زن زیبای چاق, بوقلمون

سلام به همگی!من اینجا هستم - واضح - این اولین پست من. من همیشه جوجه, اما من اولین بار ترکیه صاحب. من 2 BBWs. ب

توسط HASHTADONOH در 4 اردیبهشت 1399
سلام به همگی!

من اینجا هستم - واضح - این اولین پست من. من همیشه جوجه, اما من اولین بار ترکیه صاحب. من 2 BBWs. بر آنها اتخاذ من می دانستم که آنها BBWs و من مصمم هستم که بدون در نظر گرفتن چگونه زندگی می کردند, من از رفتن به آنها را بهترین زندگی ممکن است. من تا به انجام تحقیقات کمی در مورد آنچه آنها نیاز به سالم ماندن تا زمانی که ممکن است, اما من هم می خواستم به می دانم که اگر هر کسی به هر حال تجربه دست اول? من کاملا می پرستمش من بچه ها. من فکر می کنم آنها حدود 3-4 هفته در حال حاضر و به خاطر من از خانه کار می کنند, آنها صرف حداقل 6 ساعت در روز با من است. هر زمان که من در اتاق با آنها (در حال حاضر brooding در خورشید ما اتاق آنها گریه و سرعت به طور مداوم. آنها به دنبال من در اطراف هر کجا که بروم و فوق العاده از آنجاییکه. من عاشق همه حیوانات خانگی من - اما من در حال بارگذاری متصل به این آنهایی که کمی من و من حتی نمی تواند شروع به فکر کردن در مورد آنها زندگی تنها 16-20 هفته. و اما سوال ها:

1) رژیم غذایی خاص برای BBWs. و در چه سنی باید شروع ساخت این تغییرات ؟ در حال حاضر به عنوان نوزادان خود را بر روی یک پروتئین بالا جوجه آغاز شده به طور خاص برای بوقلمون.
2) من اشتباه در تفکر بیشتر ورزش بهتر است ؟ اگر ما در پیاده روی با آنها به عنوان افراد بزرگسال و اجازه دهید آنها را دامنه رایگان است که کمک می کند ؟
3) آیا کسی که خود را بوقلمون زنده در داخل ؟ آیا ترکیه پوشک?
4) آیا می توانم هر کسی به من بگویید در مورد تجربه خود را در مدیریت رژیم غذایی و ورزش برای چربی?

با تشکر از شما بچه ها خیلی! چند عکس.....

IMG_6727.jpeg


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب