بروس چارلز طرح های در حال چرخش تاپ نقد و بررسی

نقد و بررسی وجود دارد رنج آوری چیزهای کوچک است که ما Gadgeteers خواهم برای دیدن و لمس و باید در اطراف ما. برا

توسط HASHTADONOH در 26 فروردین 1399

نقد و بررسی وجود دارد رنج آوری چیزهای کوچک است که ما Gadgeteers خواهم برای دیدن و لمس و باید در اطراف ما. برای برخی از, آن را کوچک (یا بزرگ) اقدام ارقام تجارت نشان می دهد tchotchkes یا بازی مینیاتور. برای برخی از, آن را به یک توپ استرس و نگرانی سنگ و یا یک بی قراری عنکبوتی که تار میتند. و برای برخی از, آن است که بسیار دقیق ساخته شده و همه چیز از زیبایی. این Schulte نسخه های نخ ریسی تاپ از بروس چارلز طرح آمار چند تا از این دسته بندی ها. من فرستاده مدل در هر دو برنج و فولاد ضد زنگ به نقد و بررسی همراه با 100 میلی متر سیلیس ذوب شیشه مقعر چرخش پایه.

آنچه در آن است ؟

دقت چرخش تاپ CNC ساخته شده بوسیله ماشین از جامد فلزات.

چه چیزی در جعبه ؟

  • ریز گردد عنکبوتی که تار میتند در برنز یا فولاد ضد زنگ
  • شلوار مخمل کبریتی طناب کشی کیسه
  • مدارک

مشخصات سخت افزاری

بروس چارلز طراحی Spinning Tops طراحی و تولید شده و برای شادی آنها را فراهم خالق کاربر و ناظر از طریق فرم الگو, طراحی و زیبایی. هدف نهایی آنها این است که برای شما برای به اشتراک گذاشتن آن را با یک دوست که آن را به چرخش و می گویند "که سرد!" من دوست دارم که به عنوان یک محصول هدف!
هر بالا در حال چرخش است به صورت جداگانه آسیاب شده و مجهز به یک نیترید سیلیکون و سرامیک تحمل است. این باعث کاهش اصطکاک می سازد که تاپ اسپین طولانی تر و با کمتر تلو تلو خوردن که باعث می شود آنها را لذت بخش تر.

طراحی و امکانات

تاپس آرد از یک قطعه جامد فلزی با پایه حدود 24 میلیمتر در قطر. شما می توانید آن تماس بگیرید 7/8" و یا به. پایه حدود 5 تا 6 میلی متر ضخامت در لبه بیرونی اما تهوع در چند میلی متر به حلقه بیرونی سنگین تر است. ساقه افزایش می یابد از این پایگاه حدود 18 میلی متر است و knurled طی 9 میلی متر است. به نکته زیر پایه افزایش می یابد کمی از مشابه مخروطی به عنوان بنیادی است و مجهز به یک گرد نیترید سیلیکون و سرامیک تحمل است. برنز مدل من فرستاده وزن 35 گرم و فولاد ضد زنگ یک وزن 33 گرم. برای اندازه آنها خوب بلند در دست خود را و knurling باعث می شود شما می خواهید به آن را به چشم خود و از نزدیک بررسی آن را. آنها چیزهایی هستند که از زیبایی است.

عملکرد

در حالی که من استفاده می شود نخ ریسی تاپ در گذشته من استفاده نمی شود که این به شدت طراحی شده و یا دقت متعادل است. وقتی که من بچه بودم, تاپ, شد چیزی برای تابستان یا دو و دوستان من و من ساعت را صرف رقابت در چگونه ما می تواند ما چرخش. ظاهرا این است که هنوز یک چیز در برخی محافل وجود دارد و در حال جمع دست گردد تاپ. پس از چرخش این چند بار من می توانید ببینید که برخی از درخواست تجدید نظر, اما آنها چرخش کاملا یک مدت طولانی است. جعبه نور عکس (آبی رنگ پارچه زمینه) و همراه با این نقد و بررسی شد تمام شات در یک چرخش و من در عجله بسر می رسانید. من می خواهم بگویم آن چرخید و به خوبی 5 دقیقه که من هرگز به دوران کودکی من چوبی تاپ حتی زمانی که من به جای فلز نکته جدید تفلون یکی. به طوری که آنها واقعا چرخش یک مدت زمان طولانی اگر شما می توانید از زاویه درست و مناسب است.
لنز شیشه ای در حال چرخش پایه باعث می شود یک تفاوت بزرگ در آن باعث بالا به رانش به سمت مرکز به جای خاموش سطح شما در حال چرخش است. در حالی که شما هنوز هم باید خیلی خوب در مورد شروع یک چرخش مناسب و معقول به نگه داشتن آن بر پایه آن "iffy" چرخش اغلب ذخیره شده توسط سطح مقعر لنز پایه.

چیزی که من دوست دارم

  • چرخش برای یک مدت زمان طولانی جادویی
  • سنگین و متعادل

آنچه که من می خواهم تغییر

  • نه چیزی

افکار نهایی

بسیاری از ما صرف مقدار زیادی از زمان در میز. این که آیا آن را در ویدئو کنفرانس تلفنی مشتریان پشتیبانی تلفنی پشتیبانی فنی برای ما مسائل یا فقط گشت و گذار در اخبار رسانه ها و شبکه های اجتماعی دائما ما ورود جدی میز بار. در طول این زمان ما اغلب نیاز به چیزی برای انجام با دست ما است. مطمئن شوید که برخی از زمان ما, یادداشت برداری یا نوشتن در مورد پشتیبانی برای تشدید. اما اغلب شما فقط اجازه تماس گیرنده خود را بیرون ریختن و یا تلاش برای درک مشکل آنها در حال رفتن را از طریق و یا اجازه دادن به یک کنفرانس تلفنی رفتن بدون تلاش به مفروضات و فکر می کنم از خود را کنار بگذارید. این تماس برای چیزی برای انجام با.
من این تاپ می شود بسیار آرامش بخش و سرگرم کننده است. چرخش آنها را طول می کشد کمی تمرین و صبر و شکیبایی است. به زودی شما یک چرخش که فقط می رود و می رود و می رود و شما شروع به درک این جاذبه است.

قیمت: Schulte برنج و فولاد ضد زنگ مدل $29.99 در هر چرخش پایه $17.95. وجود دارد دیگر فلزات و بسته های در دسترس در وب سایت.
که در آن به خرید: brucecharlesdesigns.com و آمازون
منبع: نمونه از این محصولات ارائه شده توسط بروس چارلز طرح است.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب