خاموش کردن فتنه

من باید یک تصمیم دشوار. یکی از چهار جوجه یک خروس است. امیدوارم تنها یکی است. او یک دختر بسیار جذاب پرنده. اهلی

توسط HASHTADONOH در 27 خرداد 1399
من باید یک تصمیم دشوار. یکی از چهار جوجه یک خروس است. امیدوارم تنها یکی است.

او یک دختر بسیار جذاب پرنده. اهلی اجازه می دهد من به او را انتخاب کنید تا به راحتی و امثال من بزرگ مرغ. همه آنها را به اشتراک حیاط ما به علاوه 18 x 16 قلم.

ما در شهرستان زندگی می کنند که در آن جوجه ها استقبال می شود. یا من پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن او را آرام و یا او را به رفتن.

رفتن به دور یک مشکل است. من در میانهی شب هر جویند. چند مکان در برخورد با درنده مشکلات و از دست داده اند چندین پرندگان. سعی یقه اما او freaks چیزی افتضاح است. حتی تا به حال یک دوست که با استفاده از یکی از آن را چک کنید. Luci را تحمل نمی کند یقه.

لوسیفر (قبلا Lucille) است نه با صدای بلند (در عین حال) و نه او کلاغ زیادی است. من عادت کرده اند به جوجه گله به ماندن در کافی قفس تا حداقل 8:30am می باشد. من باید ساکت و آرام در صبح و یا او را صدا برای من. وجود مواد غذایی آب رفتار و سطوح مختلف برای آنها به هاپ در اطراف. من بزرگ دختران در یک قفس در کنار جوجه قفس. آنها بسیار آرام تا زمانی که آنها را ببینید و یا شنیدن من. سپس آنها تماس بیش از حد برای من.

در حال حاضر من آگاه از این واقعیت است که لوسی را بلندتر کنید و فعال تر به عنوان او matures.

کوتاه از ساختمان آنها یک خانه واقعی است که وجود دارد هر چیزی من می تواند انجام دهد ؟ من نمی خواهم به قطع عضو خود تارهای صوتی, اما من نمی خواهم به او را به مخاطره می اندازد یا نه.

کمک!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب