه اهن می شود نسبتا آسان به د مو با شامل ابزار های آن نیز می توان به طور کامل حذف شدید تر مو دولایه. تمیز کردن فرش خیلی بهتر از ربات خلاء من سعی کردم سال پیش است اما قطعا نه به عنوان خوب به عنوان ما فوق العاده بالا-مکش کوسه خلاء. پس از چند هفته استفاده کردم حل و فصل را به یک روال انجام دستی جارو یک بار در ماه به جای هر هفته و در حال اجرا این ربات خلاء یک یا دو بار در هفته. آن را خوب است برای از بین بردن 75% از یک هفته کار سخت و طاقت فرسا و هنوز هم لذت بردن از کف تمیز.

یک فشار ساده اهرم باعث می شود گرد و غبار bin بسیار آسان برای حذف و تخلیه. من آرزو می کنم آن را تا به حال کمی بیشتر, ظرفیت, بر, کثیف, کف آن تا به حال به رها اواسط تمیز کردن (چیزی است که شما نمی توانید چک کنید این برنامه نیاز شما را به صورت دستی حذف و باز برای دیدن جایی که آن را در. فیلتر بسیار آسان برای حذف و پاک کردن/جایگزین.

نصب و راه اندازی

این timelapse بالا نشان می دهد که بار اول من وصل Bagotte BG800 به دیوار و سپس به سادگی با ضربه زدن دکمه Start/Stop. من بلافاصله تحت تاثیر قرار با قوام الگوی آن است که تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر آشکار زمانی که من تست آن در مناطق فرش. ربات نشانی از یک کار خوب از حفظ می گذرد در زاویه 90 درجه به هر یک از دیگر به خصوص در فرش هنگامی که آن را انجام می شود اغلب به نظر می رسد مانند کسی تا به حال با استفاده از یک استاندارد جارو برقی بر روی آن.

آن را در گوشه و کنار بود اما قطعا بهتر از Roomba من در مقایسه با آن برابر است. در اینجا قبل از شات از گوشه ای که در آن من به عمد جاروب اضافی و باقی مانده آن را به یک چالش (یا دفتر من همیشه این کثیف ؟ شما تصمیم می گیرید!):

و در اینجا پس از-1-تمیز کردن-نتیجه چرخه:

در طبقه سخت این ربات کوچک را بزرگ تنها دست کمی از گرد و غبار در گوشه و کنار (که تقریبا به عنوان سخت را با نرمال خلاء معمولا من باید به نقطه-پاک کردن با یک پیوست به مشکل گوشه و مانند این. کلی سر و صدا کمتر از حد انتظار نیز فقط آرام whir و خاموش باد هوا. آن را دریافت کنید snagged در کابل شما باید برای پاک کردن هر گونه سست پارچه یا کابل از مسیر خود و از جمله تحت مبلمان است که آن را لیز خوردن زیر.

وب سایت شرکت و دستی ذکر یک مخزن آب دلبستگی تصفیوی که قطعا جذاب است. متاسفانه من قادر به تست را با این, اما آن را به خوبی به این گزینه اگر شما به آن نیاز دارید.

برنامه

پس از این آزمون برای اولین بار چرخه من دانلود برنامه (در دسترس در IOS و آندروید تست شده بر روی آندروید) بود که سریع و آسان است. هنگامی که برخی از پایه مراحل راه اندازی (مانند وارد کردن کلمه عبور فای) شما با ارائه یک پایه کنترل روی صفحه نمایش. گزینه های از اینجا شامل راه اندازی یک برنامه تمیز کردن – ربات می تواند برنامه ریزی برای اجرای روزانه یا در روزهای خاصی از هفته در یک زمان از انتخاب شما. شما همچنین می توانید اجرای یک چرخه با تنظیمات مختلف من به خصوص قدردانی لبه چرخه که به نظر من بیشتر مورد نیاز اضافی پس از تمیز کردن به طور منظم چرخه.

به عنوان شما می توانید ببینید "نقشه برداری" از ویژگی های است که کمی ..., انتزاعی, اما آن را تقریبا نشان دهنده آشپزخانه و اتاق نشیمن منطقه است. من پیدا کردن آن مفید است اما آن وجود دارد در صورتی که چیزی برای شما مهم است. این برنامه همچنین گزارش سرویس زندگی در تعویض قطعات مانند لبه-قلم مو و فیلتر.

من سعی کردم از گوگل دستیار ادغام که به من اجازه داد با گفتن "OK Google به نوبه خود در فرانک" (من به نام من Bagotte BG800 ربات خلاء "فرانک"). آن است که نسبتا آسان برای ورود به سایت و اتصال برنامه به گوگل دستیار فقط یک زن و شوهر از صفحه نمایش و اجازه مجوز است.

چیزی که من دوست دارم

 • کارآمد برای تمیز کردن و حتی اتاق های بزرگ
 • آرام
 • کنترل آسان در خلاء
 • آسان برای استفاده از نرم افزار

آنچه که من می خواهم تغییر

 • من ترجیح می دهم اگر این امر انجام تمام لبه های اول و سپس پاک کردن بقیه
 • ناتوانی در مقابله با طناب یا پارچه به معنای من می توانم با استفاده از اتوماسیون
 • بزرگتر زباله دانی – آن را کهنه کامل پس از یک چرخه در یک ~400 متر مربع. ft. اتاق

افکار نهایی

اگر شما در بازار برای یک ربات خلاء من فکر می کنم Bagotte BG800 ربات خلاء جامد است انتخاب کنید. من تا به حال تنها در مسائل جزئی با آن (قضاوت از آمازون و دیگر در بررسی بر روی مدلهای تمام شکایات جزئی ذکر شده در مدل های دیگر نیز هست). من قطعا می خواهم راحتی از داشتن کف تمیز با فشار یک دکمه. ربات خلاء دسته قطعا آمده است یک راه طولانی از خودکشی-ربات روز از من گذشته است. من خوشحالم که نتیجه تست من نبود تصادفی راه راه از طریق فرش آشکار با بسیاری از نقاط از دست رفته.

قیمت: $269.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط Bagotte.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب