کوکسیدیوز?

ما در نهایت در بر داشت یک چند جوجه به نگه داشتن من تنها برهما جوجه شرکت (پسر دسته ای بود برای تخم نمی خواهید آ

توسط HASHTADONOH در 4 تیر 1399
ما در نهایت در بر داشت یک چند جوجه به نگه داشتن من تنها برهما جوجه شرکت (پسر دسته ای بود برای تخم نمی خواهید آن را به دلیل آن را به پایان رسید تا بودن چلپ چلوپ); 4 2-3 هفته چرم گاومیش Orpington جوجه هستند که فقط کمی جوان تر از من برهما 3 که نگاه به مرغ :fl.

ما به ارمغان آورد و آنها را به خانه آنها نگاه سالم (پر انرژی, روشن, چشم, و غیره, و غیره). معمولا زمانی که ما در خارج از پرندگان ما قرنطینه اما DH قرار برهما با آنها را بلافاصله و به دلیل این جوجه ها خواهد بود که ماندن در داخل با یک دیگر جوجه من به او اجازه دهید چرا که من باید آن را خوب. اشتباه است. روز بعد جدید نوزادان بسیار قابل توجه خون در مدفوع که تا به حال شده است وجود دارد روز قبل از. من هرگز در برخورد با کوکسیدیوز اما من اول فکر کردم که استرس سفر در اینجا (آن چند ساعت) کاهش یافته و ایمنی خود را به اندازه کافی به اجازه cocci را نگه دارید.

من messaged مادر بپرسید اگر آنها به حال شده است در دارو خوراک آنها بود اما در 24hrs آنها در اینجا بوده است و آنها در غیر med. من اجازه دهید آنها را می دانم چه می گذرد و آنها من را به نگه داشتن آنها را به روز رسانی. Amprolium (Corid) در دسترس نیست در فروشگاه خوراک در کانادا, بنابراین من زنگ زد هر دامپزشک در 2hrs از من و یا آنها نبودند باز کردن آنها نیست پذیرش بیماران بدون سابقه با حیوان (حتی emerg) یا من ترک یک پیام و آنها هرگز زنگ زد و برگشت.
من تغییر تمام جوجه ها به دارو و غذا قرار داده و ACV در آب خود را (من خوانده بود در یکی از جستجوهای من است که آن را احتمالا می تواند کمک کند). در این مرحله هر یک از مدفوع چپ براشهای خون است که رنگ خود را در ملافه بنابراین من می دانستم آن روده پوشش و یکی از جوجه ها به نظر می رسید کمی بی حال اما همه هنوز هم به خوردن و نوشیدن و بنابراین من در تلاش بود به وحشت (که شوخی می کنم... من وحشتزده به هر حال lol).

آن بوده است 3 روز هیچ یک از دامپزشکان من چپ پیام را به من زنگ زد و برگشت (من کاملا miffed که در مورد, چرا که حتی اگر من درک می کنم همه چیز پیچیده در حال حاضر من مطمئن هستم که تا به حال من گفت: من سگ به ادرار کردن خون به جای من جوجه من می شده اند بسیار بیشتر مشتاق پاسخ) اما جوجه ها هنوز تمام اقدام عادی و من از دیدن بسیار کمی در صورت وجود خون در مدفوع در حال حاضر...

به طوری... بود 24hrs کردن دارو تغذیه و استرس زا سفر به اندازه کافی به علت خون به نشان می دهد تا پس از آن 2 روز به عقب بر دارو و استرس محیط به اندازه کافی به آن دست کشیدن عقب ؟ اگر آنها آن وجود دارد نمی تواند خون تمام وقت ؟ آن چیزی علاوه بر کوکسیدیوز?
من اشتباه در این نقطه است. من هنوز هم می خواهم به آنها را دریافت کنید meds هر چند فقط در مورد.

چه تجربه خود را با کوکسیدیوز?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن