COVID و بیمه اتومبیل: چه همان و چه چیزی تغییر کرده است ؟

آن را سخت به این باور است که در ایالات متحده بوده ایم در زیر برخی از سطح از اقامت در خانه اندازه گیری و یا قرن

توسط HASHTADONOH در 2 خرداد 1399

آن را سخت به این باور است که در ایالات متحده بوده ایم در زیر برخی از سطح از اقامت در خانه اندازه گیری و یا قرنطینه با توجه به COVID-19 حدود دو ماه در حال حاضر. این خبر به نظر می رسد روز به روز تغییر دهید (گاهی اوقات حتی از ساعت به دقیقه) و زمان به نظر می رسد که سفت به برخی از آمورف لکه است که به نحوی خزنده همراه هنوز پرواز توسط.

به عنوان هر کس تلاش می کند به شکل از چگونه زندگی باید در ادامه روز به روز آنقدر احساس می کند تا در هوا. چه مدت طول خواهد ما را به پوشیدن ماسک بیرون ؟ اجاره قیمت پایین به عنوان بسیاری از ما با دیدن کمتر درآمد? در اینجا فیل یک سوال از ما خواسته شده است که اغلب در چند هفته گذشته است که "چگونه این تاثیر راه فیل در حال انجام کسب و کار است COVID داشتن تاثیر بر رای و سیاست؟" ما می خواهیم به چند دقیقه برای پاسخ به سوالات خود را به عنوان به عنوان بهترین ما می توانیم این که آیا شما یک عضو از ما گله یا شما باید بیمه با ارائه یکی دیگر.

سطح با من–من باید پایین تر پوشش من به صرفه جویی در پول در حال حاضر ؟ من حتی نیاز به بیمه اتومبیل و یا باید فقط با لغو تا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت?

در جامعه ما, بیمه ماشین (بیمه و به طور کلی) تبدیل به یک مالی لازم حفاظت. اگر شما تا کنون در تصادف, آیا این تقصیر شما بود یا نه, بیمه اتومبیل فراهم می کند و این اطمینان و تضمین می کنند که شما خواهد بود قادر به پرداخت هزینه کمک تعمیرات و حتی صورتحساب های پزشکی. همچنین محافظت موارد آسیب به ماشین خود را با بلایای طبیعی و یا حوادث پیش بینی نشده مانند افتادن درخت بر روی ماشین خود را. و متاسفانه در حالی که جنبه های خاصی از زندگی ما ممکن است در انتظار به دلیل COVID در حال حاضر تصادفات و حوادث بالقوه هنوز هم تا حد امکان به عنوان همیشه.

حتی اگر شما در حال رانندگی کمتر این روزها بسیار مهم است به ماندن به عنوان مالی محافظت در جاده ها به عنوان امکان پذیر است و یا حتی فقط در جلوی خانه خود را. شما ممکن است وسوسه به سوئیچ به پایین تر سطح پوشش به صرفه جویی در پول در پرداخت های ماهانه خود را, اما ما به شدت توصیه شما چوب با یک mid-به-بالا پوشش سطح سیاست. حداقل پوشش ممکن است به نظر می رسد مانند یک گزینه خوب در کوتاه مدت اما شما خواهید بود در قلاب برای خیلی بیشتر اگر شما تا به حال در یک تصادف و یا متحمل خسارت به ماشین خود را. با خیلی قطعیت در زندگی در حال حاضر از جمله منابع مالی آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که خطر بزرگ پرداخت و بدهی در یک وضعیت ناگوار.

به عنوان سریع کارایی در اینجا برخی از بیمه اصول پوشش کامل سیاست و چرا آنها مهم است:

برخورد این است که دقیقا آنچه در آن مانند تلفن های موبایل. اگر شما در برخورد با هر چیزی از ماشین دیگری به یک درخت به یک شیر آتش نشانی آتش سوزی این پوشش کمک خواهد کرد که برای پرداخت خسارت به ماشین خود را به عنوان یک نتیجه.
جامع این بخشی از خود را تحت پوشش بیمه خسارت وارده به اتومبیل خود را نه ناشی از برخورد (یعنی هدف قرار دادن غیر متحرک جسم خود را با ماشین). این شامل: آتش سوزی و سرقت و خرابکاری و آسیب طوفان تماس با حیوانات (از جمله پرندگان) سقوط اشیاء و شیشه شکست.
بیمه رانندگان گاهی اوقات شما می تواند به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است اما این بدان معنا نیست که راننده های دیگر است. این پوشش پزشکی و/یا هزینه های تعمیر در یک حادثه ناشی از یک راننده با بیمه و یا به اندازه کافی بیمه.
مسئولیت جراحت بدنی بیایید می گویند شما باعث تصادف و دیگر افراد درگیر نیاز به توجه پزشکی به عنوان یک نتیجه. این پوشش کمک می کند تا برای پرداخت هزینه صورتحساب های پزشکی خود را.
پیپ پیپ و یا صدمه شخصی حفاظترا پوشش medicals صورتحساب ناشی از آسیب بدنی است که شما و یا مسافران خود را حفظ و در صورت تصادف بدون در نظر گرفتن که در گسل.

من خیلی مطمئن نیستم—من هنوز هم ممکن است بخواهید برای تنظیم و یا پایین تر پوشش من. شرکت های بیمه ارائه هر نوع کمک مالی در حال حاضر ؟

در حالی که ما را توصیه نمی با کاهش پوشش خود رااگر شما واقعا نمی خواهد به رانندگی اتومبیل خود را در همه (مانند نه همیشه. نه حتی یک حلقه در اطراف بلوک. برای این که خوب ماشین شما باید به طور موثر در ذخیره سازی.) شما می توانید برای انتخاب کردن فقط با داشتن پوشش جامع. اما ما تاکید دوباره—ما این کار را توصیه نمی خارج از این وضعیت. اگر شما در هر نوع حادثه و شما نمی خواهد تحت پوشش خواهد بود و در قلاب برای برخی از جدی پول, بنابراین مطمئن شوید که شما در مورد فکر می کنم اگر شما می توانید استطاعت به پرداخت از جیب برای رفع (یا جایگزین) اتومبیل خود را.

که می شود گفت در فیل به طور خاص ما معتقدیم که اگر شما در حال رانندگی کمتر شما باید پرداخت کمتر است. همین دلیل است که ما به تازگی کاهش نرخ های ما برای کمک به مشتریان صرفه جویی در طول این زمان. مشتریان که تجربه مبارزه با بیکاری نیز باید گزینه های بیشتر برای کمک به آنها پرداخت. برای دیدن ادامه راه شما می توانید ذخیره کنید و یا چه coverages شما بهترین کت و شلوار را ما پوشش جديد جادوگر امتحان کنید.

برای غیر فیل مشتریان ما به شدت توصیه به تماس با ارائه دهنده خود را برای دیدن آنچه که ارائه می دهد آنها ممکن است به شما کمک کند صرفه جویی در طول این زمان. بسیاری از شرکت ها در حال ارائه پول به طور موقت کاهش می یابد, حق بیمه و مکث بر عدم پرداخت سیاست لغو شد.

کامل. من هنوز هم می توانید تماس با سرویس دهنده همان راه به عنوان عادی است ؟

برای اکثر بله شما می توانید. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات از جمله فیل ارائه 24/7 دسترسی آنلاین به سیاست خود و اطلاعات حساب که باعث می شود آن را ممکن است برای تنظیم جنبه های خاصی از پوشش خود در خود. شما همچنین می توانید چت اغلب یک عامل آنلاین (با فیل) تماس بگیرید و یا به صحبت می کنند به یک عامل در فرد است. فیل می کند که برخی از ساعت های کسب و کار برای خدمات استاندارد اما متخصصان در دسترس هستند به شما کمک کند با ادعای 24/7.

برخی از افراد ممکن است تجربه دیگر صبر کنید بار به صحبت می کنند به نمایندگی از خود ارائه دهندگان و یا ممکن است در نظر گرفتن جلسات مجازی با ادعای خود را تنظیم کنندگان. اما با شرکت مانند فیل شده اند که قادر به تغییر 98 درصد از کارکنان ما به کار از خانه تعامل خود را با ارائه دهنده خود را باید همان را به عنوان همیشه.

هر گونه سوال در مورد چگونه COVID همه گیر ممکن است تاثیر خود را بیمه است که ما را پوشش نمی? ما خوشحال برای پاسخ به هر گونه سوال شما ممکن است بیش از چت یا تلفن. ما هنوز در اینجا برای شما فقط به عنوان همیشه. و از همه ما در فیل, ما امیدواریم که که شما در حال اقامت امن و آرام ماندن و ماندن با هم.

این مقاله در نظر گرفته شده فقط برای مقاصد اطلاعاتی. آن را جایگزین و یا تغییر اطلاعات موجود در سیاست خود را بیمه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب