قهوه ای گوک بیرون آمدن از 2 ماه جوجه!!

برای برخی از بینش من خود ستاره قرمز, سیاه, ستاره های واقعی بلوز و نژاد دیگری که من مطمئن نیستید از نام. همه آن

توسط HASHTADONOH در 8 تیر 1399

برای برخی از بینش من خود ستاره قرمز, سیاه, ستاره های واقعی بلوز و نژاد دیگری که من مطمئن نیستید از نام. همه آنها 2 ماه است.
بنابراین در هفته گذشته متوجه شدم یکی از ستاره های قرمز بودن بیمار در پشت خانه خود را. من صعود در داخل و او را برداشت و تلاش به او پاسخگو است.
به عنوان من به آرامی مالش پشت او و صحبت کردن به او همه ناگهان چشمانش را باز و قهوه ای گوک نه خون آن را به عنوان یک شفاف قهوه ای رنگ شروع به ریختن از منقار و سوراخهای بینی. او سپس شروع به داشتن تشنج بنابراین من قرار داده و او را به تلاش برای آن صبر کنید.
او را متوقف spasming و پس از آن تا به حال گوک آمده از چشمان او. آن را به عنوان اگر آن را یک فیلم ترسناک!
اما چیزی که من متوجه شده که من برداشت او این بود که او تا به حال تب و دچار سوء تغذیه. من تا به حال متوجه این جوجه های دیگر در حال تبدیل شدن کمتر فعال اما من فرض آن را از آب و هوا. معلوم شد همه آنها بیمار و لاغر و رنگ پریده, بنابراین من آنها را نظارت پس از. آنها تا به حال شده است sniffling و همچنین از آنجایی که من شروع به نظارت بر آنها.
از آن پس من از دست داده اند و 6 جوجه با توجه به آن همه مرگ همان راه است. من نمی گم هر چند روز و ضد عفونی کردن قلم خود زمانی که آنها خارج است. من شده است با نگه داشتن آنها را جدا از آنهایی که مسن تر در یک کاملا متفاوت قلم در حال حاضر قرار داده و آنها را در شب.
بسیاری از آنها شروع به بهبود می یابند در حال حاضر, اما من یکی که نه فقط بهبود در حالی که بقیه باید پشت رنگ در چهره خود و شانه و اضافه وزن است. من آنها را تغذیه سیب, زغال اخته, هلو و آلو و همچنین به عنوان ساده ماست یونانی. این است که در کنار طبیعی گندم و خوراک آنها را به من بدهید.
ببخشید این چیزی که من نیاز به کمک دانستن آنچه در این. من مطالعه و تحقیق و هیچ چیز در آینده. من هم نیاز به دانستن آنچه که من باید انجام دهید برای من یکی از اینا به بهبود نیست لطفا کمک کنید!!

آخرین مطالب