برای اطلاع از استخر پیش ساخته چه کاری باید انجام دهید قبل از اینکه پشت سر بمانید

کیفیت و برند مصالح مورد استفاده مانند سرامیک و سنگهای به کار رفته، مکان احداث استخر، به عنوان مثال استخر روی

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

کیفیت و برند مصالح مورد استفاده مانند سرامیک و سنگهای به کار رفته، مکان احداث استخر، به عنوان مثال استخر روی پشت بام، به دلیل سازه خاصی که دارد، طراحی و محاسبات پیچیده آن نیاز به دانش و تجربه نیروی متخصص دارد، دارای هزینه بالاتری است، می توانید برای برآورد هزینه و قیمت ساخت استخر مورد نظرتان با کارشناسان ما تماس بگیرید. جنس این استخر از پایه کامپوزیت فایبر گلاس است که در آن سه لایه الیاف و ۴ لایه رزین یک لایه ژل کوت و یک لایه رزین سطح به کار بردهایم تا مقاومت آن را افزایش یابد و کیفیت رنگ آن در طول زمانهای مختلف از دست نرود. این شامل قسمتهایی مانند تخلیه، اسکیمرها، شیرهای 2 و 3 طرفه، فیلتر تصفیه و پمپ های تصفیه است که وظیفه پر کردن، خالی کردن، تصفیه و جابجایی آب در سراسر استخر را بر عهده دارد. این نوع، از مقاوم ترین انواع استخر پیش ساخته می باشد. ساخته می شوند. فایبرگلاس در برابر ضربه و همین طور برخورد اجسام تیز و برنده مقاوم است. تمامی نکاتی که اشاره شد بخشی از جزئیات بسیار مهمی است که باید قبل از شروع پروژه احداث استخر با پیمانکار ساخت استخر در میان گذاشت و پس از حصول نتیجه و اطمینان از صحت مسائل فنی شروع به اجرای عملیات نمود . ᠎Post has be᠎en created wi​th GSA C᠎on​te nt Gener ator D​emoversi on !

فروشگاه تهران اینتکس از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی و حضوری محصولات پیش ساخته در ایران است که نمایندگی فروش استخر پیش ساخته اینتکس در ایران را به صورت رسمی دارد . شرکت اینتکس نیز همیشه سعی کرده تا به بهترین شکل ممکن مدلها و تنوع فوقالعاده ای را هم از خود به جای بگذارد. امروزه برای ساخت استخر بتنی هزینه های زیادی را باید متحمل شد و مراحل زیادی را مانند گود برداری , عایق کاری ، کاشی کاری و لوله کشی , تاسیس موتور خانه و تصفیه خانه جهت تصفیه آب را انجام داد و از طرفی فضای شما را اشغال میکند و به صورت ثابت میماند اما استخر های آماده اینتکس و استخر پیش ساخته اینتکس بسیار ارزان تر و مبلغ آن از استخر های بتونی بسیار پایین تر است و از نظر حمل و نقل و جا به جایی به راحتی میتوان آن را به نقطه ای دیگر هدایت نمود . جنس بیرونی این استخر از جنس استیل کرکره ای است. قبلا چند بار به لایه ژله ای استخرهای فایبرگلاس اشاره کردیم، این لایه قطعاً یکی از برجسته ترین لایههای استخرهای فایبرگلاس است، اما این استخرها حداقل ۵ لایه دیگر در پشت خود دارد.

لایه آخر در استخر های فایبرگلاس یک ژل گوت بسیار مستحکم است که استخر را در برابر عوامل گوناگون مکانیکی محافظت می کند.به دلیل مقاومت زیاد استخر های فایبرگلاس شما از تعمیرات و هزینه های بسیار بالای استخر های بتنی کاملا بی نیاز می شوید. یکی از مهم ترین پارامتر هایی که برای تمامی مشتریان مهم است قیمت است. این ژل کت خود رنگ بوده و در برابر نور خورشید بسیار مقاوم است به همین سبب رنگ استخر همیشه ثابت میماند و تغییر رنگ نمیدهد. یکی از مهمترین مزایای بسیار ویژه این استخرها آب بندی و مقاومت بدنه در مقابل خوردگی و ضربه است. این استخر در برابر نور خورشید و اشعه UV مقاوم است به همین دلیل در برابر پوسیدگی مقاوم هستند. این محصولات به صورت پکیج کامل به فروش می رسند که علاوه بر بدنه و فریم اصلی استخر در کنار خود پمپ تصفیه آب جهت پاکسازی و تصویه آب استخر ، نردبان جهت وارد شدن و خارج شدن از آب ، زیرانداز و درپوش نیز برای نگهداری بهتر از استخر را دارند .

استخر های پیش ساخته زینکالیوم در اندازه های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند که با مشخصات ذیل به بازار عرضه می گردد. استخرهای آماده از جنس فایبرگلاس در بازار امروز در بسیاری از پروژهها جای استخر بتنی را میگیرند. به احتمال زیاد، آن منطقهای که به استخر تبدیل شد، در اصل از سکونتگاههایی بودهاست که پایتخت هخامنشی را احاطه میکردند. اما جدای از خود آب، بازتاب تصویر در آینه غماز آب حوض یا استخر همواره در معماری ایرانی نمادهای گوناگونی را مینمایاند؛ برای نمونه بازتاب تصویر لرزان و اندک مات سازه درون حوض، همواره نمادی از ناپایداری زندگی گذرا بودهاست و همیشه در خود گوشزدی داشت برای پرهیز از وابستگی و دلبستگی به خوشیهای نامانای زندگی. از کارشیو کلی گرفته تا ساختمایههای برهم آورنده سازه، پیاده کردن ظرافتهای هنری در قالب آجرچینی، کاشیکاری، گچبری، آینه کاری و بهطور کلی هر گونه آمود در سازه و در نهایت نسبتی که کالبد سازه با آیینهای دینی که برپایه پاسداشت آخشیگها بوده برقرار میکردهاست.

آخرین مطالب