Want the best diaper wipes warmer for your baby's bum? We've got them here!

تصور کنید شما یک کمی شیرین کودک بود که از خواب بیدار شده از خواب عمیق با یک مرطوب پوشک تنها به شوکه کرد حتی بیشتر از زمانی که مادر یا پدر در می آید و با استفاده از انجماد سرد پاک کردن برای پاک کردن شما. ما لحظهای آنهایی که نمی عشق سرد و مرطوب دستمال مرطوب و پوشک دستمال مرطوب گرم می تواند کمک به ایجاد تغییرات پوشک – و همچنین چیزهای دیگر که شامل مایعات بدن – ساده تر در یکی از کوچک خود را.

پوشک دستمال مرطوب بخار ممکن است به نظر می رسد مانند یک ضرورت برای یک کودک, اما آنها می تواند در بسیاری از راه. نه تنها آنها را از تغییرات پوشک ساده تر و راحت تر اما گرم نوزاد دستمال مرطوب بیشتر می تواند به راحتی حذف سایر مایعات بدن مانند بینی خلم چشم gunk و حتی در خشک مدفوع (که شما بیش از احتمال زیاد تجربه به عنوان کودک شما بزرگتر می شود و بهتر می شود در “پنهان” زمانی که آنها را احمقانه). خوب بچه دستمال مرطوب گرم را دریافت کنید کودک خود را پوشک دستمال مرطوب خوب و برشته و بدون داغ شدن بیش از حد, و اجازه می دهد راحت تر پوشک تغییر چهره پاک کردن و یا پاک کننده بدن.

چرا سرمایه گذاری در یک پوشک دستمال مرطوب گرم

پوشک دستمال مرطوب گرم ممکن است به نظر می رسد غیر ضروری را برای برخی از خانواده ها اما گرم و پاک کردن چیزی است که می تواند تغییرات پوشک و بینی-پاک کردن بسیار راحت تر برای یک کمی خود را. فکر می کنم در مورد آن: هنگامی که شما در یک پرواز طولانی و شما به دست یک مرطوب پاک یا حوله آنها سرد یا گرم ؟ به طور کلی آنها گرم ارائه می دهد که یک آرامش تجدید نظر شود. آنها به شما کمک کند به آرامش و احساس راحت تر و همچنین به عنوان به شما حس پاک کننده و آرامش قبل از سفر طولانی خود را.

همان می رود برای آنهایی که کمی. سرد و مرطوب پاک اغلب می تواند یک شوک به سیستم خود را به ویژه هنگامی که آنها در حال حاضر ناراحت کننده بود برای یک تغییر پوشک و یا گرفتن بینی خود را پاک کرد. گرم و مرطوب پاک است آرام و ملایم به جای سرد شوک سرد پاک کنید. ترین پوشک دستمال مرطوب بخار منطقی و مقرون به صرفه و آنها می توانند با ارائه مجموعهای از مزایای فراتر از ساخت یک راحت تر تجربه برای یک کمی خود را زمانی که آنها خود را تغییر پوشک. در اینجا فقط تعداد کمی از دلایل شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سرمایه گذاری در یک پوشک دستمال مرطوب گرم:

  1. آسان تر از تغییرات پوشک– پوشک تغییرات معمولا یک کودک را به چیز های مورد علاقه به ویژه زمانی که انجام می شود در وسط شب یا بعد از چرت زدن. سرد مرطوب پاک است یک شوک به سیستم خود را (فکر می کنم از کسی که با ریختن آب سرد بر شما!) و می توانید آنها را بیشتر تحریک پذیر و حتی آنها را از خواب بیدار بیشتر که شما نمی خواهید برای کسانی که شب تغییر پوشک. گرم و مرطوب پاک باعث می شود یک موقعیت ناراحت کننده کمی راحت تر. آن را به آرامی پاک و آرام یکی از کوچک خود را بدون دادن به آنها احساس آب سرد در حال پخش بر روی آنها.
  2. پاک کردن مایعات بدن بیشتر به راحتی– آب گرم از پوشک دستمال مرطوب برای کمک به شکستن مخاط خشک شده مدفوع و حتی دلمه چشم از خواب و یا در صورتی چشم ساخت آن را آسان تر برای تمیز کردن از یک کمی خود را. پس از همه شما نمی استفاده از آب سرد برای شستن دست های خود را, راست? آب گرم از دستمال مرطوب کمک خواهد کرد که شکستن دلمه ذرات یا مخاط برای کمک به آن را آسان تر برای تمیز کردن کودک خود را پایین بینی و یا دیگر قطعات بدون استفاده از زور.
  3. کمک می کند تا جلوگیری از بثورات پوشک– مرطوب پاک می تواند کمک به حذف باکتری ها و مخمر است که اغلب می سازد تا به عنوان کودک شما نشسته در بین تغییرات پوشک اجازه می دهد پوست خود را تمیز می شود موثر و شفا قبل از قرار دادن در پوشک جدید.
  4. آن را آسان تر است برای پاک کردن دست- علاوه بر تغییرات پوشک نوزادان و کودکان نوپا نیز نمی مانند گرفتن دست خود را پاک کرد. با استفاده از آب و صابون است که اغلب دشوار است برای انجام (تا کنون سعی به نگه داشتن یک مینمودم کودک بیش از یک سینک با یک دست در حالی که تلاش برای شستن هر دو دست خود را با دست دیگر خود را? این آسان نیست) اما یک گرم و مرطوب پاک تقلید استفاده از آب گرم کنید و مطمئن شوید که یکی از کوچک خود را دست پاک کن از زمانی که با استفاده از سرد پاک کنید. آن همچنین باعث می شود آن را راحت تر و بیشتر به راحتی می توانید شکستن و حذف خاک و دوده گیر در یکی از کوچک خود را دست.
  5. آن را آسان تر است برای پاک کردن بدن هنگام حمام در دسترس نیست– گاهی اوقات یک حمام در دسترس نیست حق دور اما کودک شما نیاز به محو شود…در حال حاضر. گرم و مرطوب پاک باعث می شود کسانی که کل بدن “دستمال مرطوب حمام” بسیار راحت تر است. هیچ کس دوست دارد یک دوش آب سرد یا, داخل حمام, پس چرا کودک خود می خواهید یک دستمال مرطوب سرد حمام ؟
  6. پوشک دستمال مرطوب بخار استفاده می شود فراتر از بچگی– پوشک دستمال مرطوب بخار نه تنها فقط به گرفتن پوشک دستمال مرطوب گرم است. آنها همچنین می تواند استفاده شود برای گرم کردن یکبار مصرف دستمال مرطوب برای, حمام, on-the-go برای فعال خانواده ها و برای سفر هنگامی که شما نیاز به خود را در “دستمال مرطوب حمام.”

چگونه خود را پوشک بچه دستمال مرطوب

بسیاری از پوشک دستمال مرطوب بخار را نگه سنتی فروشگاه-خرید دستمال مرطوب پوشک اما اگر شما انتخاب می کنید به خود را پوشک دستمال مرطوب بیشتر از پوشک پاک گرمتر برگزار خواهد شد کسانی که بیش از حد. خانه پوشک بچه دستمال مرطوب قرار داشته باشد در یک ظرف به منظور مرطوب بماند بنابراین با استفاده از یک دستمال مرطوب پوشک گرمتر نه تنها آنها را مرطوب نگه می دارد اما آن را نیز گرم آنها را به صورت ساده تر تغییرات پوشک. برخی از پوشک دستمال مرطوب بخار حتی یک misting از ویژگی های است که در آن یک مخزن آب را اضافه کنید بخارات آب به طور مداوم نگه داشتن دستمال مرطوب و مرطوب. در غیر این صورت شما می توانید خود را خیس خوردن در خانه دستمال مرطوب در آب قبل از قرار دادن آنها در ظرف بسیار شبیه سنتی دستمال مرطوب.

اگر شما هرگز ساخته شده خود را در خانه دستمال مرطوب وجود دارد دو نسخه متفاوت است که بسیاری از مادران با استفاده از: یکبار مصرف و قابل استفاده مجدد. یک بار مصرف پوشک دستمال مرطوب ساخته شده از حوله کاغذی استفاده از یک دستمال مرطوب پوشک راه حل این است که امن تر از سنتی فروشگاه خرید دستمال مرطوب که شامل مضر و مواد شیمیایی سخت است. قابل استفاده مجدد, در خانه, پوشک دستمال مرطوب اغلب ساخته شده با استفاده از جامه فلانل یا پشمی یا پنبه. در اینجا آموزش برای هر دو به عنوان به خوبی به عنوان خانه پوشک دستمال مرطوب راه حل برای نگه داشتن آنها را مرطوب و نرم و با استفاده از روغن نارگیل یا روغن زیتون به جای استفاده از مواد شیمیایی مضر:

بهترین پوشک دستمال مرطوب بخار

Eccomum پوشک دستمال مرطوب گرم

این Eccomum پوشک دستمال مرطوب گرم گرم تا کودک خود را پوشک دستمال مرطوب به طور مساوی و به سرعت. به جای حرارت از پایین به بالا Eccomum پوشک دستمال مرطوب گرم گرم کردن دستمال مرطوب با استفاده از حرارت تکنولوژی صدای فراگیر. این یک ظرفیت بزرگ است و می تواند نگه دارید تا به 100 دستمال مرطوب در یک زمان از هر نام تجاری از دستمال مرطوب. نیز وجود دارد یک نرم افزار نور شب نور است که کمک خواهد کرد که شما با کسانی که یک شبه تغییرات پوشک بدون نیاز به روشن کردن چراغ.

فروشگاه اینجا


 NCVI دستمال مرطوب گرم

این NCVI پوشک دستمال مرطوب گرم کمک می کند تا نه تنها به حرارت تا شما پوشک نوزاد دستمال مرطوب بلکه sterilizes آنها ساخت آنها را امن تر برای استفاده در ترین آرام بخش است. بخار آب کمک می کند تا به طور کامل جذب گرما و گردش آن را به طور مساوی به تمام دستمال مرطوب. این NCVI دستمال مرطوب گرم نگه دارید می توانید هر نام تجاری از دستمال های پاک کننده. شما همچنین می توانید تنظیم دما در سه حالت مختلف فواصل بین 104 درجه و 122 درجه تا به عنوان بهترین دیدار شما عزیزم داخلی دما و یا به تنظیم برای فصول مختلف سال. این NCVI انرژی کارآمد و حتی می آید با یک شارژر اتومبیل بنابراین شما می توانید آن را بر روی بروید و یا یکی دیگر را به نگه داشتن در ماشین خود را.

فروشگاه اینجا


 شاهزاده شیردل حق بیمه پوشک دستمال مرطوب گرم

شاهزاده شیردل نوزاد دستمال مرطوب گرم نگه می دارد هر دو pop-up دستمال مرطوب و دستمال مرطوب به طور منظم در این ظرفیت بزرگ دستمال مرطوب ظرف. آن را گرم تا کودک خود را پوشک دستمال مرطوب به سرعت و کارآمد نگه داشتن آنها را تازه و مرطوب و رایگان از تغییر رنگ. این به ویژه طراحی شده برای کمک به حفظ رطوبت کمک خواهد کرد که جلوگیری از بثورات پوشک و برای پاک کردن پایین. آن است که ساده و پوشک دستمال مرطوب گرم که کمک خواهد کرد که کودک و والدین با تغییرات پوشک و تمیز تا زمان.

فروشگاه اینجا


 Lilmonki دستمال مرطوب گرم و پوشک دستمال مرطوب تلگراف

این LilMonki پوشک دستمال مرطوب گرم با خیال راحت دستمال مرطوب گرم با کنترل تنظیمات حرارت و دما حفاظت است که جلوگیری از دستمال مرطوب از گرفتن بیش از حد گرم است. شما می توانید بین 3 درجه حرارت تنظیمات را انتخاب کنید که مناسب است برای شما و خانواده خود را. LED صفحه نمایش شما نشان می دهد که زمان متوسط بنابراین شما می دانید دقیقا چگونه گرم دستمال مرطوب هستند قبل از اینکه شما آنها را در یکی از کوچک خود را. بخار گرمایش فن آوری خشک نخواهد شد دستمال مرطوب بنابراین شما می توانید دستمال مرطوب مرطوب و در هر زمان. مهر و موم درب جلوگیری می کند دستمال مرطوب و از خشک شدن و یا قهوه ای تبدیل. این LilMonki پوشک دستمال مرطوب گرم است که کشورهای عضو اکو دوستانه راه برای گرم کودک خود را پوشک دستمال مرطوب.

فروشگاه اینجا


 Bubos دستمال گرم و مرطوب دستمال مرطوب تلگراف

این Bubos پوشک دستمال مرطوب گرم و پوشک دستمال مرطوب سردکن گرم نوزاد دستمال مرطوب به طور مساوی با یک گرم طراحی است که تضمین می کند که دستمال مرطوب در بالای جعبه گرمترین. آن را متناسب با تمام اندازه نوزاد دستمال مرطوب و گرم آنها را به طور مساوی در یک ولتاژ پایین پس از آن است که انرژی کارآمد و نمی سوزاندن دستمال مرطوب. وجود یک نرم نور شب که آرام روشن تغییر جدول, بنابراین شما لازم نیست که به نوبه خود در اتاق چراغ ها به تغییر پوشک نوزاد خود. شب نور به طور خودکار خاموش پس از 10 دقیقه. نیز وجود دارد یک انحصاری سیلیکون حلقه در اطراف پوشک دستمال مرطوب ظرف است که کمک می کند تا قفل در رطوبت پوست را حفظ دستمال مرطوب و تازه است. پنجره کوچک در بالای Bubos پوشک دستمال مرطوب گرم و تلگراف اجازه می دهد تا شما را به دیدن خود و دستمال عرضه بدون باز کردن درب بنابراین شما هرگز اجرا به طور غیر منتظره.

فروشگاه اینجا


 شاهزاده شیردل جمع و جور پوشک دستمال مرطوب گرم

اگر شما به دنبال چیزی ساده و قابل حمل برای گرم کردن خود کودک دستمال مرطوب بر روی بروید این شاهزاده شیردل قابل حمل پوشک دستمال مرطوب گرم مناسب است. آن است که همچنین به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه پوشک دستمال مرطوب گرم برای یکی دیگر از بخشی از خانه خود را که در آن شما اغلب در حال تغییر پوشک و یا تمیز کردن کودک خود. این هر دو دیوار و ماشین شارژر آداپتور ساخت آن کوچکتر گزینه برای خانه و یا یک سفر به اندازه گزینه برای ماشین و یا در حالی که سفر. آن را نگه می دارد و دستمال مرطوب و گرم است و مناسب برای فعال خانواده است.

فروشگاه اینجا


 DDSKY قابل حمل ماشین دستمال مرطوب بخاری گرم

این DDSKY قابل حمل پوشک دستمال مرطوب گرم ظرف مناسب برای ماشین. این یک ظرفیت بزرگ برای سفر پوشک دستمال مرطوب گرمتر و می تواند 20 تا 80 دستمال مرطوب در یک زمان. سریع درجه حرارت ثابت و حرارت گرم از بالا. در عرض ده دقیقه خود را دستمال مرطوب را گرم به 104 درجه و نگهداری در دمای ثابت از 100 درجه تا 122 درجه است. این DDSKY قابل حمل پوشک دستمال مرطوب گرم تر است آسان برای استفاده – به سادگی با اتصال آن به فندک ماشین به گرما و زمانی که شما آماده هستند به خارج از ماشین شما, شما می توانید کوچک و جمع و جور کیسه با شما. آن را به اندازه مناسب برای یک کیسه پوشک یا پرسه زن و آن طوری نیست بزرگ است که آن را تا یک تن از فضا. اگر شما لازم نیست که یک فندک در ماشین شما, شما هنوز هم می تواند استفاده از DDSKY قابل حمل پوشک دستمال مرطوب گرم با شامل آداپتور.

فروشگاه اینجا


 Munchkin غبار پوشک دستمال مرطوب گرم

Munchkin غبار پوشک دستمال مرطوب گرم با استفاده از منحصر به فرد misting سیستم را به اطمینان حاصل شود که کودک خود را دستمال همیشه مرطوب و گرم است. هر زمانی که شما درب نزدیک به خود را پوشک دستمال مرطوب گرمتر از misting سیستم به طور خودکار کنار می گذارد بخار آب به طوری که آن را مرطوب دستمال مرطوب هر زمان شما تغییر پوشک نوزاد خود. شما می توانید اضافه کردن رطوبت اضافی هر زمان با فشار دادن misting را فشار دهید. آب است که به راحتی پر و با آب مخزن است که شما می توانید بنابراین شما هرگز به طور غیر منتظره اجرا از آب به غبار را دستمال مرطوب. بالا گرم شدن سیستم جلوگیری از دستمال مرطوب از براونینگ نگه می دارد و آنهایی که در بالا گرمترین. آن را می توانید نگه دارید تا به 100 دستمال مرطوب در یک زمان و بسته شدن درب کمک می کند تا به حفظ رطوبت.

فروشگاه اینجا


 گوگو خالص پوشک بچه دستمال مرطوب گرم

گوگو خالص پوشک دستمال مرطوب گرم منحصر به فرد است که در آن نه تنها می تواند به گرم کردن خود کودک دستمال مرطوب اما آن را نیز می توانید دانلود کنید. چند بار در ماه های زمستان را, سرد, دمای انجماد. اما در ماه های گرم تابستان ما را (خود کودک) در طلب چیزی است که آنها خنک کردن. گوگو خالص پوشک دستمال مرطوب گرم دارای دو تنظیمات مختلف – یکی برای خنک کردن پوشک دستمال مرطوب کردن و یکی برای گرم آنها را – بنابراین شما می توانید ایجاد درجه حرارت مناسب از پوشک دستمال مرطوب بسته به فصل و آب و هوا. این دستمال مرطوب گرم (یا کولر؟) به در دست نگه دارید در طول تابستان هنگامی که شما نیاز به یک سریع پاک کردن از بازی خارج. گوگو خالص پوشک دستمال مرطوب گرم نیز دارای 4 چراغ LED برای کمک به روشن تغییر جدول در شب, بنابراین شما لازم نیست که به نوبه خود بر روی چراغ اتاق به تغییر پوشک. آن را می توانید نگه دارید تا به 100 دستمال مرطوب و شما می توانید ببینید که چگونه بسیاری از دستمال مرطوب شما را ترک کرده اند با مشاهده پنجره در بالای صفحه. گوگو خالص پوشک دستمال مرطوب گرم نیز قفل در رطوبت با امن تلنگر بالای درب و انرژی کارآمد با استفاده از ولتاژ پایین. منحصر به فرد آداپتور همچنین باعث می شود آن را پس از آن می توانید کار در سطح بین المللی – مناسب برای سفر ،

فروشگاه اینجا


 Hiccapop پوشک دستمال مرطوب گرم و پوشک دستمال مرطوب تلگراف

این Hiccapop پوشک دستمال مرطوب گرم نگه می دارد کودک خود را پوشک دستمال مرطوب گرم و مرطوب. نوآورانه مهر و موم سیلیکون قفل در رطوبت و حرارت جلوگیری از پوشک دستمال مرطوب از تبدیل قهوه ای و خشک شدن. آن بالا گرم طراحی تا دستمال مرطوب نیاز شما هستند که گرمترین. ساخته شده است در نور نرم و نور به جدول تغییر و آن را به طور خودکار خاموش می شود پس از 10 دقیقه پس از آن را نگه دارید کودک شما تمام شب. آن را می توانید نگه دارید تا به ارزش یک هفته از پوشک دستمال مرطوب اما آن همچنین می توانید نگه دارید دستمال مرطوب ضد باکتری و یا flushable دستمال مرطوب اگر شما می خواهید. مشاهده پنجره کمک می کند تا شما را به دیدن چگونه بسیاری از دستمال مرطوب باقی مانده بنابراین شما دان ‘ تی اجرا خارج به طور غیر منتظره و انرژی کارآمد ولتاژ باعث می شود آن را امن نگه دارید در یکی از کوچک خود را در اتاق.

فروشگاه اینجا


پوشک دستمال مرطوب گرم ممکن است به نظر می رسد مانند یکی از کسانی که غیر ضروری نوزاد خرید اما مزایای داشتن یک گرم پاک به تغییر پوشک نوزاد خود را به پاک کردن آنها را بعد از بازی خارج و یا به شکستن مخاط در یک آبریزش یا ترد بینی دلایل کافی برای سرمایه گذاری در یک. آن را می سازد هدیه حمام نوزاد بیش از حد! پوشک دستمال مرطوب گرم می تواند حتی پس از کودک خود را از پوشک به عنوان یک دستمال مرطوب ضد باکتری گرم یک flushable دستمال مرطوب گرم یا فقط چیزی برای در دست سریع و آسان تمیز-یو پی اس, چرا که حتی اگر شما تغییر پوشک وجود دارد محدود به 1000 دیگر فاجعه فرزند خود را باعث می شود آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند.

عکس: Falcona

ما متعهد به پیدا کردن تحقیق و معرفی بهترین محصولات. ما کسب و کمیسیون از خرید شما را با استفاده از خرده فروشی لینک ها در محصول ما. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این کار می کند.

Lauren Lomsdale
لورن Lomsdale

لورن Lomsdale مادر از سه دختران کوچک عاشق همه چیز و تناسب اندام و مشتاق یوگی. شما می توانید پیدا کردن او راه رفتن در امتداد ساحل و یا در میان مسیرهای پیاده روی در اطراف خانه و یا کاوش جدید کافی شاپ. او یک همسر نظامی و سردبیر روزانه مادر و نظامی و همچنین به عنوان یکی از نیمی از یوتیوب اواز #TheDependas.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im