تعیین جنسیت جوجه پروژه

سلام به همهما در آغاز یک پروژه به جمع آوری مجموعه ای از عکس به کمک به مردم در تلاش برای جنسیت جوجه های خود را.

توسط HASHTADONOH در 21 خرداد 1399
سلام به همه

ما در آغاز یک پروژه به جمع آوری مجموعه ای از عکس به کمک به مردم در تلاش برای جنسیت جوجه های خود را. آنچه که ما برای هدف برای هر یک از نژاد های موجود در این پروژه یک مجموعه عکس از جوجه ها از هر دو جنس به عنوان گسترده ای در انواع سنین را به عنوان ممکن است به سن که در آن تفاوت بین مرد و زن در حال آشکار است. یک منبع اجازه خواهد داد که مردم را به دیدن در یک نگاه چگونه جوجه های خود را باید قبل از آنها بروید در تبعیض آمیز مردان از زنان است. برای اکثر نژاد باید آن را ممکن است به استفاده از چنین مجموعه ای از عکس ها به یا تایید و یا رد قبلا پیشنهاد تشخیصی, ویژگی های, و آن را حتی ممکن است ممکن است برای شناسایی ویژگی های جدید برای کمک به انتخاب کردن پرندگان از یک جنس و یا دیگر.

با ارزش ترین عکس ها خواهد بود کسانی که نشان می دهد همان جوجه ها در انواع سنین مختلف اعم از قبل به بعد جنسيت آشکار است از عکس ها. علاوه بر این, این عکس ها باید به وضوح نشان می دهد ویژگی های آن است که مفید به صورت تبعیض آمیز جنسیتی مربوط به نژاد است. چنین مجموعه ای از عکس ها تقریبا به عنوان آسان برای پیدا کردن بر روی اینترنت به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم! اگر شما در حال حاضر یک سری از عکس هایی که شما مایل به اشتراک گذاری فوق العاده است. اگر شما نیست, اما در حال حاضر (و یا در مدت کوتاهی می شود) بالا بردن جوجه, لطفا در نظر گرفتن به طور منظم از آنها عکس آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند تا زمانی که آنها به اندازه کافی است که جنسیت خود را روشن است. اگر شما اجرا از بیش از یک جوجه از یک نژاد خاص از جمله یک سری از عکس ها می تواند به خصوص مفید است اما البته شما باید مطمئن شوید که هویت فردی جوجه را می توان ردیابی از طریق سریال. در بسیاری از موارد این امکان پذیر خواهد بود با توجه به نشانه گذاری منحصر به فرد از رابطه جنسی برهنه, اما اگر جوجه ها به اندازه کافی مشابه آن ممکن است مفید باشد به آنها علامت خود را در برخی از راه (به عنوان مثال توسط شل بستن روبان رنگی یا موضوع خود را) و یا با قرار دادن یک نقطه از ماژیک ضد آب خود به منقار.

هر کسی که علاقه مند در کمک به این پروژه باید در تماس با من. همراه با غارت (با نام مستعار بسیار خوب-مرغ) من مجموعه ای بسیار ابتدایی نمونه نشان دادن تقریبا چه شکلی این منابع می تواند (فقط برای یک زن و شوهر از نژاد) در اینجا:

https://www.backyardchickens.com/web/viewblog.php?id=102688-sexing-different-breeds

من سرهم بند دور با این اما راب و من امیدوار هستند که به زودی این پروژه را به یک نقطه که در آن ممکن خواهد بود برای کمک به اضافه کردن عکس های خود را. اما ما نه کاملا هنوز وجود دارد و تا زمانی که این امر می تواند واقعا مفید اگر شما می توانید خودتان (و نژاد شما علاقه مند هستند) برای ما شناخته شده است (به طوری که ما می توانیم با شما تماس هنگامی که منابع آماده است) و شروع به مونتاژ سری عکس از جوجه های شناخته شده و سن (در ابتدا) ناشناخته جنس. همچنین گسترش این کلمه بیشتر مردم در کمک به این منابع بیشتر مفید خواهد بود. نژاد که ما پوشش مشخص خواهد شد نژاد که مردم نشان دادن علاقه به, اما اساسا هر نژاد که نمی تواند دید راست پس از تفریخ خواهد بود مناسب برای ورود.

با تشکر در پیشبرد برای منافع خود را!

خوانده شده را علامتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب