سنگر و استحکامات TPU ژل باریک آیفون XR مورد بررسی

نقد و بررسی – من تا به حال یک مورد در آی فون من رفتن تمام راه برگشت به آی فون 3GS. نه تنها یک مورد ارائه برخی

توسط HASHTADONOH در 27 فروردین 1399

نقد و بررسی – من تا به حال یک مورد در آی فون من رفتن تمام راه برگشت به آی فون 3GS. نه تنها یک مورد ارائه برخی از اندازه گیری حفاظت از ضربه و خش, اما آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به بیان خود را سبک منحصر به فرد. من اجرا حیطه از uber-محافظ آهن مرد زره نوع موارد فوق مینیمالیستی به سختی وجود دارد, پوست و به طور کلی من ترجیح می دهم چیزی در میان است. من به تازگی بررسی کرده ایم و محصولات مختلفی از سنگر و استحکامات من کاملا تحت تاثیر قرار گرفته با هر یک از آنها را تا زمانی که آنها ارائه شده به ارسال یکی از آی فون خود را موارد به نظر من بی درنگ موافقت کرد. اجازه دهید آن را چک کنید.

آنچه در آن است ؟

این سنگر و استحکامات TPU ژل باریک است که یک مورد برای آی فون XR.

چه چیزی در جعبه ؟

تنها مورد در جعبه (یا در این مورد محافظ پاکت) بود و استحکامات مورد.

مشخصات سخت افزاری

 • مواد = بایر TPU (ترموپلاستیک پلی اورتان)
 • ابعاد = 7.9 x 4.3 x 0.1 اینچ
 • وزن =0.8 اونس

گزینه های

گزینه های در دسترس برای این مورد کمی گیج کننده به مرتب کردن. هر آمازون صفحه که در آن این مورد در دسترس است برای خرید رنگ زیر در دسترس هستند هر کدام برای $5.99:

 • سیاه روشن – براق در یک قهوه ای تیره رنگی رنگ (بررسی در اینجا)
 • HD کریستال روشن – براق است که به طور کامل شفاف
 • بنفش – مات است که مات است و به نظر می رسد کاملا آبی در سایت نمی بنفش در همه
 • علاوه بر این سایت است برخی از تصاویر که به نظر می رسد برای نشان دادن مات سفید مات مات مات صورتی مات سیاه و سفید مات, مات, شفاف, سیاه, و, مات, شفاف, سفید, گزینه, اما تنها سه نسخه ذکر شده در بالا برای فروش بودند

طراحی و امکانات

تصور اولیه من از سنگر و استحکامات مورد بود که با وجود است که به عنوان "سیاه و سفید روشن" این واقعا بیشتر از رنگ قهوه ای به عنوان دیده می شود در این تصاویر. در این بعد است.

این سنگر و استحکامات مورد ندارد هر نوع از نام تجاری ندارند. من یک فن بزرگ بسیار قابل رویت نام تجاری (به ویژه هنگامی که آن را کاهد از این محصول زیبایی شناسی) بنابراین من درک این, و اگر غیر مارک مورد اولویت خود را در این مورد هیچ.

داخل مورد یک بافت بر روی سطح آن که سنگر و استحکامات توصیف به عنوان "داخلی مش بازگشت" ساخته شده از "میکرو-نقطه فن آوری است." من بسیار تردید اما پس از بازرسی بسیار نزدیک است, من می توانید ببینید و احساس این بافت در داخل مورد. به نظر می رسد کمی مانند یک الگوی میلیون ها نفر از برجستگی های کوچک و جزئی که من نمی توانستم دوربین من در واقع به گرفتن یک عکس از اگر. سنگر و استحکامات ادعا می کند که این بافت در داخل از این مورد جلوگیری از حباب های هوا و متن از تشکیل بین آیفون و مورد, و من باید بگویم که این به نظر می رسد درست باشد—در هیچ زمان من تا به حال متوجه هر کدام از این پدیده ها رخ می دهد.

این سنگر و استحکامات مورد برش برای حلقه/خاموش سوئیچ و دکمه را پوشش می دهد برای بالا/پایین دکمه های حجم.

این مورد همچنین دارای یک دکمه پوشش بر روی دکمه سمت.

عقب مورد یک لنز دوربین/فلش قطع جریان با مطرح لب که من توصیف جزئیات بیشتر در زیر

در پایین وجود دارد در سمت چپ و راست بلندگو کوره cutouts (کوچک دایره ای برش برای هر یک از اسپیکر آیفون را سوراخ) و همچنین به عنوان یک بیضی شکل پورت رعد و برق قطع جریان در این مرکز است.

این مورد ساخته شده از TPU (ترموپلاستیک پلی اورتان) مواد که بسیار براق در تمام سطوح. من فکر کردم این امر را به صورت یک اثر انگشت آهنربا اما جای تعجب این بود که درست است که من می خواهم انتظار می رود, اما, می توان آن را کمی لغزنده به گرفتن. این ماده نسبتا انعطاف پذیر, اما به ویژه چسبناک, خواص, که کمک به آن را آسان برای نصب اما جلوگیری از آن را از کشش در طول زمان است. من نیز در بر داشت ترکیبی از مواد خود را و آن پایان سطح براق می شود بسیار مقاوم در برابر خراش. من هم تا به حال هیچ مسائل با بی سیم Qi شارژ در حالی که آی فون XR بود در سنگر و استحکامات مورد.

بیایید نگاهی به در این مورد با من آیفون XR قرار داده شده در داخل آن است. قرار دادن آی فون XR به صورت سخت بود نه; من فقط اسلاید پایین آیفون در داخل دهان به صورت فشرده در بالای آی فون به صورت در حالی که با دقت و حصول اطمینان از گوشه و مناسب در اطراف آن است. این مورد نیز فراهم می کند حدود 1mm مطرح "لب" از حفاظت را به نمایش آیفون برای بار زمانی که گوشی رو پایین قرار داده شده بر روی یک سطح.

من آیفون XR است سیاه رنگ و اولین چیزی که متوجه شدم پس از قرار دادن آن در داخل سنگر و استحکامات مورد بود که با وجود این مورد داشتن یک بیت از یک رنگ قهوه ای این به نظر نمی رسد به توجه بسیار آن نگاه سیاه و سفید هنگامی که سیاه و سفید و آیفون قرار داده شده بود در داخل آن است. اگر شما یک آیفون XR در رنگ های مختلف, من شک دارم که این مورد ممکن است به آی فون خود را قهوه ای رنگ.

مورد حلقه/خاموش سوئیچ برش بسیار دقیق قرار گرفته و به نسبتا به راحتی اجازه می دهد تا دسترسی به سوئیچ در حالی که هنوز هم حفاظت از آن را از به طور تصادفی روشن شود. حجم بالا/پایین دکمه را پوشش می دهد نیز قرار می گیرد کاملا به جا بر روی دکمه. دکمه را پوشش می دهد به طور کامل کاربردی و نسبتا لمسی به این معنی که شما می توانید احساس دکمه کلیک زمانی که شما آنها را فشار دهید اما clickiness است به خصوص تلفظ می شود.

کنار دکمه جلد یک وضعیت مشابه به حجم بالا/پایین دکمه را پوشش می دهد شرح داده شده در بالا با توجه به لمسی خود احساس می کنید.

این مورد را بیضی شکل عقب برش دقیقا قرار داده شده برای آی فون XR را cameral لنز و فلش. این قطع جریان همچنین شامل یک 1mm بالا لب در اطراف محیط آن است که کمک می کند تا محافظت از آی فون XR را بیرون زده لنز به ویژه هنگامی که آی فون قرار داده شده است بر روی یک سطح است که احتمالا بیشتر از زمان برای تقریبا همه ما است.

سخنران پنجره مشبک cutouts تراز وسط قرار دارد به طور مستقیم بر روی آی فون بلندگو سوراخ به طوری که آنها نمی محدود کردن آی فون را صدا هنگام پخش آن از طریق بلندگوهای خارجی. بیضی شکل برش برای پورت رعد و برق است که به اندازه کافی بزرگ را به جای همه اما بزرگترین کابل شارژ شمع.

سنگر و استحکامات این مکالمات "باریک" چند مورد آن را به عنوان نازک به عنوان برخی از "پوست"-مانند موارد در بازار آن است که بسیار باریک و فرم اتصالات بودن تنها کمی بیش از 1 mm ضخامت دارد. در این گوشی بالاتر از من قرار داده آی فون XR در بالا و به صورت زیر آن را برای نشان دادن ضخامت مورد. حرکت صعودی به یک مورد از این نازک است که آن را نمی کند اضافه کردن بیش از حد فله به آی فون در حالی که حرکت نزولی این است که آن را فراهم می کند که مقدار جذب شوک و یا دست انداز حفاظت به عنوان ضخیم تر مورد. اگر شما تمایل به رها کردن آی فون خود را به مقدار زیادی ممکن است این مورد برای شما است.

با وجود صفحه محصول در توصیف این مورد با چنین شرایط به عنوان "ضد اثر انگشت" و "anti-smudge" من پیدا کردم این بود نادرست است. این است که بسیار صاف و براق مورد و از جمله سطوح را تقریبا همیشه اثر انگشت و لک آهن ربا. این فقط یک واقعیت زندگی است. در این معنا سنگر و استحکامات مورد بسیار متفاوت از بسیاری دیگر بسیار صاف و براق موارد است.

به عنوان ذکر شده در بالا و استحکامات مورد نسبتا نازک است که کمک می کند آیفون XR حفظ آن باریک و عرض و ضخامت.

چیزی که من دوست دارم

 • باریک مناسب اما هنوز هم می دهد برخی از ضربت حفاظت
 • نگاه براق
 • دقیق cutouts و دکمه را پوشش می دهد
 • قیمت بسیار مقرون به صرفه

آنچه که من می خواهم تغییر

 • آن را بیشتر از یک خاکستری رنگ به جای رنگ قهوه ای
 • مستعد ابتلا به اثر انگشت و لکه

افکار نهایی

من کاملا غافلگیر چقدر من مانند سنگر و استحکامات TPU ژل باریک آیفون XR مورد. آن است که بسیار باریک و پس از آن می افزاید: بسیار کمی فله به آی فون و براق آن TPU مواد بسیار مقاوم و خش است اما کمی از اثر انگشت و لکه آهنربا. همه از آن cutouts و دکمه را پوشش می دهد به خوبی قرار داده شده و کاربردی و در نگاه کلی بسیار براق است. شاید بیشتر تعجب آور است که آن را بسیار مقرون به صرفه قیمت $5.99. اگر شما شده است با توجه به آی فون جدید در مورد سنگر و استحکامات TPU ژل باریک آیفون XR صورت است که ارزش یک نگاه.

قیمت: $5.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط سنگر و استحکامات.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب