مرغ گله RP (من هیچ نظری ندارم اگر این را گرفتن)

من ایجاد یک طرح ایده از آنجا که هیچ یک تا کنون, اما این امر باید به تایید شده توسط OP:آن را به حال شده است یک

توسط HASHTADONOH در 13 تیر 1399
من ایجاد یک طرح ایده از آنجا که هیچ یک تا کنون, اما این امر باید به تایید شده توسط OP:

آن را به حال شده است یک هفته پس از کایوتی به حال اول بررسی قفس. او آمده بود در شب گرسنه و مشتاق برای گرفتن پنجه های خود را در هر موجود زنده به اندازه کافی کوچک به پایین. خوشبختانه برای گله قفس خود را به طور کامل درنده ضد و کایوتی سعی کنید به عنوان او ممکن است می تواند دریافت کنید. او قول داد که او را نمی دهد و چند روز بعد او rashly بازگشت در اواسط روز است.

گله همیشه رایگان در محدوده زمانی معین در طول روز و در این زمان کایوتی را بدست خود شام بود حافظ نه به طور ناگهانی اب زیر کاه جاسوسی درنده از طریق پنجره آشپزخانه و آمد در حال اجرا به چخ او را.

در حال حاضر گله سپاسگزار بود به دروازه بان خود را برای جلوگیری بزرگترین دشمن اما آنها عاشق اعم رایگان و کاملا منفور بودن محدود به اجرا. بنابراین زمانی که آنها شنیده حافظ صحبت از نیاز به قفل آنها را برای ایمنی آنها رشد بسیار نگران است.

خروس گله های برنامه ریزی شده یک گله گسترده ای جلسه به بحث در مورد این مشکل:

با وجود ما تیز منقار براق دم و چنگال هر یک از ما مرگ می ترسم که کایوتی. ما کاملا مصمم به نگه داشتن رایگان در محدوده. موضوع بحث امروز این است: چگونه می تواند ما را متقاعد کند ما حافظ است که ما لازم نیست که بسته می شود تا در اجرا در تمام طول روز در حالی که در همان زمان حفاظت از خودمان است ؟ ما نیاز به یک راه حل قبل از ما حافظ-یا کایوتی که برای ماده--باعث می شود در هر حرکت می کند.

این طرح به صورت یک طرح, لطفا اجازه دهید من می دانم اگر آن را برای تلفن های موبایل خوب است و می تواند تایید و یا رد. زمان فوق در جلسه خواهد بود تصمیم گرفت نویسنده موضوع ترجیحا بعد از بیشتر نقش بازیکنان ملحق شده اند. اگر این ایده را تایید آن خواهد بود مفید برای مردم را به دادن اطلاعات در مورد شخصیت خود را, دیدگاه در coyote/دامنه رایگان معضل است. با تشکر از شما!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب