COSORI پور بیش از قهوه ساز نقد و بررسی

نقد و بررسی – وجود دارد هیچ چیز من لذت بردن از بیشتر به صورت روزانه از قهوه است. من سعی کردم تقریبا در هر راه

توسط HASHTADONOH در 29 فروردین 1399

نقد و بررسی – وجود دارد هیچ چیز من لذت بردن از بیشتر به صورت روزانه از قهوه است. من سعی کردم تقریبا در هر راه از ساخت قهوه به جز پور-بیش طوری ساخته شده است که انتخاب به بررسی COSORI پور بیش از قهوه ساز تصمیم گیری آسان است.

آنچه در آن است ؟

این COSORI پور بیش از قهوه ساز یک گلدان قهوه و آبجو با فولاد ضد زنگ فیلتر.

چه چیزی در جعبه ؟

  • COSORI پور بیش از قهوه ساز
  • فولاد ضد زنگ فیلتر
  • قهوه اندازه گیری حرکت شبیه چمچه زنی (1 ما قاشق غذاخوری / ~7g)
  • کتابچه راهنمای کاربر
  • پشتیبانی و اطلاعات مربوط به محصول ورق

طراحی و امکانات

من نوشیدن مقدار زیادی قهوه. من هرگز نگهداری پیگیری کردم اما احتمالا نوشیدن 10 تا 12 لیوان در روز است. من استفاده می شود percolators, قطره, قهوه, ماشین, مختلف, فرانسوی, پرس و Keurig, ماشین آلات. من حتی راه به قهوه اگر قدرت می رود. من روش فعلی من است Keurig اگر من عجله دارم و مطبوعات فرانسه اگر من نیستم. در طول سال ها من در بر داشت ترکیب کاملی از قهوه, قهوه و روش برای ایجاد کامل فنجان قهوه است.

من کشیده شد به COSORI پور بیش از قهوه ساز عمدتا به دلیل آن را به حال یک فیلتر فولاد ضد زنگ. من نفرت کاغذ فیلتر. در واقع باید بگویم که من از آنها بدم میاید در حال اجرا از کاغذ فیلتر. من همچنین فکر می کنم که آنها فیلتر کردن برخی از خوبی از رسیدن به جام خود را.

این COSORI فیلتر دو لایه از فولاد ضد زنگ 304 است که اجازه می دهد تا خوب روغن از قهوه خود را برای رسیدن به جام. صفحه نمایش کمی کوچکتر از فیلتر در مطبوعات فرانسه. داخلی میکرو فیلتر مش هنوز هم اجازه می دهد تا آب را از طریق در یک نرخ مناسب و معقول (نه خیلی کم و نه خیلی سریع). که من پیدا کردم این فیلتر بسیار آسان برای شستشو کردن.

34-هر اونس بوروسیلیکات شیشه ای تنگ حرارتی است و مقاوم به اندازه کافی گرم شود در stovetop بر روی شعله کم. این تنگ دارای مقدار کافی از قهوه برای سه نفر از من بزرگتر فنجان قهوه. تنگ است و ظرفشویی و فیلتر است که به راحتی تمیز شود. چوبی آستین و آستین کراوات به راحتی به دست شسته. همچنین می آید با یک BPA-free حرکت شبیه چمچه زنی.

استفاده بسیار مستقیم به جلو. قرار دادن خود را در زمینه فیلتر بریزید و آب داغ بیش از آنها را به آرامی آنها اشباع. صبر کنید 30-45 ثانیه و سپس ریختن آب بیشتری در کوتاه. شامل کتابچه راهنمای کاربر دارای مراحل دقیق.

اگر شما یک آبخوری چای فیلتر خوب است به اندازه کافی برای ساخت چای نیز اما شما نیاز به پر کردن آن بیشتر اگر شما مایل به نفوذ چای. COSORI همچنین باعث می شود یک قوری برای چای.

چیزی که من دوست دارم

  • خوب فیلتر
  • اندازه بزرگ

آنچه که من می خواهم تغییر

  • هیچ چیز من می توانم از فکر می کنم

افکار نهایی

این COSORI پور بیش از قهوه ساز brews قهوه عالی. آن را کمی کمتر-قوی از یک دم از من در مطبوعات فرانسه اما هنوز هم واقعا خوب است. این شده است یک بار تجربه با ریختن بیش از قهوه ساز است. همسر من ترجیح قهوه از COSORI پور بیش از قهوه ساز بهتر از من در مطبوعات فرانسه.

قیمت: $29.99
که در آن به خرید: COSORI و آمازون
منبع: نمونه از اين محصول ارائه شده توسط COSORI.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن