کیسه پوشک جایگزین است که نگاه سرد

کیسه پوشک. آنها اغلب یکی از اولین قطعه از چرخ دنده مادران جدید خرید برای خود و با هیجان جدید علاوه بر پیوستن ب

توسط HASHTADONOH در 10 اردیبهشت 1399

diaper bag alternatives that are still coolکیسه پوشک. آنها اغلب یکی از اولین قطعه از چرخ دنده مادران جدید خرید برای خود و با هیجان جدید علاوه بر پیوستن به خانواده خود را. اما بسیاری از آنها بزرگ و بعضی اوقات شما خودتان را حفر کردن عمیق به ورطه یک کیسه بزرگ فقط برای پیدا کردن که یکی کوچک پستانک مورد علاقه lovie یا بریده بریده نفس کشیدن ** گوشی خود را.

اما آنچه که شما می توانید به جای حمل یک کیسه پوشک که هنوز هم کار نمی کند شما را بدون نیاز به پس زدن دهنه اسب در اطراف یک کیسه است که اساسا خود را می شکند ؟

چرا شما باید خندق شانه کیسه پوشک

سنتی کیسه پوشک معروف سنگین و حجیم به طوری که آنها می توانید انجام برخی از آسیب جدی به خود را به خصوص اگر شما در حال حمل آنها را در اطراف دراز مدت. جایگزین کیسه پوشک گزینه های خود را پشت یک شکست زیرا آنها اغلب در اندازه کوچکتر یا بیشتر ارگونومیک مانند پوشک کیسه کوله پشتی. یک مطالعه انجام شده در ایتالیا در سال 2016 یافت که حمل کیسه های سنگین منجر به کمر درد مزمن برای تقریبا 60% از تست ، آنها همچنین دریافتند که "حمل بارهای نامساوی مانند زمانی که یک کودک را حمل کوله پشتی بر روی یک شانه باعث می شود که بیشتر لود شانه به پایین است و ممکن است باعث جانبی منحنی های ستون فقرات."

مطالعه دیگری در 2014 در بر داشت که اگر چه ارگونومیک کوله پشتی مفید در حمل بارهای سنگین برای مدت طولانی بهترین راه برای جلوگیری از کمر درد مزمن مشکلات با حمل وزن کمتر. برای مادرم که ممکن است به نظر می رسد غیر ممکن است با همه چیز آنها نیاز به خود را در کیسه های در تمام زمانها. اما با استفاده از یک کیسه پوشک جایگزین ممکن است کمک به شما را مجبور به بسته کمتر هر زمانی که شما خانه را ترک - اکثر کیسه پوشک جایگزین کوچکتر از سنتی کیسه پوشک شما بسته کمتر و داشتن وزن کمتر بر روی پشت خود را.

آنچه مادران باید بسته در کیسه پوشک

بنابراین آنچه که دقیقا باید بچه بسته در کیسه پوشک? آن را متفاوت با سن کودک خود را نیاز دارد و اگر شما در حال بسته بندی برای بیش از یک کودک اما شما نمی نیاز به بسته برای کل آخر هفته فقط برای اجرای برخی از کارهای.

  • 1-2 پوشک در هر diapered کودک
  • 1 بطری آب برای کودک نو پا و یا بطری برای کودک (در صورت لزوم)
  • 1-2 تنقلات مورد علاقه خود را برای یک کودک نو پا
  • 1 اسباب بازی و یا lovie

نکته دیگر این است که ترک برخی از منابع در ماشین خود را. به جای بسته بندی 4 تا 5 پوشک برای هر کودک فقط پک یک (شاید دو برای نوزادان) در کیسه پوشک. فوق العاده پوشک بچه در ماشین خود را همراه با فوق العاده مورد علاقه تنقلات تغییرات اضافی از لباس و فوق العاده دستمال مرطوب. به این ترتیب شما در حال حمل کمتر اما شما همیشه باید یک ذخیره کردن نزدیک اگر شما نیاز اضافی. (PS: شاید ترک یک جفت اضافی از لباس ها را برای شما در ماشین بیش از حد به خصوص اگر شما یک نوزاد).

آنچه شما انواع کیف شما می توانید با استفاده از در محل پوشک کیسه

وجود دارد انواع مختلفی از کیف شما می توانید با استفاده از به عنوان یک کیسه پوشک جایگزین. هر کیسه شما باید در صفحه اصلی به خوبی کار می کند به عنوان یک کیسه پوشک; شما لازم نیست که هر چیزی به طور خاص طراحی شده به عنوان یک کیسه پوشک یا که به بازار عرضه شده است به عنوان یک کیسه پوشک. در اینجا برخی از گزینه های برای پوشک کیسه های جایگزین است که در واقع کیسه پوشک.

کوله پشتی: کوله پشتی بزرگ را کیسه پوشک برای بسیاری از دلایل. یکی این است که آنها به طور مساوی توزیع وزن بر روی هر دو شانه به جای فقط یکی که کمک خواهد کرد که جلوگیری از کمر درد. یکی دیگر از دلایل این است که آن را نگه می دارد دست خود را کاملا رایگان. همچنین کمک می کند تا فضای رایگان در چرخ دستی های خرید هنگامی که شما در حال اجرا errands. پدر و ممکن است به احتمال زیاد به می خواهید به آن را نگه دارید بیش از حد به خصوص اگر آن را به نظر می رسد درست مثل یک به طور منظم کوله پشتی.

مرتبط: 10 بهترین پوشک کیسه کوله پشتی

بوم totes: بوم totes بزرگ زیست گزینه برای پوشک کیسه های جایگزین. آنها به راحتی برای تمیز کردن اغلب فقط با یک نقطه کوچک تمیز کردن با آب و صابون و یا می توان آنها را در ماشین شسته شوند. آنها اغلب بسیار جادار در داخل کشور, اما آنها نمی اغلب دارای چندین جیب - معمولا فقط یکی از بزرگ داخلی یکی که بدان معنی است که شما باید به طور سازمان یافته به نگه داشتن همه چیز در آن وجود دارد بدون گرفتن آن از دست رفته در ورطه.

به طور منظم دستی: به طور منظم کیف های دستی و کیف پول اغلب بسیار مفید به عنوان کیسه پوشک. آنها معمولا دارای مقدار زیادی از فضای چند جیب برای کمک به شما در حفظ و سازمان یافته و می توانید با هر لباس بدون نگاه مثل شما در حال حمل در اطراف یک بزرگ بزرگ کیسه پوشک. آنها نیز مناسب است زیرا پس از آن شما لازم نیست که به سوئیچ از پوشک کیسه به کیسه های مختلف در هر زمان شما را بدون کودک شما.

کیف لپ تاپ: کیف لپ تاپ به عنوان کیسه پوشک چرا که آنها بسیاری از جیب برای کمک به شما در حفظ و سازمان یافته است. آنها مقدار زیادی از آیتم ها به عنوان لپ تاپ بخش است به اندازه کافی بزرگ برای پوشک و دستمال مرطوب و برخی از دیگر نیازهای کودک است. اما آنها نمی حجیم - بسیاری از کیف لپ تاپ نازک و جمع و جور به شما فضای شما نیاز دارید بدون نیاز به حمل یک دسته از مسائل در یک بار.

کیسه Crossbody: برخی از کیف پول totes و کیف لپ تاپ می توان به راحتی تبدیل به crossbody کیسه های متحرک تسمه اما برخی از کیسه های ساخته شده فقط به crossbody کیسه های. چیز خوب در مورد crossbody کیسه های است که آنها اغلب نازک تر از به طور منظم کیسه بنابراین شما می توانید نگه دارید تا آنجا داخل چیزهای که در مورد از پوشک کیسه های که به نظر می رسد به سرعت و به راحتی وزن پایین چیز خوبی است. آنها همچنین می تواند به عنوان یک روزانه کیف دستی هنگامی که شما بدون کودک خود را برای یک کمی "من" زمان (دفعات بازدید: بررسی دقیق راهرو هدف به تنهایی و در سکوت) شما لازم نیست که به سوئیچ از پوشک کیسه به یک کیسه.

راهنمایی برای نگه داشتن خود را غیر پوشک کیسه کیسه پوشک سازمان

یکی از بزرگترین مسائل پشت گرفتن سنتی کیسه پوشک این است که کیسه های دیگر به خصوص حمل و نقل کردن کیسه های, لازم نیست که کاملا به عنوان بسیاری از جیب و سازمان به عنوان سنتی کیسه پوشک. وجود دارد چند راه برای به دست آوردن در اطراف آن و به خودتان برخی از اضافی سازمان حتی زمانی که با استفاده منظم کیسه پوشک.

اضافه کردن یک کیف پول organizer: شما می توانید خرید یک کیف پول سازمان مثل این یکی برای کمک به شما در ایجاد فضایی کاربردی و جیب داخل کیسه های خود را. در واقع اینها را به طور کلی از آنجا که شما می توانید به راحتی آن را بلند کردن زمانی که شما می خواهید به سوئیچ از یک کیسه پوشک به طور منظم کیف بدون نیاز به گرفتن همه چیز را به صورت جداگانه. همچنین کمک می کند تا شما را به نگه داشتن کیسه پوشک تمیز....

قرار دادن همه چیز را در کمی baggies: اگر شما با استفاده از یک سنتی کیف پول و یا کیف لپ تاپ در مقابل حمل و نقل کردن کیسه های, شانس هستند که شما در حال حاضر باید کمی جیب در داخل. اما اگر شما هنوز هم نیاز به برخی از اضافی, سازمان, شما می توانید آیتم های مختلف در استفاده مجدد baggies به نگه داشتن آنها را سازماندهی کنید. شما حتی می توانید رنگ-کد آنها به طوری که شما به راحتی می توانید پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید. برای مثال با استفاده از این قابل استفاده مجدد baggies از Stortite شما می توانید با استفاده از یک پستانک آبی یکی برای تنقلات و سبز یک نسخه پشتیبان تهیه اسنک( شما می دانم که شما به آنها نیاز دارید).

خط همه چیز – آیا فقط تخلیه آن در: یکی از سخت ترین قسمت در مورد نگه داشتن هر کیسه سازمان یافته به ویژه پوشک کیسه است که تمایل ما فقط به پرتاب همه چیز را در عجله حتی زمانی که شما با استفاده از baggies یا یک کیف پول سازمان. اما بهترین راه برای نگه داشتن یک کیسه پوشک شسته و رفته است به خط همه چیز را به صورت عمودی پس از آن به راحتی می توان یافت. سعی کنید بهترین خود را برای انجام این کار زمانی که repacking کیسه به طوری که هنگامی که شما نیاز به پیدا کردن چیزی است که به سرعت شما لازم نیست که به حفاری برای آن است.

باید یک محل تعیین شده برای چیزهای مهم مانند کلید و گوشی و مخصوص اسباب بازی/نیازهای کودک: آیا پدر و مادر خود را همیشه به شما بگویم به نگه داشتن چیزهای مهم در همان محل بنابراین شما همیشه می توانید آنها را پیدا کنید ؟ همان می رود برای وسایل شخصی خود را هنگام استفاده از یک کیسه بزرگتر مانند یک کیسه پوشک. باید یک نقطه تعیین شده برای ملزومات خود را مانند تلفن های arrow و یا ویژه lovie, پستانک یا اسباب بازی برای یک کمی خود را بنابراین شما همیشه می توانید آن را پیدا کنید و نیست به جستجو برای آن. هیچ چیز بدتر از الک را از طریق سیاه چاله های غول پیکر, کیسه تلاش برای پیدا کردن گوشی خود را به عنوان متخصص اطفال تماس شما (در نهایت) یا به یک کودک فریاد فقط مایل خاص خود را lovie است که شما نمی توانید به دلیل کیسه های خود را مانند مری پاپینز ،

کیسه پوشک جایگزین است که شما را به نگاه سرد

کیسه پوشک لازم نیست که بزرگ کودکانه به دنبال و یا نگاه مانند شما در حال گرفتن خود را تمام افراد خانواده با شما برای اجرای سریع ماموریت به هدف. صرفه جویی در خود را به عقب و سلامت عقل خود را همه در حالی که هنوز به دنبال سرد با این کیسه پوشک جایگزین.

Luli Bebe, وگان, چرم, کیف پوشک

این زرق و برق دار, وگان, چرم, کوله پشتی از Luli Bebe دو برابر به عنوان یک کیسه پوشک. این مقدار زیادی از جیب در داخل و خارج از کیسه برای نگهداری بطری, toys, اسنک پوشک و تغییر لباس. این شهر همچنین دارای چرخ تسمه و یک تغییر پد ساخت آن را راحت تر از همیشه به این با شما بدون توجه به جایی که شما هستند. کوله پشتی همیشه یک جایگزین عالی برای یک سنتی کیسه پوشک چرا که آنها به طور مساوی توزیع وزن بر روی شانه های خود را. این وگان کوله پشتی چرمی از Luli Bebe می آید در رنگ های مختلف مانند این, مرسوم, مد روز زمستان-زمان نقاشی با مداد رنگی صورتی و همچنین سنتی و کلاسیک سیاه و سفید و قهوه ای و خاکستری.

فروشگاه اینجا


HaloVa سفر کیسه کیسه پوشک کوله پشتی

به دنبال یک پوشک کیسه کوله پشتی که به نظر نمی آید مانند یک کیسه پوشک? این پیچیده به دنبال کوله پشتی از HaloVa دو برابر به عنوان یک کیف پول و یا یک سفر کوله پشتی کمک به شما در رفتن یکپارچه از مادر-حالت به حالت. آن ساخته شده است با وگان چرم و دارای مقدار زیادی از فضای در داخل. وجود چندین جیب و همچنین کمک خواهد کرد که به شما در حفظ و سازمان یافته برای هر دو کودک و خودتان را در حالی که همه به دنبال شیک و دوست داشتنی.

فروشگاه اینجا


لیلی ملکه بوم کیف حمل و نقل کردن

بوم totes بزرگ جایگزین دوستدار محیط زیست برای کیسه پوشک. این رنگ روشن بوم حمل و نقل کردن از لیلی ملکه را به راحتی نگه داشتن همه چیز شما نیاز به یک کیسه پوشک, اما آن را نیز به عنوان آثار مناسب حمل-همه برای سفر به بازار کشاورز و یا در حال اجرا در اطراف در روزانه. آن را هم می توان با دست انجام شده و یا قرار داده شده بر روی شانه های خود را مانند به طور منظم حمل و نقل و یا کیسه crossbody. ساده مامان قلاب و یا کارابین به آن را در خود پرسه زن و یا سبد خرید

فروشگاه اینجا


Aleah پوشیدن شانه حمل و نقل کردن کیسه, کیف

پوشک کیسه یا کیسه های ساحل? کسانی که عشق اقیانوس و ساحل را دوست دارم این بوم حمل و نقل کردن از Aleah پوشند. نگاه دریایی شما را از یاد آرامش در شن و ماسه و شما حتی می توانید آن وجود دارد چرا که بوم پوسته بیرونی باعث می شود آن را آسان برای پاک کردن و تمیز (PS - از آن آسان است برای تمیز کردن و تف کردن آن بیش از حد!). آن را تا مقدار زیادی از فضا برای همه از کودک شما نیاز دارد. آن است که حتی به اندازه کافی بزرگ برای استفاده مادران از تقسیم عددی بر مضرب.

فروشگاه اینجا

مرتبط با: تغذیه با شیر مادر تقسیم عددی بر مضرب: مشاوره از مادران موفق


آلدو زنان Nusz دسته بالا خورجین

اگر شما به دنبال چیزی است که می تواند به عنوان روزانه خود را کیف پول و سپس این Nusz دسته بالا خورجین از آلدو کامل است. آن را زرق و برق دار به دنبال کلاسیک و با این نسخهها کار به خوبی با هر ساز و برگ - حتی مادر-iform از ساق پوش, کثیف, مستی و یک تی شرت. شما به راحتی می توانید از مادر زندگی به تاریخ شب با این کیسه پوشک جایگزین. آن را تا مقدار زیادی از فضا برای همه چیز شما نیاز نوزاد برای خرید مایحتاج و یا راه رفتن در اطراف پارک, اما آن را آنقدر بزرگ است که آن را تا یک تن از فضا. آن را زیبا و کلاسیک و چیزی است که شما احتمالا می خواهید به نگه داشتن به حتی پس از کودک خود را از پوشک.

فروشگاه اینجا


دازاین وگان کیف دستی چرم

یکی دیگر از کلاسیک کیف دستی نگاه این وگان کیف دستی چرم از Daesin به راحتی می توانید به عنوان یک کیسه پوشک و منظم روزانه و استفاده از کیف پول. داخلی ارائه می دهد مقدار زیادی از فضا با جیب های اضافی برای کمک به شما در حفظ و سازمان یافته و شما می توانید آن را می پوشند به عنوان یک کیف دستی حمل و نقل کردن یا crossbody کیسه با قابل جابجایی بند. آن را حتی می آید با یک تطبیق کیف پول بنابراین شما می توانید نگاه آه-تا-شیک به عنوان شما را از هدف خود کارت (بیا ما همه خواب در روز است که می تواند دوباره اتفاق می افتد). وگان چرم آسان است برای پاک کردن از نشت و فاجعه بیش از حد.

فروشگاه اینجا


سهولت به Multipocket کیف لپ تاپ

کیف لپ تاپ جایگزین های بسیار خوبی به کیسه پوشک چرا که نه تنها آنها را به مقدار زیادی از فضا, اما آنها نیز معمولا یک تن از جیب برای کمک به شما در حفظ و سازمان یافته است. آنها اغلب نازک تر از کیسه های سنتی ، این چند جیب کیسه پوشک از سهولت به یک گزینه عالی برای یک کیسه پوشک جایگزین. این 8 جیب داخلی است که به شما مقدار زیادی از فضا برای سازماندهی همه چیز عزیزم مرتبط و غیر کودک مرتبط است. خاکستری-بنفش مناسب برای تمام فصول و می توان آن را به عنوان یک به طور منظم کیف دستی یا کیف برای نگه داشتن دستان خود را رایگان.

فروشگاه اینجا


CanvasLife برتون راه راه کیف لپ تاپ ضد آب

بوم است که همیشه یک گزینه خوب هنگامی که به دنبال در کیسه پوشک و یا هر کیسه شما قصد دارید که در اطراف بچه های خود را زیرا آنها آسان برای پاک کردن و اغلب دستگاه قابل شستشو. این بوم کیف لپ تاپ از CanvasLife نازک است و نه بزرگ است و مقدار زیادی از جیب برای ذخیره سازی و سازمان است. می توان آن را به عنوان یک کیسه crossbody و یا بیش از شانه و راه راه دریایی نگاه بزرگ برای تمام مادران.

فروشگاه اینجا


الهام دو محفظه بزرگ Flapover کیسه Crossbody

Crossbody کیسه ها همیشه یک گزینه عالی برای مادران, چرا که آنها برای کمک به نگه داشتن دست های خود را رایگان. این اندازه فلپ بیش از کیسه crossbody از الهام دارای دو محفظه برای کمک به شما در حفظ و حتی بیشتر سازمان یافته است. آن نازک است و نه بزرگ و مناسب برای ماموریت در حال اجرا و یا شب تاریخ. این خورجین نگاه مرسوم و درجه یک. آن را به سرعت تبدیل شدن به یک مورد علاقه برای هر دوی شما زمانی که شما با کودک خود و یا هیچ.

فروشگاه اینجا

مرتبط: هنگامی که "سلامتی" شما را تحت تاثیر قرار بهداشت روان


فسیلی Kinley بزرگ, کیسه Crossbody

این کیسه crossbody از فسیلی جایگزین بسیار خوبی برای کیسه پوشک. آن را به اندازه کافی بزرگ است به انجام همه چیز شما نیاز برای نوزاد خود را به عنوان مقدار زیادی از فضای داخلی و بیرونی جیب به شما در حفظ و سازمان یافته است. این حتی یک نقطه تعیین شده برای کلید های خود را! این crossbody طراحی نگه می دارد دست خود را رایگان و پارچه مواد باعث می شود آن را آسان به پاک کردن. این crossbody برای مادران از تقسیم عددی بر مضرب بیش از حد دادن به شما مقدار زیادی از فضا برای نوزادان, همه چیز بدون اینکه to0 بزرگ و حجیم.

فروشگاه اینجا


مادرم همیشه نمی خواهید به lugging اطراف و ناراحت کننده کیسه پوشک. به خصوص به آنهایی که کمی خود را دریافت آنها نمی خواهد نیاز به چیزهای زیادی برای سفرهای داخل فروشگاه و یا bumbling در اطراف پارک. چیزی که تابعی است برای زمانی که شما با یک کمی خود را, اما همچنین به اندازه کافی زیبا برای پوشیدن زمانی که آنها با شما نمی, بنابراین شما لازم نیست که به طور مداوم به عقب و جلو سوئیچ از یک کیسه پوشک به طور منظم کیف پول.

ما متعهد به پیدا کردن تحقیق و معرفی بهترین محصولات. ما کسب و کمیسیون از خرید شما را با استفاده از خرده فروشی لینک ها در محصول ما. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این کار می کند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن