Broody و جوجه ترک نمی جعبه لانه

من تا به حال یک منحنی یادگیری هنگامی که یک جوان پولت من تا به حال خریداری شده در پاییز گذشته رفت سوپر broody.

توسط HASHTADONOH در 25 اردیبهشت 1399
من تا به حال یک منحنی یادگیری هنگامی که یک جوان پولت من تا به حال خریداری شده در پاییز گذشته رفت سوپر broody. این سایت شده است البته کمک بزرگی!
مرغ یک Orpington آغاز شد و در دو عدد تخم مرغ یک و نه خود او. بنابراین من نقل مکان کرد او را به خود او محل سکونت داد و او آن و نه دیگران من تا به حال نگه داشته و در یک شمارنده در خانه برای چند روز.
او در آنجا ماند broody. من او را خاموش کردم لانه برای 15 دقیقه در روز برای غذا و آب و بزرگه افسردگی. در روز 10 و 12 من candled تخم مرغ است. من به تماشای فیلم های یوتیوب, خواندن همه چیز من می توانم در اینجا, و من هنوز هم نمی تواند یک چیز است. اما من آن را نمی خواهد صدمه دیده است به او اجازه دهید آن را سوار ، من نمی دانم اگر من rooster حاصلخيز بود. من فکر کردم تخم مرغ بود که در خانه برای احتمالا duds (حداقل هشت روز وجود دارد.)

خوبی بانو Sith است نه تخم جوجه در طول دو روز گذشته. او متنفر است من جرات پس از آن گرفته شده است برخی از زمان برای من برای مشاهده این.

در حال حاضر وجود دارد پوسته تخم, جوجه و یک yucky بوی او, اما او نمی خواهد ترک جعبه میل و علاقه. من جوجه استارت و یک جوجه waterer مجموعه ای از نزدیکی جعبه و هر کس به نظر می رسد شگفت آور رابطه جنسی و سالم (به جز او). یکی سقوط خود را در آن و در حالی که او clucked آرام در آن و گفته آن را به "بازگشت به اینجا!" او حرکت نمی کند پس من با دقت آن را پشت در با او.

با همه تخم خواهد او آنها را تغذیه و سیراب? من واقعا می خواهم برای تمیز کردن جعبه لانه. با تشکر برای هر گونه بینش!

39F34F8C-8F8A-415E-9023-428ADF09DFEB.jpegtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب