آیا این یک روز پیر جوجه اردک باید خم کردن گردن ؟

کمک! من هرگز انکوباتور & تخم مرغ قبل از—اما من نجات وحشی mallard تخم را پس از لانه خود مورد حمله قرار گرفت

توسط HASHTADONOH در 10 تیر 1399
کمک! من هرگز انکوباتور & تخم مرغ قبل از—اما من نجات وحشی mallard تخم را پس از لانه خود مورد حمله قرار گرفت و از آن خورد و به سمت چپ. آن را فقط تخم صبح امروز حدود دو ساعت پیش و من می ترسم آن را خم کردن گردن. خواهد کسی به من کمک کند شناسایی که آیا این طبیعی است یا نه ؟ و اگر نه باید چه کار کنم ؟

اگر شما می خواهم اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که من برنامه ریزی شده برای این جوجه اردک من تا به حال برای آن برنامه ریزی شده به صرف 12-24 ساعت در انکوباتور و سپس انتقال آن به یک اندیشه و آن را به محلی Audubon Society, که من را تایید کرده اند تن از دیگر ducklings و بسیار قادر به مراقبت از یکی که من انکوباتور. (من نیز ساخت قابل توجهی کمک مالی به Audubon Society.) من می خواهم این جوجه اردک های وحشی به دانستن آن است که یک اردک وحشی و به میان گونه خود را حتی اگر آن را نمی خورد. من قصد رفتن به Audubon Society فردا صبح. من نگران هستم که اگر جوجه اردک به خم کردن گردن داوطلبان وجود دارد نمی خواهید به مراقبت از آن.

آیا هر کسی هر گونه خم کردن گردن مشاوره ؟

این تصویری از جوجه اردک:

همچنین دوست من نگه می دارد و اصرار دارد که من باید آن را نگه دارید به راحتی آن را—اما من نمی خواهم آن را به من فکر می کنم آن momma. من نباید آن را نگه دارید درست است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب