مرغ اقدام عجیب و غریب برای یک زن و شوهر هفته لطفا به عنوان خوانده شده به روز رسانی

سلام به همه! خودتان بند, این یکی از طولانی!یکی از جوجه ها اقدام خنده دار و آن را اتفاق می افتد شده است برای چن

توسط HASHTADONOH در 2 اردیبهشت 1399
سلام به همه! خودتان بند, این یکی از طولانی!
یکی از جوجه ها اقدام خنده دار و آن را اتفاق می افتد شده است برای چند هفته در حال حاضر. من 4 مرغ 2 در حال حاضر molted حدود 2 ماه پیش و من دو دارچین ملکه تاکنون برگزاری بر روی پوست اندازی برای اولین بار. (آنها خواهد بود 2 سال در پایان ماه مه.)

او را متوقف تخمگذار تخم مرغ احتمالا دو هفته و نیم پیش و پرهای آغاز شده به دنبال پاره پاره و موشی و او از دست رفته برخی از وزن (مانند دیگر من دو جوجه را که تا به حال molted) من فکر می کنم او شروع تولک رفتن. او نه از دست داده و به سختی هر پرهای هنوز تخم گذاری. ویرایش: فکر کردم و ممکن است که آخرین تخم مرغ او گذاشته بود بلدرچین اندازه. ما به نظر می رسد به یک دختر است که گاهی اوقات می گذارد فوق العاده کوچک تخم مرغ است. من هیچ نظری ندارم اگر این می تواند بر وضعیت.

او می خورد و به اندازه کافی است اما علاقه مند در رفتار(که آغاز شده و حدود یک هفته و نیم پیش) او نوشیدنی مقدار زیادی از آب خود را محصول نزدیک به کامل در شب و در صبح است.
او نه eggbound. تنفس او خوب است و هیچ خس خس سینه ،
او فقط به صورت دوره ای در طول روز بی علاقه در همه چیز و فقط نیمه نشسته وجود دارد. او را کنار گذاشته اند بسیار کمی برای حدود یک هفته در حال حاضر او فقط نیمه بوته و می ایستد وجود دارد. او هنوز هم کمی نازک برای من میل بنابراین من دادن و سپس خوراک اضافی با برخی از nutridrench در آن(مثل من برای دو نفر دیگر). آن رفت از 90 درجه و یک روز به 30 درجه که شب روز دیگر( آن شده و پس از سرد) و دیروز متوجه شدم بخشی از شانه او بود و بنفش.
شانه بهتر است امروز اما من جلو رفتم و متصل به یک عکس از آن را (آن دشوار است برای دیدن بر روی عکس).
همچنین این لینک به یک ویدیو از او چگونه عمل کرده و حدود 30 ثانیه پس از اجازه برای اجرا در اطراف قفس خود را.
گاهی اوقات او عمل می کند مانند این بار دیگر shes خاراندن اطراف درست مثل آنهایی که دیگر در این ویدئو.
لطفا اجازه دهید من می دانم آنچه شما فکر می کنید ممکن است با او به همین دلیل او نیست molted ،
شروع به گرفتن کمی نگران در مورد او. هر گونه کمک قدردانی خواهد شد :) با تشکر!

تصویری از او<3

ویرایش: او هنوز اقدام به این ترتیب لطفا راهنمایی کنید اگر شما بچه ها می توانید با تشکر از شما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب