خرید کتاب زبان اصلی

محتوا  پنهان  1 خرید کتاب زبان اصلی دغدغه اساتید و پژوهشگران 1.1 ایب

توسط HASHTADONOH در 25 آذر 1399

خرید کتاب زبان اصلی دغدغه اساتید و پژوهشگران

اگر شما هم جزو طرفداران خواندن کتاب‌های زبان اصلی هستید، ممکن است در پیدا کردن برخی از این کتاب‌ها دچار مشکل شوید. در واقع یافتن کتاب‌های زبان اصلی دغدغه بسیاری از اساتید، پزشکان و دانشجویان است. با آنکه ترجمه بسیاری از این کتاب‌ها به صورت چاپی و یا به صورت الکترونیکی موجود است، اما هستند کتاب‌هایی که هیچ نسخه‌ای از آن‌ها در سایت‌های ایرانی یافت نمی‌شود. با آنکه برخی از سایت‌های معتبر مانند آمازون و یا دیگر سایت‌های خارجی، این کتاب‌ها را به صورت الکترونیکی به فروش می‌رسانند، اما مشکل اصلی عدم توانایی خرید این کتاب‌ها در داخل ایران است. ایبوک رالی این مشکل را حل کرده و آرشیوی از میلیون‌ها کتاب با زبان اصلی را که امکان خرید آن‌ها داخل ایران نیست را در اختیار کاربران خود قرار داده است.
خرید کتاب زبان اصلی
خرید کتاب زبان اصلی

ایبوک رالی چگونه فعالیت می‌کند؟

فروشگاه کتاب زبان اصلی ایبوک رالی فعالیت خود را با سایت آمازون و دیگر سایت‌های معتبر فروش آنلاین آغاز کرد. میلیون‌ها کتاب با زبان اصلی در فضای اینترنت موجودند که در سایت‌های مخلتف قرار دارند، اما به جرات می‌توان گفت آمازون یکی از کامل‌ترین آن‌هاست. ایبوک رالی با خرید کتاب‌های بیشماری از آمازون و دیگر سایت‌های مشابه، اکنون آرشیو عظیمی از کتاب‌های زبان اصلی را جمع آوری کرده و به فروش می‌رساند. این سایت به شما این امکان را می‌دهد که تنها با دانستن نام کتاب مورد نظرتان آن را به راحتی خریداری کنید. امتیازی که ایبوک رالی برای مشتریان خود در نظر گرفته، تخفیف ۸۰ درصدی نسبت به قیمت کتاب در سایت مرجع است. در حال حاضر ایبوک رالی در حدود ۶ میلیون کتاب الکترونیکی را در دسترس شما قرار داده است. اما ممکن است کتاب‌هایی نیز وجود داشته باشند که در این سایت موجود نباشند که البته این موضوع نیز قابل حل است.

چطور کتاب زبان اصلی را از ایبوک رالی خریداری کنیم؟

خرید کتاب زبان اصلی از ایبوک رالی مراحل پیچیده‌ای ندارد. شما می‌توانید از دو طریق کتاب زبان اصلی مورد نظر خود را خریداری کنید. ۱٫ فرض کنید یک کتاب با زبان اصلی را که نسخه الکترونیکی آن در داخل سایت‌های معتبر خارجی وجود دارد، انتخاب کردید. همانند دیگر فروشگاه‌های آنلاین می‌توانید نام کتاب و یا نام نویسنده را در قسمتی که مربوط به جست و جوی کتاب (در صفحه اصلی سایت دانلود کتاب https://ebookrally.ir ) است، وارد کنید و کتاب مورد نظرتان را با قیمت ۸۰ درصد پایین‌تر از قیمت آن در سایت اصلی خریداری نمایید. مزیت این نوع از خرید دریافت یک بن خرید است. بن خرید به شما این امکان را می‌دهد که تا یک ماه بعد از زمان خریدتان، از ۲۰ درصد تخفیف کتاب بهره‌مند شوید.
دانلود کتاب زبان اصلی با ایبوک رالی
دانلود کتاب زبان اصلی با ایبوک رالی
۲٫ روش دوم، سفارش کتاب لاتین است. فرض کنید کتاب مورد نظر شما در آرشیو ایبوک رالی یافت نشد. در این صورت می‌توانید لینک خرید کتاب زبان اصلی مورد نظر و یا نام کتاب را در بخشی که برای ثبت سفارش کتاب در نظر گرفته شده است وارد و سفارش خود را ثبت کنید. گروه ایبوک رالی کتاب زبان اصلی مورد نظر شما را پیدا کرده و قیمت را محاسبه و به شما اعلام می‌کنند. با پرداخت هزینه اعلام شده در کمتر از ۱۲ ساعت می‌توانید کتاب مورد نظرتان را دریافت کنید.
سفارش خرید کتاب زبان اصلی
سفارش خرید کتاب زبان اصلی
این روزها سایت‌های زیادی برای خرید کتاب زبان اصلی در ایران وجود دارند که شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را خریداری کنید. فعالیت ایبوک رالی (نظیر دانلود کتاب از آمازون و خرید رمان انگلیسی اورجینال و خرید کتاب انگلیسی ) به کتبی برمیگردد که نسخه‌های آن در داخل سایت‌های ایرانی یافت نمی‌شود. read more
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن