سرهم بندی کردن پا. :(

سلام میشم.من نیاز به برخی از راهنمایی در مورد چگونگی جلوگیری از سرهم بندی کردن پا. من فقیر شهر پکن دختر آن را

توسط HASHTADONOH در 9 مرداد 1399
سلام میشم.
من نیاز به برخی از راهنمایی در مورد چگونگی جلوگیری از سرهم بندی کردن پا. من فقیر شهر پکن دختر آن را خیلی بد دوباره و من احساس می کنم افتضاح است. همچنین یکی از دوندگان دختران باید آن را به عنوان به خوبی. من آنها را هر دو به دامپزشک دیروز (که ما دیدم مختلف دامپزشک در همان درمانگاه) او ساخته شده من احساس به عنوان اگر آن را تقصیر من بود آنها در حال گرفتن سرهم بندی کردن پا.
من بیشتر از روز است. از حدود 6:30am می باشد - 9:30pm آنها راه رفتن بر روی چمن, سنگ, شن و ماسه و بتن. عمدتا چمن و شن و ماسه هر چند.
ملافه خود است تراشه کاج و بقیه پین شن و ماسه. (من شنیده ام آن را می سازد آن را آسان تر به تمیز کردن مدفوع) که از آن شده است. اما من مایل به تغییر اگر شن و ماسه خوب نیست برای خود بایستند.

شما چه خانواده قرار داده و در اردک خود را پین ؟

آیا شما هر چیزی را بر روی پای خود را به کمک به آنها را خشک نیست ؟

افکار در اردک کفش ؟ آیا شما آنها را می پوشند همه آنها را ؟ من 4 دختران دو دونده یک شهر پکن و نوعی مرغابی وحشی. بنابراین من می خواهم خیلی مایل به آنها را برای همه 4 از آنها.

من تمام راهنمایی های خود را. من مایل به سعی کنید هر چیزی. به عنوان meds و دامپزشک در حال کشتن من و من می خواهم به جای صرف پول در خانه خود را بهبود و حفظ سرهم بندی کردن پا دور.
TIA.

منظورم این است که من احساس می کنم مثل آنها خیلی زیاد باید بهترین زندگی است.👇🏼👇🏼tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن