CDC adds new symptoms for COVID-19 symptoms to listمراکز کنترل و پیشگیری بیماری به تازگی اضافه شده چند علائم آن در لیست موجود علائم COVID-19 و آنها عبارتند از لرز و سردرد و درد عضلانی.

به عنوان ما همچنان به یادگیری بیشتر و دانستن بیشتر در مورد COVID-19 ویروس, فهرست علائم همچنان به رشد. امروز مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اضافه شدن چندین بیشتر علائم به مراقب است. آنها عبارتند از: لرز و تکان دادن مکرر با لرز و سردرد و گلو درد عضلانی و جدید از دست دادن بو یا طعم.

کسانی که علائم پیوستن به لیست در حال حاضر موجود از علائم است که از ویژگی های تب خشک نرم سرفه و تنگی نفس. گسترش لیست مهم است برای کمک به تشخیص درستی که وجود دارد تعداد محدودی از کیت های آزمایش که بسیار زیبا شده است متعلق به مردم نشان دادن تنها کسانی که سه نشانه اصلی است (به علاوه شواهدی از قرار گرفتن در معرض) تا به حال.

مرتبط با: 8 چیزهایی که شما نیاز به انجام در حال حاضر برای مبارزه با COVID-19

این می آید در علاوه بر این به آنچه پزشکان در حال حاضر خواستار ‘COVID, انگشتان پا,’ بر اساس تلفیقی رجیستری از تظاهرات پوستی مرتبط با COVID-19. آکادمی پوست آمریکا وارد این لیست و در حدود نیمی از بیش از 300 مورد در رجیستری باید COVID انگشتان پا. COVID انگشتان پا, هستند عنوان, انگشتان پا که مایل به رنگ صورتی مایل به قرمز در آنها ضايعات و که به نظر می رسد به نوبه خود purple در طول زمان است.

دکتر امی Paller صندلی از پوست در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی. در یک مصاحبه مطبوعاتی او اظهار داشت که بسیاری از کودکان با COVID-19 اصلا سرفه یا تب که اغلب نشان می دهد این ویروس اما برخی که ویروسی علائم حدود یک هفته قبل از اینکه انگشتان پای خود را تبدیل و تغییر رنگ. دیگر پزشکان بر این باورند که COVID انگشتان پا ظاهر می شود در کودکان قبل از علائم دیگر بوجود می آیند. در مقاله ای با ایالات متحده آمریکا امروز Ebbing Lautenbach گفت که به نظر می رسد COVID انگشتان آشکار در اوایل این ویروس است که می گویند که کودکان / بزرگسالان خواهد شد و سپس نمایش مترقی علائم.

علائم COVID-19 به طور معمول به نظر می رسد ظرف دو تا 14 روز پس از قرار گرفتن در معرض به گفته CDC. اورژانس علائم شامل مشکل در تنفس ، درد مداوم یا فشار در قفسه سینه و سردرگمی یا مشکل با نگه داشتن یک آگاه است. گاهی اوقات یک رنگ مایل به آبی به صورت یا لب ها نیز در حال حاضر و CDC می گوید شما باید به دنبال درمان اورژانس بلافاصله در آن موارد.

مرتبط: محققان توصیه COVID-19 تست زنان باردار در مورد زایمان

هنوز تعداد زیادی از افرادی که آلوده می شوند یا نشان می دهد هیچ نشانه و یا خفیف آنهایی که با وجود بالا سرایت و بالقوه کوشندگی این ویروس است. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد موارد تایید شده در جهان و با توجه به CDC آماده است به تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری سالانه بیش از مرگ و عوارض برای ذات الریه و آنفولانزا. که ممکن است تغییر کند, اما, به عنوان, بیشتر, گزارش بدون علامت از موارد گزارش شده و بهبود مورد آمده با بیشتر آنتی بادی آزمایش و ما نمی دانم درست است نرخ مرگ و میر برای مدتی.

Lori Ennis
لری انیس

لری انیس زندگی بهترین خود را در هر کجا که زندگی دریایی سپاه می فرستد و او (شوهر)! در حال حاضر تماس مریلند صفحه اصلی خود را همراه با 9 سال لوقا و دو سردستهزنان خواننده اپرا لابرادور رتریور مخلوط لیلی و لوسی لری با افتخار می پوشد خود اعطا “ظروف سرباز یا مسافر داغ” تاج به طور منظم. لری دارای درجه در ارتباطات, روانشناسی و آموزش و پرورش او صرف روز نوشتن برای چندین نشریه که نزدیک و عزیز را به قلب او. بیشتر او خرج می کند و هر روز سپاسگزارم برای بهترین عنوان در جهان—”مامان.” او یکی خوشحال و خدا را شکر گال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im