بهترین موش-ضد فیدر?

تا به هر کسی که تا به حال موفقیت با حلق آویز فیدر? من می دانم که موش صعود اما نمی دانم اگر آنها را firepole

توسط HASHTADONOH در 6 مرداد 1399

تا به هر کسی که تا به حال موفقیت با حلق آویز فیدر? من می دانم که موش صعود اما نمی دانم اگر آنها را firepole پایین یک خط برای تغذیه liek یک موش یا سنجاب خواهد بود.

من شروع به خاموش با حلق آویز فیدر قرار داده و آن را در گردن ارتفاع به RIR. شما می باز کردن درب قفس و دیدن رفو فیدر نوسانی در اطراف بدون مرغ در عرض ده پا. موش ها را فقط پرش به فیدر.

وای سه مشتریان vouching برای فیدر با تشکر برای انتقادات و پیشنهادات.

برای OP اگر شما به این مسیر شما باید به یاد داشته باشید چند چیز در مورد رکاب فیدر. اولین گسترده رکاب شکست هدف از رکاب فیدر. مخلوقات را می توانید به اندازه کافی افراد با هم و در هم شکستن رکاب و یا فقط با فشار درب باز است. در اکثر فیدر وجود دارد صفر پول صرف ارائه برخی از مقاومت به یک ماوس فقط هل دادن در سینی تغذیه. جستجو در این BYC انجمن "رکاب فیدر سنجاب موش" و شما را پیدا خواهد کرد یک تن از موضوعات. در برخی فیلم ها نمایش کوچک سنجاب زمینی کوچکتر از موش هل دادن باز یکی از محبوب ترین مارک های رکاب فیدر و یا فیلم ها را با موش در داخل رکاب فیدر.

که شما به ارمغان می آورد به شرط دوم برای یک فیدر بهار لود درب. به جلو و این کار شما باید به یک ضخامت درب محور به جای یک سیم محور پس از آن می تواند ایستادن بکشید. در حال حاضر من با استفاده از یک سیم محور در درب هیچ مشکلی با آن. اما حداقل 1/4" فولادی به قطر محور امیدوارم beefed تا با یک نوار مسطح و بلوک چوب به سختی به اندازه کافی است که درب در حال رفتن به تابع برای زندگی فیدر و این کار را با سه یا چهار پوند از جلو و از بهار به طور مداوم تاکید بر محور. شما که با یک دو پوند وزنه تعادل برای درب و رکاب و آن را به تعادل وزن رکاب و درب خود را. دوباره بیشتر فیدر نیست که مایل به صرف این نوع از پول و شما می توانید اگر شما در حال فروش عمده و تکیه بر 50 درصد از قیمت خرده فروشی برای ساخت فیدر و بازار آن است. این رکاب خود را ارائه نمی شود مقدار مقاومت به درب راندند باز شما نیاز دارید که بهار بیش از حد.

در نهایت اگر این کار جاوا شما باید آن را نصب کنید به درستی و آموزش پرندگان با استفاده از دستورالعمل نه عقل سلیم پیروی از دستورالعمل حذف. اصول ساده هستند فیدر محکم متصل به یک پست یا دیوار نشسته بر روی زمین و یا بهتر پاسیو, بلوک, بلوک دیگر از نوعی حفر شده در زیر رکاب بنابراین رکاب پایین تا پرندگان wobbling در اطراف و در نهایت حذف همه خوراک های دیگر از هر نوع از جمله دامنه رایگان. پرندگان باید گرسنه در اکثر موارد. گرسنه جامد نصب و کف رکاب = امن احساس پرنده = سریع آموزش.

و لطفا لطفا لطفا اگر شما مشکلات ایمیل برای کمک به. همین حالا تماس بگیرید, ایمیل, با, تصاویر از نصب فیدر. وقتی کسی می پرسد برای کمک به 95% از زمان به این دلیل است که یکی از دستورالعمل نبود درک و از آن بوده است نه سال نبرد با کسانی که دستورالعمل های بیش از حد و آنها نمی توانید بیش از حد کوچک و مردم نا امید بنابراین احساس نمی گنگ اگر شما نیاز به کمک.

اوه جزئی بله داشتن برنامه ریزی به اندازه کافی نوکر مهارت های لازم برای انجام برخی از افزایش سرعت و تنظیم به تنظیم وزن درست و مناسب است. چشمه را می توان کشیده و یا حفر سوراخ به سمت فیدر در برخی از مدل های ارائه بی نهایت تنظیم تنش بهار. شما می توانید اضافه کردن وزن به رکاب تراشه وزن وزنه تعادل یا اضافه کردن یک پلت فرم گسترده تر اگر شما پرندگان کوچکتر. اما نزدیک پلت فرم است که به تغذیه و سبک تر به شما در تنظیم تنش بهار کمتر موش اثبات فیدر است. آن را اعطا خواهد شد و سر بالاتر از دیگران اما فیدر با این نسخهها کار بهترین با اندازه کامل مرغ و اگر شما چند کوچکتر پرندگان آنها را به سرعت یاد بگیرند که به خوردن از کنار اما در این مورد من می خواهم سرمایه گذاری در نرم نزدیک است. ما باید واقعا که نرم کار نزدیک و پس از تعویض بیش از یک قاب فلزی و بدنه فلزی نرم, از کیت متوسط و کوچک نسخه. بزرگ و فوق العاده بزرگ را دوقلو وزنه و دوقلو, نرم, نزدیک سیلندر از پلاستیک ساخته شده اما آنها بسیار با دوام و نصب شده به طور مستقیم به سمت فیدر بسیار متفاوت درب محور و لنگ سیستم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن