سگ خفگی - مشاوره مورد نیاز

من انجام بسیاری از تحقیقات بر روی سگ. پدر من mushed iditarod بیش از 22 برابر شد و در 10 صفحه finishers برای بی

توسط HASHTADONOH در 31 اردیبهشت 1399
من انجام بسیاری از تحقیقات بر روی سگ. پدر من mushed iditarod بیش از 22 برابر شد و در 10 صفحه finishers برای بیش از 12 سال است. من از گفتن مردم به تحقیقات خود به خود. وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات نادرست وجود دارد آنلاین.
اما اطلاعات شما.....
وجود دارد مقدار زیادی از منفی اطلاعات موجود در اینترنت در اطراف استفاده از سیر برای سگ.
مشکل این است که صاحبان حیوان خانگی نیست کل داستان. سیر می تواند با خیال راحت استفاده می شود برای سگ خود را و ارائه فوق العاده پاداش. در انسان studiesindicate که سیر ممکن است به کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی ارائه ضد میکروبی و ضد تومور اثرات و کمک به با سطح بالایی از قند خون به علاوه ساخت ایمنی.
وجود دارد بسیاری از مقالات معتبر در مورد اضافه کردن سیر به رژیم غذایی یک سگ. متاسفانه به نظر می رسد حتی بیشتر مقالاتی که ارائه نمی شوند کل داستان در مورد این گیاهان دارویی شگفت انگیز برای سگ. خط پایین با توجه به با خیال راحت تغذیه سگ سیر است مقدار و فرکانس.
در مورد تاریخچه پشت استفاده از سیر
برای شروع سیر متعلق به خانواده پیاز. بستگان خود شامل تره فرنگی و پیازچه و موسیر و حتی rakkyo.
سیر استفاده شده است برای بیش از 7000 سال به عنوان بخشی از آشپزی و هم برای مقاصد دارویی برای مردم و حیوانات خانگی.
این گیاه پیازی است که شناخته شده به عنوان allium sativum آن رشد می کند و در مورد چهار پا در ارتفاع. آن را گرده افشانی توسط زنبورها و حشرات دیگر و در ابتدا بومی مرکزی و جنوب غربی آسیا است.
امروز چین بزرگترین تولید کننده سیر.
می توانید سگ خوردن سیر ؟ شما می توانید آنها شرط!
خود ما سگ خوردن سیر به طور منظم و بنابراین باید همه ما از سگ ها در طول سال. مقاله ما شما را راهنمایی در استفاده از این گیاه با خیال راحت و به طور منظم برای دوستان چهار پا خود را.
اول, مهم است به یاد داشته باشید منبع سیر خود را که بدان معنی است که شما باید با چوب تازه, سیر خام. آن را باید در پوسته تا زمانی که درست قبل از ارائه آن به حیوان خانگی خود را.
استفاده نکنید و قبل از هر شیشه خرد شده, سیر و یا محصولات مشابه. اگر شما نیست, پوست کندن سیر خودتان از آن استفاده نمی. سیر یکی از این محصولات که در آن کل گیاه لازم است برای استفاده از. ما به دنبال این آنزیم allinn و alliinase که ترکیب پس از سفت به ایجاد آنزیم آلیسین.
این آنزیم حمل تمام خواص شما پس از سیر خود را که باعث می شود آن را یک جزء ضروری برای سگ خود را جامع سلامت است.
چقدر سیر من باید به سگ من?
این یک موضوع چقدر سگ خود را وزن و قالب سیر شما با استفاده از.
جامع ترین دامپزشکان معتقدند که سیر تازه راه رفتن است. خشک سیر یا سیر مکمل به طور کلی ناپسند است. سیر تازه می تواند خرد شده را خرد کرده و یا در غیر این صورت آماده و اضافه شده به مواد غذایی است.
بر اساس دکتر ریچارد پیتکارین, DVM, کتاب راهنمای کامل برای بهداشت و درمان طبیعی برای سگ ها و گربه هایک قاعده کلی در نظر دوز به شرح زیر است و باید حدود 1 سیر میخک برای هر 20lbs از سگ.
feeding garlic to dogs

** * * * اگر با استفاده از عصاره تنظیم دوز با توجه به برچسب با نام تجاری.
*توجه داشته باشید: این دوز بالا استفاده می شود باید با تغذیه هر روز یا 5 روز در یک ردیف با دو روز خاموش است. همچنین است یک ایده خوب برای یک هفته به صورت دوره ای.
چه هستند مزایای بهداشت و درمان تغذیه سیر به سگ ؟
دلایل بسیاری وجود دارد برای استفاده از سیر به عنوان ما به کاوش. موضوع اینجا است که آیا یا نه شما می خواهید به این تصمیم. هیچ چیز اشتباه با گمراهان در کنار احتیاط با توجه به هر گونه گیاهی یا درمان دارویی و ما قطعا به نفع هل دادن چیزی است که می تواند خطرناک باشد.
garlic for dogs

از سوی دیگر این مهم است به دانستن حقایق و به را تشکیل می دهند ذهن خود را بر روی چه چیزی بهترین را برای سگ خود را. دلایلی وجود دارد برای جلوگیری از سیر و دلایل وجود دارد نیست. تماس با شما است. آنچه مهم است این است که یک درمان مکمل برنامه است که می تواند مورد اعتماد و تایید شده.
دلایل زیادی برای استفاده از سیر برای سگ
 • سیر به عنوان یک محرک: سیر یک محرک فوق العاده ای برای سیستم ایمنی بدن است. آن rouses تابع در خون با افزایش فعالیت سلول ها را به مبارزه با حمله به میکروب ها و سلول های مضر. سگ با سیستم ایمنی بدن و یا شرایط دیگر مانند سرطان و قطعا می تواند بهره مندی از حق استفاده از سیر است.
 • سیر کمک می کند تا در سم زدایی:دارد شش اجزای حداقل در داخل یک سیر لامپ است که می تواند کمک به بهبود عملکرد کبد و کمک در پاکسازی سموم از بدن است. این باعث اتحاد از سموم در بدن است که در نوبه خود می تواند به جلوگیری از شرایط جدی مانند سرطان است.
 • ضد باکتری و ضد میکروبی ویژگی ها: ضد باکتری و ضد میکروبی ویژگی های سیر به خوبی شناخته شده است. سیر کمک می کند تا برای از بین بردن اشکال مختلف داخلی و خارجی باکتری ها از جمله عفونت های قارچی در طول راه. این افزایش سگ خود را دفاع در برابر انگل ها مانند کرم کدو و می تواند کمک به مبارزه با خطرناک buggers کمی شناخته شده به عنوان موجودات تک یاخته ای.
 • سیر نیز ممکن است به کاهش سطح کلسترول خون در دیابت. آن را کاهش سطوح تری گلیسرید است که باعث می شود علاوه بر بزرگ به گیاهی آرسنال سگ با هيپرليپيدمی نگرانی.
 • همچنین سیر اعتقاد بر این است برای کمک به نگه داشتن کک دور. اما ما به شدت توصیه به خواندن مقاله ما در لایم پیشگیری در سگ ها که در آن ما به اشتراک بگذارید بهترین راه های طبیعی برای از بین بردن کک/کنه و جلوگیری از آنها را به عنوان به خوبی.
چقدر سیر سمی به سگ ؟
واقعی مطالعات انجام شده با سیرو سگ
بزرگترین عامل ترس با توجه به تغذیه سگ سیر مراکز در اطراف هاینز بدن کم خونی همولیتیک است که بر سلول های قرمز خون. این راه حل با خیال راحت با استفاده از سیر برای سگ مقدار و فرکانس که در آن شما غذا. جامع دامپزشک پیتر Dobias همچنین نشان می دهد که مقدار کمی سیر به نظر نمی رسد به علت هر گونه مسائل با سگ خود را تجربه.
وجود دارد یک مطالعه که در دانشگاه هوکایدو در سال 2000 که در آن چهار سگ تغذیه می شدند 1.25 میلی لیتر از عصاره سیر به ازای هر کیلوگرم از سگ وزن بدن روزانه به مدت یک هفته. این یک مقدار بیش از حد از عصاره سیر و اگر چه این مقدار بیش از حد سیر را باید یک اثر در سلول های قرمز خون در سگ هیچ یک از سگ شد دچار کم خونی هستند. این مطالعه ترس بسیاری از مردم و صاحبان حیوان خانگی به فکر که سیر هرگز نباید برای تغذیه سگ. Hmmmm!
این محققان که از سال 2000 مطالعه و به دنبال آن با مطالعه دیگری در سال 2004. این مقاله در IVCJournal توضیح می دهد که چگونه محققان به پایان رسید تا معکوس قبلی خود نتیجه رسیدند که سیر است و بد برای سگ ها و در واقع آن را توصیه به تشویق عملکرد سیستم ایمنی بدن و جلوگیری از بیماری های قلبی.
آن را امن برای هر سگ سیر ؟
همانطور که ما بحث شده است وجود دارد بسیاری از نگرانی در مورد سیر وجود دارد. این نگرانی ها معتبر هستند به یک نقطه اما مسئله واقعی است که با چقدر سیر استفاده شده است. هنوز هم وجود دارد اقدامات پیشگیرانه را به قلب, البته, وجود دارد و دستورالعمل را دنبال کنید. تمام درمان های گیاهی و یا در غیر این صورت نیاز به احتیاط.
به عنوان یک شبکه ایمنی سیر باید استفاده نمی شود برای شرایط زیر و یا شرایط:
 • حیوانات مبتلا به کم خونی و یا شرایط مشابه باید به جلوگیری از سیر.
 • باید آن را نمی توان با استفاده از سگ انتظار برای رفتن به عمل جراحی است.
 • در حالی که ما infograph نشان می دهد که سگ دیابتی نباید در خوردن سیر وجود دارد بسیاری از مطالعات در حال حاضر نشان می دهد که این می تواند کمک به بیماران دیابتی.
 • جلوگیری از سیر اگر برای برخی از دلیل سگ خود را بر روی یک خون رقیق.
 • اگر سگ شما در هر مصنوعی داروها سیر ممکن استتداخل داشته باشد. صحبت کردن با سگ خود را به دامپزشک برای اولین بار.
 • توله سگ جوان (قبل از شش تا هشت هفته سن) باید داده شود سیر.
 • سگ مبتلا به لوپوس و یا دیگر اختلالات خود ایمنی باید به جلوگیری از سیر.
هشدار: این باور بودند که نژاد مانند آکیتا و Shiba Inu را حساس تر هستند به سیر از نژادهای دیگر. صحبت کردن با یک جامع دامپزشک قبل از استفاده از

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب