مرغ squawking به نظر می رسد مضطرب

سلام به همه من با استفاده از این سایت برای مشاوره از طریق کاربر دیگر این پست. من امیدوار هستم که برای برخی از

توسط HASHTADONOH در 31 تیر 1399
سلام به همه من با استفاده از این سایت برای مشاوره از طریق کاربر دیگر این پست. من امیدوار هستم که برای برخی از مشاوره در مورد یکی از دختران من.

ما دو نفر (متاسفانه از دست داد 3) سابق باتری ، آنها بسیار خراب است. آنها یک خانه مرغ (raisex) که آنها را بسته در یک شب و آنها را اجرا خریداری شده از Omlet نام تجاری (ظاهرا برای اثبات و غیره). آنها دسترسی به باغ ما هنگامی که ما در خانه و در حال نشستن در باغ با آنها اما باید مقدار زیادی از اتاق را در درون خود اجرا و گرد و غبار حمام و غیره.

به هر حال که بود مرتب کردن بر اساس از معرفی من!

برای دو روز گذشته من تا به حال برای ایجاد یک خط تیره از خانه خارج به امن اجرا که من شنیده ام صدای بلند تکرار squawking از کهربا (زیبا دختر قرمز). او مضطرب به نظر می رسد اما آرام زمانی که من در داخل و تماس با او را. او سپس برای آینده ساعت یا بیشتر است 'در سپاه پاسداران و با تمرکز بر نگاه کردن به اطراف و چسبیده در کنار خواهرش, زرشکی.

این است که قطعا یک تخم مرغ آهنگ. او به معنای واقعی کلمه در حال اجرا در اطراف اجرا squawking با صدای بلند و بارها و بارها و به ظاهر واقعا مضطرب. من به اطراف نگاه برای هر مجرم و تنها می تواند دیدن یک سار... من متوجه آنها در حال حاضر آمدن به اجرا به خوردن. آنها را خوب با سار در باغ (قابل توجه گله از آنها معمولا در باغ در برخی از نقطه در روز) و او خوب است با کمی.گنجشک که بازدید از اجرای بیش از حد.

من زندگی در اسکاتلند در یک روستا (نه یک روستای کوچک دیگر هر چند اما و مستغلات که در آن زندگی می کنیم این است که مرز زمین های کشاورزی.

کسی تجربه مرغ رفتار مثل این قبل از ؟

قورباغه ها یک ویژگی مشترک در اینجا بیش از حد. من چک برای هر موش مدفوع و نمی تواند دیدن هر.

من کاملا بهت زده به عنوان به آنچه که باعث شده است او به این می ترسم.

توصیه می شود خیلی قدردانیtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب