جوجه eggtopsy - چه مشکلی پیش آمد ؟ **گرافیک**

زمان مناسب را به نهایت حرکت آنها در روز 18.این به نظر می رسد لحظه ای آنها در داخل pipped و غرق در مقدار بیش

توسط HASHTADONOH در 20 تیر 1399
زمان مناسب را به نهایت حرکت آنها در روز 18.

این به نظر می رسد لحظه ای آنها در داخل pipped و غرق در مقدار بیش از حد از سفیده.

به عنوان تخم مرغ بلدرچین بسیار کوچکتر آنها متفاوت مورد نیاز برای جوجه کشی یعنی کوتاه تر دوره کمون و درجه حرارت پایین تر از تخم مرغ نیاز به اجازه می دهد برای توسعه مناسب و سایه زنی.

بر اساس توضیحات شما من فرض کنیم که انکوباتور در دمای خیلی پایین توسعه تخم مرغ بنابراین معوق و بیش از حد سفیده تخم مرغ باقی مانده بود که آنها داخلی pipped.

من آگاه هستم که بلدرچین و مرغ مورد نیاز متفاوت هستند اما آنها به اندازه کافی شبیه به جایی که آن را واقعا مهم نیست در عمل است. من شده است با خروج از تخم جوجه ها در کنار بلدرچین برای ماه بدون مسائل - من بلدرچین بیشتر از یک "فشار جانبی" پس به صحبت می کنند, بنابراین من انکوباتور در بهینه مرغ-جوجه ریزی پارامترها. بلدرچین تخم فقط خوب این راه - شاید نه در 100 ٪ هچ رای دادن, اما به اندازه کافی به آن را قابل قبول برای یک سمت فشار (به طور معمول تنها بلدرچین تخم مرغ من که نمی تخم نابارور هستند یا غیر قابل دوام).
علاوه بر این من حرکت آنها را در روز 18 (تایپی پوزش می طلبیم). شاید من باید در حال حرکت است آنها را حتی زودتر از اینها bantam تخم مرغ ؟ برخی از منابع آنلاین می گویند این ایده خوبی است اما من هرگز آن را سعی کردم.
سوم وجود نداشت داخلی پیپ در هر سه تخم مرغ - من باید روشن تر. غشاء و فرآیندهای غشایی است که حتی هنوز هم دست نخورده در یکی از تخم مرغ من autopsied. من مطمئن هستم که اگر شما می توانید آن را در تصویر یا نه - که دست نخورده جوجه نبود و حتی در موقعیت به پیپ نشده است. به این ترتیب, من نمی توانید ببینید که چگونه از آن می شده اند به علت غرق شدن در تخم مرغ از جوجه نیست تنفس هوایی نشده است. مایع من با اشاره به هنوز هم در داخل غشاء در هر سه جوجه (برخی از باقی مانده از مایع آمنیوتیک شاید؟)
من فرض کنیم که مرگ اتفاق افتاده در مدت کوتاهی پس از من نقل مکان کرد و جوجه ها به هچر از انکوباتور به همین دلیل است که من سوال یک عفونت باکتریایی و یا مانند.
من انکوباتور در زیر زمین که در آن دما و رطوبت باقی می ماند بسیار پایدار است. مگر اینکه قدرت به بیرون رفت در حالی که من توی صفحه اصلی و سپس به عقب در آمد قبل از اینکه من پشت کردم من نمی تونم ببینید که چگونه است که می توانست این مشکل است ،
آن بوده اند می تواند سهام پدر و مادر است که کمک به این موضوع اما پس چرا هر سه مرگ در حدود همان زمان و پس از نزدیک به هچ? به خصوص از آنجایی که آنها دو نژاد مختلف از سهام پدر و مادر.
در این نقطه من متقاعد شده است که آن را یا یک عفونت موضوع و یا شاید قطع برق در حالی که من از خانه خارج شد - هیچ چیز دیگری حس می کند مگر اینکه چیزی وجود دارد من نمی دانم در مورد / ذکر نشده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن