Broody غاز سوال

بنابراین من دخالت دوباره و شاید من نباید داشته باشد. دوباره.امروز روز 33. تاریخ و زمان آخرین شب من چک لانه و ی

توسط HASHTADONOH در 11 خرداد 1399
بنابراین من دخالت دوباره و شاید من نباید داشته باشد. دوباره.

امروز روز 33. تاریخ و زمان آخرین شب من چک لانه و یکی که pipped در روز 31 تا به حال تخم و درگذشت. من نمی دانم که آن را فوت و یا که تقصیر آن بود. شده است وجود دارد مقدار زیادی از باران, بنابراین من گمان می کنم او نمی آن را خشک نگه دارید. یا شاید او خرد آن است.

امروز من candled آخرین 3 تخم مرغ دوباره اما این بار پس از من به او اعتماد نمی هر بیشتر من قرار داده و آنها را به رشد است که در حال حاضر در مستند با یک تخم مرغ است که تخم 48 ساعت دیر است. (سایر جوجه ها رو منتقل اندیشه دیروز.)

3 goslings در حال حرکت است و من از شنیدن cheeps از حداقل یکی از آنها. که یکی از ترک های بزرگ در سراسر جبهه. نه تفریخ ترک. بیشتر شبیه uncareful مادر ترک.

من هنوز دوم حدس خودم اینکه من باید آنها را گرفته و از او. من شده است که مایل به بیرون رفتن و خرید برخی از goslings برای او به منظور بالا بردن چون من فکر می کردم این تخم مرغ نمی تخم. اما دیدن چگونه او را نگه ندارد که دیگر گاسلینگ زنده, من نمی دانم اگر من اعتماد او را با بچه ها. حال اگر این عزیزان تخم, من می توانم آنها را پشت به او به خاطر من باز درب از قلم او و اجازه دهید او دوباره دو نفر دیگر غازها.

در حال ویرایش برای اضافه کردن:
در حالی که من در تایپ بالا به من نگاه از پنجره به بیرون و دیدم همه 3 غازها تعقیب عزیزم من ducklings بنابراین من تا به حال به آمار پاسخ و اجرا کنید. (Broody مرغ تخم ducklings چند هفته پیش و امروز روز اول خود را رایگان در محدوده آنها است.) زمانی که من در خارج وجود دارد غازها شد و نه صدمه زدن به جوجه اردک. این نگاه به عنوان اگر broody غاز در تلاش بود به سرقت آنها را برای خود. من به پایان رسید تا با قرار دادن تمام 3 غازها به broody غاز را قلم و reuniting ducklings با تاکید mama.

من هنوز کاملا مطمئن نیست که چه چیزی بهترین را برای broody غاز است. اولین غریزه روده است برای پیدا کردن برخی از goslings به جمع آوری قبل از اینکه او می دهد تا بر روی ایده مادری.

هر ورودی می باشد خوش آمدید. با تشکر از شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب