جوجه های در حال مرگ!

لطفا کمک کنید! جوجه من در حال مرگ هستند و من نمی دانم چرا!برخی از زمینه: جوجهها از تخم در زیر یک broody مرغ.

توسط HASHTADONOH در 15 تیر 1399
لطفا کمک کنید! جوجه من در حال مرگ هستند و من نمی دانم چرا!

برخی از زمینه: جوجهها از تخم در زیر یک broody مرغ. ما تصمیم به ساخت جوجه ها خانه خود را هنگامی که ما موفق به معرفی یک زن و شوهر از keets ما خریداری شده به mama مرغ در امید او می خواهم آنها را اتخاذ. تصویب نمی کنند بنابراین ما نیاز به قرار دادن برخی از آنها را در محل گرم است. ما که ما می چسبد همه جوجه ها با هم در یک کوچولو, در خانه, انکوباتور.

ما لازم نیست که دماسنج در آن وجود دارد اما من بر روی آنها بررسی به طور منظم (به طور جدی مانند بیست بار در روز) و آنها هرگز نمایش داده می شود هیچ گونه نشانه ای از بودن بیش از حد سرد یا خیلی گرم است. آنها همین حالا هم (هر چند که نوازش هنگام خواب اما نه محکم بسته بندی شده) و آنها نمی پف کردن پرهای خود را و یا اقامت در گوشه و دور از نور.

در پایین قفس خود ما قرار داده شده, تمیز, خشک, تراشه های چوب. من خود را تغییر دهید آب به طور منظم.

به طوری که توسط ما راه اندازی شده است.

اما ما یک مشکل بزرگ است. یک به یک ما جوجه های در حال مرگ بوده اند. اول آن که یک زن و شوهر از آنهایی کوچکتر است. خوب ما فکر آنها فقط ژنتیکی ضعیف است. همیشه می توانید انتظار برای از دست دادن یک زن و شوهر. اما حتی در حال حاضر نزدیک به سه هفته از آنجایی که آنها از تخم در آمده, به ظاهر قوی و سالم هستند ناگهان بی حال تبدیل شدن به ضعیف سپس رها کردن مرده! ما از دست دادن حدود یک روز. ما شروع با 16 و در حال حاضر به 6 دو در حال حاضر در بستر مرگ.

جوجه ها ندارند و اسهال. وجود زخم بر روی صورت خود و یا هر جای دیگری در بدن خود را. هیچ مخاط آمدن از بینی و یا چشم. نگاه در دهان خود را همه چیز خوب به نظر می رسد.
چه اتفاقی می افتد این است: به ظاهر سالم جوجه شروع می شود به دنبال خواب آلود. من متوجه چشمان خود را بسته هستند بسیاری از زمان, اما او هنوز هم ایستاده و در حال حرکت در اطراف و خوردن (اما در کاهش سرعت). جوجه می شود به تدریج بی حال. سپس گیج و منگ و لرزان; از آن شروع به راه رفتن مشکل و در نهایت ایستاده است. جوجه نهفته است تنفس به شدت و در نهایت می میرد. کل فرایند معمولا طول می کشد حدود 24 ساعت از زمان آن را برای اولین بار شروع به تبدیل شدن به "خواب آلود."

در مشاوره از یک دامپزشک که ما صحبت کرد و به بیش از تلفن ما خریداری Fluban (یک آنتی بیوتیک برای درمان thyphoid و غیره.) اما تنها پس از درمان آنها را برای یک روز شوهرم دریافت مشاوره های مختلف: اگر مدفوع خود را عادی هستند و هیچ مخاط حال حاضر بهتر است به آنها ویتامین آب از آنتی بیوتیک است. پس شوهر من متوقف شد و درمان با Fluban و شروع به دادن ویتامین آب. اما امروز من اصرار ما سعی آنتی بیوتیک ها دوباره به صورت کامل چرخه درمان از آنجا که آنها در حال مرگ هستند و بدیهی است که نوعی از بیماری! ممکن است ویروسی که در این صورت Fluban کمک نخواهد کرد اما حداقل ما می توانید سعی کنید.

آیا هر کسی هر گونه مشاوره ؟ جوجه من و من زنده در تانزانیا در صورتی که باعث می شود هر گونه اختلاف در مورد محلی بیماری است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب