شما می توانید بالا بردن یک جوجه اردک خود را در آن?

من سه مرغ و یک قفس بزرگ با یک اجرا و یک منطقه برای یک برکه است که من می تواند قرار داده است. اما من نمی توا

توسط HASHTADONOH در 21 خرداد 1399

من سه مرغ و یک قفس بزرگ با یک اجرا و یک منطقه برای یک برکه است که من می تواند قرار داده است. اما من نمی تواند بیش از چهار پرندگان بنابراین من نیاز به چیزی است که من می تواند به افزایش خود را در آن. من فقط تعجب اگر شما باید برای جمع آوری یک جوجه اردک با جوجه اردک یا یک ماما و یا می توان آن mama? همچنین اگر پس وجود دارد و نژاد خاص است که کار بهتر از دیگران است ؟

آیا شما گفت: شما باید 3 زن اردک و می خواهید بیشتر ؟
یا شما باید 3 جوجه زن و می خواهید یک اردک?

اگر شما فقط می توانید 4 پرندگان بهتر خواهد بود اگر آنها همان گونه (همه مرغ یا اردک.)

اردک کودک می خواهند با مادر خود را در همه زمان--به طوری که مادر برای یک بچه اردک احتمالا به خوبی کار نمی کند برای شما. مردم فقط نمی خواهم به زندگی می کنند در اردک قلم در تمام طول روز و تمام شب برای ماه یا سال :)

اگر شما نیاز به افزایش فقط یک نوزاد قرار دادن آن در یک قلم در داخل اصلی قلم و یا در کنار آن می تواند اجازه دهید آن را "با" پرندگان بزرگسالان برای شرکت اما جایی که آنها نمی تواند به طور تصادفی له کردن آن و یا عمدا آن صدمه دیده است.

اگر یکی از این زمان زنان می رود broody و اگر شما پس از آن می توانید متقاعد کردن او را به اتخاذ یک کودک خواهد شد که بهترین راه برای انجام آن است. کودک نمی خواهد تنها و مادر خواهد آن محافظت می کند. اما این تنها کار می کند اگر شما یکی که مایل به بالا بردن یک کودک است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب