ویران... از دست رفته 7 از 13 جوجه شب گذشته.

این است که من برای اولین بار رفتن در اطراف با جوجه یا هر مرغ که برای ماده. داستان کوتاه من اعتماد من سگ بیش ا

توسط HASHTADONOH در 20 اردیبهشت 1399

این است که من برای اولین بار رفتن در اطراف با جوجه یا هر مرغ که برای ماده. داستان کوتاه من اعتماد من سگ بیش از حد و شب گذشته در 1:30در او کنجکاوی کردم بهترین جدید من و گله. من 13 جوجه ها در 24 ساعت, پیر من گذشته صرف 2 1/2 هفته آموزش در مورد بالا بردن جوجه و آموزش جوجه من. دو brooders روز دوشنبه من ساخته شده است یک "جای" دو با خمیری کون هفته اول نیازی به گفتن من بسیار سرمایه گذاری کرده. من تا به حال یک رول سه پا بالا سخت افزار پارچه که من رول در سراسر اندیشه در شب است اما من از آن استفاده برای جوجه من جای. سگ من از خواب بیدار شد از اتاق پسرم و رفت به اتاق نشیمن که در آن من شده اند نگه داشتن اندیشه (110 گالن طریق با تمام زنگ ها و سوت) و در عرض چند ثانیه او شروع به پریدن کرد در من شنیده اغتشاش و پرواز کرد و فریاد زد: او و او شروع به پریدن کرد اما در آن 30-45 ثانیه 7 از جوجه من درگذشت. من فقط به حال یک Silkie که در روز اول من فکر کردم که قرار بود به مرگ و سپس او تا به حال خمیری کون بعد سه و چهار بود اما با شروع به نگاه سالم و قوی او انجام آن را ندارد. من نیز تا به حال یک Bielefender من اعتقاد او به یک خروس و او مورد علاقه من در تمام دوران او رفته است ، من مطمئن هستم که چرا اولین واکنش من این است که آمده اینجا و به شما بگویم که من تجربه وحشتناک. فقط نیاز به دریچه شاید.
به عنوان من نوشتن من هم متوجه من 5 باقی مانده جوجه به نظر می رسد به خواب خیلی بیشتر از حد معمول است. می توانید آنها احساس از دست دادن ؟ می توانید این اثر آنها را ؟
من هم بدونم که اگر من باید سعی کنید به گرفتن برخی از جوجه جدید به جای از دست دادن من. میخواستم بدونم من باید به من پنج باقی مانده برای برخی از دوستان که به دنبال شده است برای برخی از و مجموعه ای کاملا جدید به طوری که آنها تمام هم سن و سال. من آموخته اند که من درس با سگ من و درک او نمی توان اعتماد کرد با مرغ. ما بز و او هیچ مشکلی با آنها. و او تا به حال هرگز موضوع را با یکی دیگر از سگ و یا افراد و یا کودکان است. من بسیاری از سوالات و احساسات است. من احساس گناه به دلیل عمق من می دانم که من اجازه من پرندگان پایین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب