قسمت دم و بال. کاهش آهسته

من یک گله از پولت که به نظر می رسد همه سالم و خوبی انجام می دهند. از آبی یکی از آنها آهسته به حرکت می کند یک ر

توسط HASHTADONOH در 30 خرداد 1399
من یک گله از پولت که به نظر می رسد همه سالم و خوبی انجام می دهند. از آبی یکی از آنها آهسته به حرکت می کند یک روز صبح. دم خود را پایین افتادگی بال و سراسر بی حالی. هیچ چشم گوک بدون ترشحات از بینی او. چیزی که به من منجر به فکر می کنم که او تا به چیزی یا ویروسی در ریه ها. من نمی جدا کردن او در برابر من بهتر قضاوت. من اضافه کردن اضافی waterers به خود اجرا است که باید sav-a-چیک یا سرکه سیب مخلوط شده است. بنابراین همه پرندگان می تواند به یک منبع که روشن است آب و یا آب با برخی از نوع الکترولیت ترکیبی در آن است. من بررسی کردم او محصول هر روز و آن را به نظر نمی رسد ، او اشتها می خورد و هنگامی که من به او غذا. در طی چند روز آینده او همچنان به از دست دادن قدرت است. بعد از 3-4 روز که من پیدا کردم او مرده در اجرا.

هیچ یک از پرندگان دیگر به نظر می رسد تحت تاثیر قرار. خوب یا دو ماه می گذرد و در حال حاضر من پیدا کردن پرنده دیگر با علائم مشابه. این دختر است که به طور معمول بسیار فعال پرنده.

من فکر گرفتن از او و دادن او دور از آنتی بیوتیک ها برای دیدن اگر آن را به دست کشیدن از هر چه ails او. من فقط تردید از علائم فقط به نظر نمی رسد برای مطابقت با هر چیزی که من خوانده ام شایستگی درمان مواد مخدر. من فکر کردم برای مطمئن شوید که آن فقط می تواند کم آبی مسئله است.

هر گونه پیشنهاد ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن