آموزشی جوجه کشی & کشی CHAT موضوع w/ سالی آفتاب حمل تخم مرغ

این یک جوجه کشی/تخم/جوجه/مرغ راهنما و آموزش موضوع. وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای کشتن در بین مجموعه &amp

توسط HASHTADONOH در 29 اردیبهشت 1399
این یک جوجه کشی/تخم/جوجه/مرغ
راهنما و آموزش موضوع.
وجود دارد مقدار زیادی از زمان برای کشتن در بین مجموعه & هچ که ما را پر کنید و با پچ پچ. به خصوص برای کسانی که قدم به عقب و جلو در هچ! پرش در هر زمان که دوست دارم برای کمک به.

جوجه کشی, یادداشت ها, تصاویر, فیلم و لینک

مشاهده پیوست 1877895
انتظار می رود رای دادن تخم

آیا تعداد جوجه های خود را قبل از آنها تخم و یا حتی پس از, که برای ماده!
حمل تخم مرغ بسیار پایین دریچه رای دادن.
درصد جوجه درآوری در تجاری صنعت مرغداری محدوده 78-88%.


حمل تخم مرغ = تغییر برنامه!

پروتکل برای حمل تخم مرغ اینجا کلیک کنید
درخواست چگونه شما می خواهید تخم مرغ های خود را حمل می شود !!!!
چگونه به درخواست و کشتی تخم مرغ سالی آفتاب راه...
HOWTOREQUESTANDSHIPEGGSSallySunshineway.pdf
نامید و USPS بازپرداخت حمل تخم مرغ است.pdf
فراموش نکنید که به درخواست سرما یا گرما بسته با توجه به آب و هوا و از!


درصد باروری درصد از تخم مرغ همه تخم مرغ مجموعه.
% باروری = # بارور تخم مرغ
# از کل تخم مرغ مجموعه

درصد جوجه درآوری درصد از تخم مرغ بارور که در واقع انقلابي را به عنوان زندگی می کنند ،
% جوجه درآوری = # تخم مرغ که تخم
# از تخم بارور
اطلاعات بیشتر برای بالا ببینید این pdf

مشاهده پیوست 1877862

انتخاب یک انکوباتور
بسیاری از سبک های مختلف از مراکز رشد موجود, متداول ترین آنها پلی استایرن نوع یافت می شود در اکثر فروشگاه خوراک. این رشد بیشتر نگه تخم مرغ و معمولا کمتر گران, اما آنها نیاز به مشارکت بیشتر در فرایند جوجه ریزی. تخم مرغ turners معمولا اختیاری است که می تواند اضافه شود برای راحتی. نیز وجود دارد برخی از "hands free" رشد تجاری و مراکز رشد و همچنین به عنوان ساده و ارزان در خانه رشد. ما را "Coolerbators" آنها کار 100% بهتر از فروشگاه ما خریداری انکوباتور به دلیل آن است که کمتر از .5 درجه واريانس و ما بسیار موفق دریچه در آن!


مشاهده پیوست 1877866

چگونه می توانم تصمیم گیری در یک دستگاه انکوباتور?


هنوز هوا و یا هوا مجبور انکوباتور? وجود دارد 2 نوع اصلی از انکوباتور. هنوز هوا و تهویه اجباری. تفاوت در این است که به سادگی یک فن است. در هوا مجبور رشد فن گردش هوا در اطراف انکوباتور نگه می دارد که درجه حرارت ثابت در تمام نقاط انکوباتور. درجه حرارت می تواند اندازه گیری در هر نقطه در داخل جریان هوا. هنوز هم هوا انکوباتور وجود ندارد فن گرما stratifies (فرم لایه) داخل انکوباتور با دمای تا درجه حرارت های مختلف بین بالا و پایین انکوباتور. مرغ حافظ حق انتخاب ماشین جوجه کشی اینجا کلیک کنید
انکوباتور warehouse.com تخم مرغ ها در ماشین جوجه کشی, راهنمای خریداران اینجا را کلیک کنید

محل انکوباتور
قرار دادن خود را در انکوباتور در یک اتاق که در آن درجه حرارت 70 درجه از پیش نویس به دور از پنجره و نور مستقیم خورشید.
آیا شما می دانید که انکوبه عمل نشات گرفته بیش از 2500 سال پیش در مصر و چین است. روش جوجه کشی شد, راز نگهداری برای مدت زمان طولانی. در اروپا تلاش برای استفاده جوجه کشی شناخته شده از قرن 14. با توجه به نقص دستگاه جوجه کشی (casks مستغرق در پوسیده کود خبازان و کوره و غیره) و ناکافی مطالعه از شرایط جوجه کشی نبود و معمول شده است. تنها پس از پایان قرن 19 و آغاز قرن 20 با اختراع بهتر رشد کرده و جوجه کشی تبدیل به طور گسترده ای مورد استفاده در اروپا و آمریکا از اواسط قرن 20 است و در اصل روش تبلیغ مرغ.

مجموعه, شستشو و ذخیره سازی تخم مرغ

انتخاب تخم مرغ که خوب اندازه نه غیر طبیعی بزرگ یا کوچک است. فراموش نکنید مجموعه, کثیف, ترک خورده و یا متخلخل تخم مرغ است. مطالعات بالینی در دانشگاه آرکانزاس نشان داده اند که اگر خود را به تنظیم یک تخم مرغ مجموعه, کثیف, تخم مرغ, نمی شن و ماسه شستن یا پاک کردن, کثیف, تخم مرغ به جوجه درآوری کاهش می یابد و با این شیوه!

Cuticula است که غشای نازک را پوشش می دهد که تمام پوسته تخم مرغ ساخته شده است که از مهم مایع در هنگام گذاشته است که آن را پوشش می دهد و به سرعت حل می شود با توجه به carbondioxyde فعالیت است.این غشا می تواند نفوذ گازهای اما توابع به عنوان یک نوع مکانیسم دفاعی برای جلوگیری از ورود باکتری است.شستشو و مالش اقدام نیز در خدمت به زور بیماری موجودات زنده از طریق منافذ پوسته. جای تخم مرغ درست در یک کارتن تخم مرغ با چربی سلول هوا پایان تخم مرغ ، اجازه می دهد تخم مرغ به نشستن در یک نسبتا سرد و تا حدودی مرطوب محل برای ذخیره سازی. زیرزمین بزرگ هستند. نسبتا سرد به معنی 55-65 درجه است. چرخش تخم مرغ ها را 3 بار در روز برای حفظ جنین از چسبیدن. یک راه آسان برای روشن کردن همه تخم مرغ ها در یک بار به جای یک کتاب ضخیم تحت یک پایان کارتن و بعد از حذف کتاب و قرار دادن آن در انتهای دیگر از کارتن 3 بار در روز. قبل از اضافه کردن تخم مرغ به انکوباتور همیشه گرم تخم مرغ به آرامی به دمای اتاق. اگر تخم مرغ ها سرد تراکم می تواند باعث رشد باکتری بر روی تخم مرغ! شما می توانید جمع آوری تخم مرغ تا 10 روز یا بیشتر اما پس از 7 روز کمتر تخم نرخ ممکن است. ذخیره تخم مرغ دیگر را به تخم (در حدود یک ساعت در هر روز ذخیره سازی).

این مهم است که همیشه دستان خود را قبل از دست زدن به خود کشی تخم مرغ!
Omphalitis زرده گونی عفونت ناشی از باکتری است که از طریق وارد متخلخل پوسته تخم مرغ و به راحتی جان جنین و جوجه های تازه از تخم در آمده. متاسفانه جوجه کشی در شرایط ایده آل برای پرورش باکتری ها و همچنین انکوبه تخم مرغ است. برای کسب اطلاعات بیشتر در ذخیره سازی تخم مرغ اشاره به توصیه هایی برای تخم مرغ نطفه حمل و نقل و ذخیره سازی


مشاهده پیوست 1877904

اگر شما باید ذخیره بیش از 10 روز...
"هنگامی که تخم مرغ ذخیره شد در کوچک-پایان-تا موقعیت 2 تا 4 هفته آن را نه مفید به نوبه خود آنها را روزانه عنوان شده بود که قبلا نشان داده می شود سودمند برای تخم مرغ های ذخیره شده کوچک-پایان-پایین."نتیجه گیری: انتزاعی اینجا را کلیک کنید
"هنگامی که تخم مرغ برگزار شد در ذخیره سازی کوچک-پایان-تا بسته به موقعیت و بدون عطف خود درآوري برابر و یا بهتر از آن از تخم مرغ بسته بندی کوچک-پایان-پایین. هنگامی که تخم مرغ های ذخیره شده در-پایان-تا موقعیت 2 تا 4 هفته آن را نه مفید به نوبه خود آنها را روزانه عنوان شده بود که قبلا نشان داده می شود سودمند برای تخم مرغ های ذخیره شده کوچک-پایان-پایین. بنابراین ناراحتی و هزینه روزانه تبدیل می تواند اجتناب شود بدون از دست دادن. شواهدی نیز ارائه شده است که جوجه درآوری بود به همان اندازه خوب است که آیا تخم مرغ ذخیره شد در طرف خود و از طریق تبدیل 180° روزانه و یا ذخیره شده کوچک-پایان-بدون موضعی تغییر دهید."

نکته: استفاده از خود را turners در طول ذخیره سازی!

مشاهده پیوست 1877909


مطابق با اصول بهداشتی/شستن تخم مرغ
تجاری ترین مراکز تکثير میباشند پاکسازی تخم مرغ خود را. وجود دارد تفاوت نظرات در مورد چگونه برای پاکسازی تخم مرغ اگر شما احساس می کنید که آنها نیاز به. برخی از کارشناسان مدافع شستشو و حتی به آرامی شستشو تخم مرغ با برس نرم. دیگران احساس می کنید که بسیاری است که باید انجام شود این است که فرو بردن برای چند ثانیه. به دلیل عقاید مختلف مطابق با اصول بهداشتی تخم مرغ زیر نظر Brower و نه لزوما سخت و سریع توصیه. انجام کار مطابق با اصول بهداشتی توسط فرو بردن تخم مرغ در محلول حاوی مواد ضد عفونی کننده است که فقط به اندازه کافی قوی برای کشتن باکتری ها و ویروس ها. این مواد ضد عفونی کننده باید بسیار قوی به آسیب جنین.

مخلوط مطابق با راه حل با توجه به آموزش تولید کنندگان. توصیه می شود برای تمیز کردن راه حل است Tex-Trol. TexTrol ممکن است در دسترس در خروجی خرده فروشی محلی. نام یک خرده فروش آن را جستجو آنلاین. اگر با استفاده از Tex-Trol مخلوط یک و نیم اونس غلیظ ضد عفونی کننده به یک گالن آب گرم. شما همچنین می توانید با استفاده از 1 اونس Clorox به 2 گالن آب. آب باید 100 تا 110 درجه فارنهایت (37° 44°C). اگر تخم مرغ است که گرمتر از این راه حل آلودگی را می توان کشیده و از طریق منافذ تخم مرغ قبل از عامل یک فرصت برای خنثی کردن هر گونه عوامل بیماری زا.. غرق تخم مرغ برای یک تا سه دقیقه با آلوده تخم مرغ در سمت چپ راه حل طولانی تر از آنهایی است که اساسا نگاه پاک. اجازه می دهد که تخم مرغ به هوای خشک در دمای اتاق و ذخیره به عنوان بالا توضیح داده شد--و یا مجموعه خود را رشد. نرم بافت کاغذ را می توان مورد استفاده برای خشک کردن تخم مرغ اما نمی rub تخم مرغ را با یک بافت و یا هر گونه مواد. تخم های طبیعی محافظ پوست کمک می کند که مانع آلودگی. مالش حذف کوتیکول و در واقع می تواند درایو عوامل بیماری زا از طریق پوسته.

(1 قاشق غذا خوری = 3 قاشق چای خوری در هر گال )

مطابق با محلول کلر (bleach) 6% هیپوکلریت و آب در غلظت 100 ppm (قسمت در میلیون) = را a100 ppm کلر محلول ترکیب 2 میلی لیتر. (1/2 قاشق چایخوری.) سفید کننده با یک لیتر آب است.


کوتیکول حذف
منn تفریخ تخم مرغ به عنوان وسیله ای برای کاهش وزن: در واقع دریافته اند که افزایش وزن جنین در طول جوجه کشی و رابطه مستقیم بین نرخ تخم مرغ از دست دادن آب جنینی سوخت و ساز بدن و رشد در جوجه کشی. اما این هشدار آلودگی وجود دارد اگر شما به دنبال روش های تمیز کردن را به درستی. کلر درمان تخم مرغ نمی شد تغییر داد یا نه. بنابراین با تمام است که آن را یافت که کوتیکول حذف می تواند یک روش موثر برای افزایش رشد و تخم مرغ از دست دادن وزن.


'عرق کردن' از تخم مرغ اشاره به پدیده چگال آب نشسته بر روی پوسته تخم مرغ سطح. این زمانی اتفاق می افتد که سرد تخم مرغ به طور ناگهانی در معرض بالاتر از دمای محیط. هوای گرم با برخی رطوبت سرد به سرعت به طور مستقیم در اطراف سردتر تخم مرغ است. پس از سرد حاوی آب کمتری نسبت به هوای گرم و رطوبت نسبی افزایش خواهد یافت تا زمانی که هوا اشباع شده است. و در آن لحظه تراکم برگزار خواهد شد در سطح تخم مرغ.آن را بارور یا نابارور?

به بررسی باروری به سادگی شکستن یک تخم مرغ را در یک کاسه, پیدا کردن نقطه سفید بر روی زرده. اگر شما استفاده از یک قاشق به آرامی تلنگر زرده بیش از تا زمانی که شما آن را پیدا کنید. اگر آن را به یک گاو چشم نگاه آن بارور است. درست بارور تخم مرغ حاوی خوبی توسعه یافته germinal دیسک (blastoderm) که نشان می دهد که oöcyte یا zygote شد لقاح و جنین توسعه یافته در طول تشکیل تخم مرغ.
مشاهده پیوست 1877915

باروری:


رکورد نگه داشتن
دقیق و دقیق پرونده های بسیار مهم در جوجه کشی. در علاوه بر این به سوابق فردی و تخم مرغ مهم است که به نگه داشتن سوابق دما و رطوبت به طوری که در روند دما و رطوبت ممکن است زود تشخیص داده و می تواند اصلاح شود برای بعد بگذارید ،

با عرض پوزش جدید BYC معتاد به من اجازه می دهد برای اضافه کردن یک فایل اکسل که در بالا دیده می شود

ـلی/زمان نمودار


مشاهده پیوست 1877930

مناطق از اهمیت بسیاری در تخم مرغ سایه زنی


تهویه (اکسیژن) و درجه حرارت و رطوبت تخم مرغ عطف/موقعیت

تهویه (اکسیژن)
تهویه بسیار مهم در طول جوجه کشی روند.


در حالی که جنین در حال توسعه است و اکسیژن وارد تخم مرغ از طریق پوسته و دی اکسید کربن فرار. اکسیژن مورد نیاز را افزایش می دهد در طول توسعه و در هنگام خروج از تخم. بدون مانع سوراخ تهویه هر دو بالا و پایین تخم مرغ ضروری است مناسب برای تبادل هوا. حذف قرمز دریچه شمع بیش از حد بسیاری از مردم را فراموش کرده ام به آنها را حذف کنید در روز 10! توجه داشته باشید: هنگامی که مستند رخ می دهد و دریچه دهانه غالبا محدود در تلاش برای افزایش انکوباتور رطوبت. به جای کمک به جوجه های هچ جوجه است خفه از کمبود اکسیژن. هرگز کاهش دهانه های تهویه در جوجه ریزی در تلاش برای افزایش رطوبت است. افزایش رطوبت توسط روش های دیگر است. اگر هر دریچه تنظیم آنها باید باز بیشتر است. سعی کنید با اضافه کردن یک اسفنج مرطوب یا حوله برای کمک به افزایش درجه حرارت در طول مستند.
سایه زنی در ارتفاعات بالا ارسال #37908
همه چیز به عنوان خوانده شده: O2 محرومیت به بعد 10 جوجه کشی و به دنبال آن به طور منظم غلظت اکسیژن منجر به قوی تر جوجه پست #33815

متوسط


کالیبره کالیبره کردن!!
هرگز اعتماد دماسنج است که همراه با رشد همیشه آن را بررسی کنید.
این می تواند به معنای زندگی یا مرگ برای نوزادان خود را.
همیشه خود را اجرا باتور چند روز برای اولین بار برای تماشای آن نوسانات دما

نکته: همیشه وجود دارد ناهموار temps در bators
بنابراین چرخش تخم مرغ قرار دادن در هر یک از شمع!
آیا می دانید "زرده نارنجی است و در سطح آن قابل مشاهده germinal دیسک; منشعب از این منطقه بیشتر آبکی سفید و زرده تخم مرغ است که کمتر متراکم. در طول تبدیل, زرده تخم مرغ, ساختار باعث می شود این بخش شامل germinal دیسک ماندن ترین پشتی (نزدیک به انکوبه پرنده) برای گرمایش"


با هوا مجبور انکوباتور (فن مدل) شما می توانید بهترین تخم رای با نگه داشتن دما در 100º F - 100.5. در طول روز 1-18 و هرگز اجازه دهید آن را در زیر 99.8!!! سازمان دیده بان برای شب دما شار! مستند روز پایین تر به 99.5 و زمانی که برای اولین بار خارجی پیپ را نشان می دهد پایین تر به 98.5 درجه!

اما هنگامی که با استفاده از هوا هنوز هم در انکوباتور (بدون فن) در 102º F. دلیل برای دماهای مختلف است که با فن مدل گردش هوای گرم در اطراف تخم مرغ در حالی که هنوز دمای هوا در حال گرم در بالای تخم مرغ از در پایین.مناطق سرد آسیب وپیش جنینی توسعه اینجا را کلیک کنید
چه باید بکنید هنگامی که شما در پیدا کردن یک دماهای بالا در باتور اینجا را کلیک کنید
10/13 روزه جنین شروع به تولید بیش از حد گرما در انکوباتور اینجا را کلیک کنید

که در آن به مجموعه خود را دماسنج


درجه حرارت اندازه گیری در سطح, که در آن جنین توسعه (در بالای افقی تخم مرغ). توجه داشته باشید:اگر تخم مرغ ها در موقعیت عمودی بالا بردن دماسنج فقط زیر از تخم مرغ است. درجه حرارت اندازه گیری در سطح, که در آن جنین توسعه (در بالای تخم مرغ). هرگز اجازه دماسنج به تخم مرغ و یا انکوباتور به دلیل خوانش نادرست می تواند منجر به. درجه حرارت بالا تمایل به تولید اولیه دریچه. به طور مداوم کولر متوسط تمایل به افزایش بار جوجه کشی و تولید ضعیف ، در هر دو مورد کل جوجه های حاصل خواهد شد کاهش می یابد. خود را آماده رشد و اجرای آن را برای چند روز قبل از اضافه کردن تخم مرغ به مثبت شما در حال حفظ صحیح جوجه کشی دما است.

توجه داشته باشید: آن را شایع است که در هنگام اضافه کردن تخم مرغ درجه حرارت افت خواهد کرد اما باید دوباره به دمای صحیح در عرض یک ساعت یا دو. همین حالا بقیه دماسنج را به لامپ دست زدن به تخم مرغ و یا انکوباتور. نادرست خوانش منجر خواهد شد.

راهنمایی:

رطوبت


حباب هوا در تخم مرغ
کاهش وزن در تخم مرغ است که در آن بسیاری از موفق با انکوباتور ،

بعد که دما مسائل و نداشتن کالیبره فلاسک و hygros!
"رطوبت است نه یک مجموعه تعداد تا کنون!"
رطوبت آن را یک "ابزار" برای دریافت صحیح کاهش وزن!

نه با آنچه خود انکوباتور دستورالعمل نشان می دهد!!


خشک تخم جوجه کشی به این معنا نیست اجرای خشک! آن است که نه تنها به اندازه نهایی هوا همراه است که مهم, اما همچنین زمان آن طول می کشد به شکل. در ده روز اول جوجه کشی, این جنین کوچک است و شناور در مایع آمنیوتیک. از دست دادن وزن در این مرحله است که عمدتا در اثر تبخیر آب از سفیده تخم مرغ داخلی و مایعات است. پس از این مرحله تغییرات به سرعت رخ می دهد: جنین در حال رشد به تدریج پر از تخم مرغ به جز هوا همراه است. کم RH مجموعه ای از نقاط در 14-18 روز انکوباسیون افزایش تبخیر از allantois – و هنگامی که allantois است خالی از مایع رطوبت کشیده خواهد شد از جنین باعث کم آبی آن.
متوسط تخم مرغ هزاران نفر از در حال اجرا از طریق منافذ پوسته اجازه می دهد جنین به تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن. و آب است. به زودی پس از یک تخم مرغ گذاشته است یک حباب هوا و یا "هوا همراه" اشکال در پایان بزرگ تخم مرغ از این از دست دادن آب. سطح رطوبت در ماشین جوجه کشی تعیین رطوبت تبخیر در طول 21 روز جوجه کشی و جوجه ریزی. هوا همراه است بسیار مهم برای جوجه برای شکستن پوسته تخم مرغ در پایان دوره کمون. جوجه می توانید از غرق اگر هوا همراه است بیش از حد کوچک یا جوجه ممکن است عقب افتاده در رشد اگر هوا همراه است بیش از حد بزرگ است. این است که چرا حفظ رطوبت مناسب بسیار مهم است. کمی پایین تر سطح رطوبت به احتمال زیاد کمتر از فاجعه کمی بالاتر از سطح رطوبت. وجود دارد کاملا چند نظرات در رطوبت اما از آن است که هیچ مجموعه شماره.


دوباره....
رطوبت است و نه مجموعه ای از شمارهشما به آن نیاز دارید بله!

اما شما با استفاده از آن به عنوان یک ابزار برای "تنظیم" تخم مرغ کاهش وزن در دوران جوجه کشی.
ما شمع در روز 7,10,14,18 برای تماشای کاهش وزن در هر تخم مرغ!
پس از 7 روز خوب خود را به نگه داشتن نزدیک چشم در از دست دادن وزن از طریق توزین و یا با سلول های هوا!
یک تخم مرغ باید از دست دادن حدود 14%-15 از وزن خود را در طول فرایند جوجه کشی. این است که هدف خود را!! شما می توانید این کار را با علامت گذاری سلول های هوا و همچنین وزن. لطفا به CANDLING بخش از این مقاله را برای هوا بیشتر اطلاعات تلفن همراه.

مشاهده پیوست 1877975

عکس بالا اندازه سلول هوا در روز 7 و 14 و 18 از جوجه کشی

اندازه گیری کاهش وزن در تخم مرغ
من را انتخاب کنید این روش ساده تر نگه داشتن چشم و نزدیک در هوا رشد سلول در جوجه کشی. شما شروع تنها با اضافه کردن مقدار کمی از آب و حفظ رطوبت بین 20%-30% و تنظیم به عنوان شما وزن و یا شمع بسته به رطوبت از دست دادن. در برخی از مناطق کشور شما ممکن است نیاز به اضافه کردن هر گونه آب! استفاده از آن به عنوان یک ابزار برای کاهش وزن صحیح در تخم مرغ! بنابراین اگر شما سلول های هوا نگاه بیش از حد بزرگ در هر یک از شمع دوره شما باید اضافه کردن برخی از رطوبت بیش از حد هوا کوچک سلول پایین تر از آن و اگر شما وزن خود را تنظیم به عنوان مورد نیاز است. تا روز 18 LOCKDOWNthen توقف چرخش و بالا بردن رطوبت به 65-70 ٪ . من پست های بیشتر در مورد وزن تخم مرغ و بعد در شمع و تنظیم بخش!

نحوه کالیبره کردن HYGRO با نمک آزمون
گوگل نحوه کالیبره کردن با نمک !

چند راهنمایی و ترفندها!
این یک ایده خوب برای نگه داشتن ماشین جوجه کشی متصل به یک محافظ خروش.
استفاده از آب مقطر در دستگاه انکوباتور برای کمک به جلوگیری از رشد باکتری ها. Omphalitis احساساتی جوجه بیماری و زرده گونی عفونت ممکن است ناشی از یک باکتری است که از طریق وارد متخلخل پوسته تخم مرغ. متاسفانه جوجه کشی در شرایط ایده آل برای پرورش باکتری ها و همچنین انکوبه تخم مرغ است. Brinsea به فروش می رساند یک ضد عفونی کننده فرموله شده مورد استفاده قرار گیرد برای تمیز کردن تخم مرغ رشد بی خطر و موثر در مقابل مخمرها و قارچ ها ویروس ها و باکتری ها است که می تواند منجر به مرگ و آسیب به جنین در حال رشد.
سکه را می توان به اضافه آب چاه. مس کمک می کند تا برای از بین بردن دیواره سلولی باکتری و در نتیجه نگه داشتن باکتری ها را از انکوباتور. سکه قبل از سال 1982 بیشتر مس محتوا و مس خالص 99.9 ٪ از باکتری است.
در زیر تصویر ساده waterer/suctioner از آکواریوم لوله های قرار داده شده از طریق طرف انکوباتور و به آب چاه. استفاده از کودکان و نوجوانان پزشکی سرنگ برای اضافه کردن/خورد آب بدون باز کردن و یا اخلال در تخم مرغ است.


در تصویر زیر با اندازه های مختلف فنجان من با استفاده از 18 روز از جوجه کشی به جای استفاده از چاه در پایین انکوباتور. من تا به حال زمان سخت شدن رطوبت صحیح بنابراین من شروع به استفاده از اندازه های مختلف ظروف و کلاه برای آب, برگزاری, من به راحتی می تواند حذف و جایگزین در صورت لزوم. آن را به خوبی کار می کند و من می توانید آنها را تمیز نگه دارید و مقادیر بهتر و مزاحم من تخم مرغ! من حذف این فنجان در روز 18 تا جوجه ها نمی غرق در آنها
و با استفاده از پایین چاه در مستند در روز 18.
مشاهده پیوست 1877982

2" قیف و ما راندند و آن را به یک قطعه کوچک از 1/4" لوله, گیره در داخل واحد (ای تاج اصلی یا کابل اصلی کار می کنند نیز) برای نگه داشتن لوله در محل.
به این ترتیب شما می توانید اضافه کردن آب به وسط باتور بدون از دست رفته آب فرورفتگی و بدون باز کردن واحد. ببینید
(با تشکر از tlpounds)


اگر شما نیاز به امن افزایش در مستند
ust اضافه کردن یک اسفنج مرطوب یا دستمال.

یک "ShamWoW" فوق العاده است به عنوان یک فتیله و می توانید آویزان از دو طرف و یا در سراسر بالای انکوباتور.


تنظیم تخم مرغ و تبدیل
این مهم است که همیشه دستان خود را قبل از دست زدن به خود کشی تخم مرغ!


این نیز مهم است برای پاکسازی خود را انکوباتور و تجهیزات قبل و بعد از استفاده از!
Omphalitis زرده گونی عفونت ناشی از باکتری است که از طریق وارد متخلخل پوسته تخم مرغ و به راحتی جان جنین و جوجه های تازه از تخم در آمده. متاسفانه جوجه کشی در شرایط ایده آل برای پرورش باکتری ها و همچنین انکوبه تخم مرغ است.
شکست به نوبه خود تخم مرغ در جوجه کشی به وضوح کاهش جوجه درآوری در هر مطالعه علمی & clinical trial.

علامت تخم مرغ با استفاده از یک مداد با یک X در یک طرف و یک درجه در دیگر. مطمئن شوید که به نوبه خود از تخم مرغ حداقل 3 بار در روز و یا عجیب و غریب تعداد بار. چرخش با دست آنها همیشه باید تبدیل به یک فرد مقدار بار و حرکت آنها را به بخش های مختلف از سینی به محافظت از آنها را از تغییرات دما. شما اساسا رول تخم مرغ با انگشتان دست خود را/پالم از X به O. مهم است که به رول تخم مرغ در همان جهت در هر زمان. نورد نادرست می تواند باعث chalazae که دارای زرده در محل به اشک. تبدیل تخم مرغ مانع جنین از لمس کردن و اتصال به غشاء داخل تخم مرغ است. راحت ترین راه برای روشن کردن تخم مرغ خرید تخم مرغ ترنر. اقدامات احتیاطی اضافی در هنگام تبدیل تخم مرغ در طول هفته اول جوجه کشی. توسعه جنین باید ظریف خونی که پارگی به راحتی زمانی که به شدت jarred یا متزلزل در نتیجه کشتن جنین.

در هنگام اضافه کردن تخم مرغ به دمای هوا خواهد بلافاصله رها کردن. نه تنظیم ترموستات و یا خطر به طور تصادفی آنها را پخت و پز. صبر کنید 2/4 ساعت و اگر درجه حرارت هنوز هم کم یک تنظیم کوچک به عنوان کوچک به عنوان شما می توانید. (توجه داشته باشید: تنظیمات کوچک در دستی پلی استایرن رشد ایجاد تغییرات بزرگ!)


نمی جوجه کشی تخم مرغ در سینی های کاغذ و یا در جعبه.
این تضمین می کند ناهمگن تخم مرغ/جنین حرارت
منجر به سطوح بالایی از مرگ و میر زود هنگام.

سایت به مراجعه به Candling تصاویر و ویدئوها


پیشرفت هر چند جوجه کشی:
BYC مقاله اینجا را کلیک کنید
Metzer Candling اردک تخم مرغ: اینجا را کلیک کنید
توسعه یک جوجه: اینجا را کلیک کنید

دوباره! درک هوا همراه
متوسط تخم مرغ هزاران نفر از در حال اجرا از طریق منافذ پوسته اجازه می دهد جنین به تبادل اکسیژن و دی اکسید کربن و آب است. به زودی پس از یک تخم مرغ گذاشته است یک حباب هوا و یا "هوا همراه" اشکال در پایان بزرگ تخم مرغ از دست دادن آب. سطح رطوبت در ماشین جوجه کشی تعیین رطوبت تبخیر در طول 21 روز جوجه کشی و جوجه ریزی. هوا همراه است بسیار مهم برای جوجه برای شکستن پوسته تخم مرغ در پایان دوره کمون. جوجه می توانید از غرق اگر هوا همراه است بیش از حد کوچک یا جوجه ممکن است عقب افتاده در رشد اگر هوا همراه است بیش از حد بزرگ است. این است که چرا حفظ رطوبت مناسب بسیار مهم است. کمی پایین تر سطح رطوبت به احتمال زیاد کمتر از فاجعه کمی بالاتر از سطح رطوبت.

مارک و رعایت اندازه از هوا همراه است یک راه برای چک کردن صحیح کاهش وزن تخم مرغ و معمولا استفاده می شود. این را می توان نادرست به علت های مختلف انواع اشکال و سنین از تخم مرغ است. برآمدگی از جنين به سلول هوا نیز ممکن است اثر مشاهدات. دوباره این رایج ترین روش برای غیر تجاری hatchers. با تجربه شما می توانید خود را تنظیم رطوبت به عنوان مورد نیاز توسط بازرسی بصری از سلول های هوا. اما توزین دقیق ترین است. اگر جوجه کشی رطوبت بیش از حد کم (بسیار شرایط خشک) هوا ساس خواهد بود بزرگتر از حد نرمال و رطوبت در ماشین جوجه کشی باید افزایش یافته و به کاهش میزان از دست دادن آب. اگر هوا فضا کوچکتر از حالت عادی پس از آن این قضیه صدق می کند.


آهنگ هوا ساس با مداد tracings زمانی که شما شمع
بر روی 7, 14 18 روز خوب خود را پس از روز 7 تا شمع اغلب به نگه داشتن مسیر بهتر!

مشاهده پیوست 1878000


وزن تخم مرغ
تخم مرغ نیاز به از دست دادن 14 درصد رطوبت بیش از 21 روز و نه روز 18 مستند. من همیشه به خوبی انجام می شود در 16 ٪ هر چند. وزن تخم مرغ در روز اول قبل از اینکه شما آنها را در رشد و وزن دوباره روز 10, 14 و 18. چند فرمول را می توان مورد استفاده برای تعیین میزان از دست دادن وزن و یا به طور کلی درصد کاهش وزن و برای اصلاح خاک اگر ارزش ها خاموش هستند. برای دقت یک ترازوی دیجیتال باید مورد استفاده قرار گیرد که می تواند وزن در گرم است. فراموش نکنید که برای کم کردن وزن ظرف نگه داشتن تخم مرغ از وزن کل در هنگام محاسبه میانگین وزن تخم مرغ. اگر شما با استفاده از یک قفسه برای جوجه کشی تخم مرغ ها را بهتر است به وزن کل دندانه دار کردن به جای هر تخم مرغ به طور متوسط. اگر شما در حال انکوبه درست در یک کارتن همچنین شما می خواهد وزن کل کارتن به طوری که تخم مرغ ها را مختل نمی شود. حمل تخم مرغ است.

برخی از توضیحات و راهنمایی از


cochins1088 در وزن تخم مرغ!

تخم مرغ باید از دست دادن حدود 11% - 12% از جرم خود را در 18 روز جوجه کشی. برای نظارت بر توده از دست دادن یک فرد باید پیگیری یک تخم مرغ را وزن. بهینه تخم مرغ باید وزن درست بعد از آنها گذاشته اما این کار همیشه ممکن نیست. هنگامی که تخم مرغ در حال حمل وزن آنها را به عنوان شما آنها را حذف کنید از بسته بندی. به خاطر داشته باشید که تخم مرغ را از دست دادن مقداری از جرم خود را در طول ذخیره سازی. با توجه به Aviagen تخم مرغ از دست دادن حدود 0.5 درصد از خود توده ها در هر هفته در ذخیره سازی.

نحوه محاسبه جرم از دست دادن

اول تفریق زمان وزن یک تخم مرغ از وزن اصلی تخم مرغ است. این شماره را به شما از دست دادن وزن. پس از آن را وزن و آن را تقسیم بر وزن اصلی تخم مرغ است. این به شما کسری از وزن بود که از دست دادن. در نهایت ضرب کسری از وزن از دست دادن 100. این را به شما درصد از جرم از دست دادن.

به عنوان مثال:
وزن اصلی (50 گرم) - وزن فعلی (45 گرم) = وزن از دست داد (5 گرم)
وزن از دست داد (5 گرم) تقسیم بر وزن اصلی (50 گرم) = کسری از وزن از دست رفته (0.1)
کسری از وزن از دست رفته (0.1) ضرب در 100 = درصد از وزن از دست رفته (10%)

برای کسانی از شما که جوجه کشی تعداد زیادی از تخم مرغ شما می توانید وزن سینی برای پیدا کردن جرم متوسط هر تخم مرغ.

به عنوان مثال:
اگر یک سینی وزن تخم مرغ در ابتدا وزن 700 گرم و خالی سینی وزن 200 گرم از تخم مرغ ها ابتدا باید وزن 500 گرم. اگر وجود دارد 10 تخم مرغ در سینی و سپس وزن هر تخم مرغ حدود 50 گرم است.
بیایید می گویند که 2 عدد تخم مرغ حذف می شوند چرا که آنها نابارور.
پس از 18 روز خود سینی وزن 560 گرم است. اگر شما کم وزن سینی (200 گرم) نسبت به تخم مرغ باید وزن 360 گرم است. وجود دارد 8 تخم مرغ در سینی بنابراین هر تخم مرغ وزن آن حدود 45 گرم است.
با این مثال تخم مرغ از دست داد 10 درصد از جرم خود را به روز 18.


توجه داشته باشید: ترازو آشپزخانه بزرگ کار می کنند. این WeighMax Pocket Mini CD Digital Scale زیر کار می کند اگر شما وزن فرد در تخم مرغ است. من جا به جا یک کارتن تخم مرغ در جام حذفی محکم برای نگهداری تخم مرغ است. بسیار مراقب باشید به نکته خود را در مقیاس و کرک تخم مرغ خود را!

شمع تخم مرغ
روز 1

همیشه شستن دستها قبل از دست زدن به تخم مرغ است.
پوسته یک تخم مرغ است نازک و مات هنگامی که در نزدیکی یک نور روشن است. ساده ترین نوع تخم مرغ به شمع سفید پوسته تخم مرغ و برخی از سخت ترین تخم مرغ به شمع در حال قهوه ای تیره, تخم مرغ مانند ماران تخم مرغ در تصویر زیر.

شما می توانید سعی کنید دو یا بیشتر چراغ قوه برای دیدن را به آنها را!

شمع روز 1, 7, 14 18 روز

شما نیاز به یک Candler, نور, چراغ, چراغ قوه, برخی می گویند همراه خود بهترین است!


به نوبه خود کندلر و خاموش کردن چراغ در اتاق پس از آن تاریکی شب بهترین هستند. نگه داشتن چراغ قوه/Candler مانند تصویر زیر و مجموعه ای از تخم مرغ هوا همراه/fat پایان را در دست خود را. این جلوگیری از هر گونه نشت نور از چراغ قوه. دست خود را محافظت می کند تخم مرغ از سطح سخت از نور و کمک می کند تا بیشتر از نور از طریق تخم مرغ است.
مشاهده پیوست 1878018
احتیاط: بسیار مراقب باشید زمانی که شما مسئولیت رسیدگی به تخم مرغ
بنابراین شما لازم نیست به طور تصادفی آن را کرک و یا رها کردن آن را!

به آرامی & آرامی چرخش تخم مرغ تا زمانی که شما می توانید در داخل تخم مرغ است. در روز 1 candling شما را علامت گذاری سلول های هوا و بررسی برای ترک خورده و یا متخلخل تخم مرغ است. به آرامی علامت درجه همراه با یک مداد است. شمع اگر سرعت نور داغ میشود و شما را به کشتن جنین. در روز 1 شمع شما نمی خواهد ببینید خیلی داخل تخم مرغ, اما شما ممکن است یک نگاه اجمالی از زرده در حال حرکت به عنوان شما به آرامی چرخش به آرامی تخم مرغ های رنگی.

مرغ جنين نمایش ها از داخل و خارج. *گرافیک عکس* * * * *
اینجا را کلیک کنید

شمع و EGGTOPSY
متخلخل تخم مرغ

کوچک شنگول نقاط احتمالا با توجه به حمل و نقل تخم مرغ

روز 11 شمع بد بو سلول های هوا از حمل تخم مرغ است.
خون حلقه به وضوح قابل مشاهده در نور, لهستانی, تخم مرغ

زین هوا شکل سلول که در آن نرخهای پایین در دو طرف
خون حلقه به وضوح قابل مشاهده در نور, لهستانی, تخم مرغ

توجه داشته باشید که تصاویر زیر در روز 10
دو بر حق اند "درهم" مطالب از حمل و نقل

شمع تخم مرغ


روز 7


هنگامی که شما شمع در روز 7 باید وجود داشته باشد برخی از نور به رگ های خونی اطراف آن را و شما ممکن است جنین حرکت می کند. دیدن بالا و پایین تصویری. زمان های مورد علاقه من برای شمع! تخم مرغ که در حال پاک کردن باید دوباره candled در 10 روز قبل از جای خود غلت بزنید. اگر شما مطمئن نیست و آن را نمی کند بوی آن را ترک کنید! اگر شما تخم مرغ های رنگی و یا قهوه ای و تخم مرغ آن است که سخت تر برای دیدن از طریق پوسته شما ممکن است بخواهید برای چند روز صبر کنید و دوباره امتحان کنید. و یا پیدا کردن یک بهتر کندلر. شما می توانید زیادی دور زرده حرکت در داخل تخم مرغ این است که جنین در روز 7! آن فقط زرده!


شمع تخم مرغ
روز 14

مشاهده پیوست 1878057

شمع روز 14 برای تعیین رشد, وزن, مداد علامت گذاری سلول هوا اندازه و دور تخم مرغ های بد.آن را به شروع به نگاه بسیار تاریکی در آن وجود دارد! نگاه برای جنبش.
شما باید دوباره دیدن برخی از خوب veining.


شمع تخم مرغ
روز 18 & LOCKDOWN!


شمع روز 18 است برای تعیین رشد, وزن, مداد علامت گذاری سلول هوا اندازه و دور تخم مرغ های بد. آن را به نگاه بسیار تیره و کامل در آن وجود دارد! شما ممکن است یا ممکن است نه دیدن حرکت این شمع. خوب خود را اگر نه وحشت نکنید! جوجه ها به راحتی ممکن است به استراحت! ببینید که چگونه است که سلول هوا شروع به شیب بیشتر به یک طرف و اگر شما غیر روحانی تخم مرغ پایین آن را رول به جوجه ریزی موقعیت. من تخم مرغ را با کمترین شیب در aircell ، این موقعیت برای جوجه ریزی خوب است به طوری که جوجه قادر است به نوبه خود به موقعیت و من به راحتی می توانید ببینید من پیپ بیش از حد! روز 18 تخمگذار افقی به صورت واقعی کشی کمک می کند تا تخم جوجه 1-2 ساعت قبل از آن. من ذخیره کردن تخم مرغ من پایین پایین شیب از AIRCELL تا! این طبیعی است و به احتمال زیاد تخم و جوجه را از طریق شکستن و یا داخلی پیپ و پیپ خارج در آن محتمل منطقه است. تصویر زیر را ببینید با x x که کمترین شیب در سلول هوا و احتمالا پیپ منطقه/s.


مستند!
توقف عطف حذف ترنر و بالا بردن رطوبت 65% - 70%
با توجه به آنچه خود سلول های هوا ممکن است هنوز نیاز به

توجه داشته باشید: این است که در حال حاضر شناخته شده است که های مختلف جنین و ارتباط با یکدیگر توسط یک سری از کلیک کردن برای تلفن های موبایل,نرخ کلیک بر بودن از ویژگی های مهم. حصول اطمینان از تخم مرغ در سینی های تفریخ در تماس با یکدیگر facilitatesthe هماهنگ سازی جوجه ریزی که در آن تخم مرغ انکوباتور در یک ماشین مدرن. این کمک در کاهش زمان بین زمانی که اولین و آخرین جوجه های هچ.

پس از روز 18 شمع شما "قفل کردن" تخم مرغ خود را. پایین تر از درجه حرارت دیدن نشان می دهد دماهای زیر و افزایش رطوبت در سه روز گذشته. جلوگیری از تبدیل و انکوباتور بسته باقی می ماند برای سه روز آینده در حالی که جوجه های هچ! اگر شما با داشتن یک زمان سخت با رطوبت آن را خوب است برای باز کردن به سرعت به افزایش اضافه کردن آب گرم و یا افزایش اندازه ظرف و یا اضافه کردن یک اسفنج مرطوب. هرگز تنظیم رطوبت توسط کاهش جریان هوا. تهویه بسیار مهم در این مرحله!


راهنمایی: پوشش جوجه ریزی منطقه قبل از مستند!
فوم گرفتن کشو حصیر یا غربالگری پنجره بر روی سیم پایین انکوباتور در روز در روز 18 مستند. یک پارچه پارچه اهاردار وزمخت یا حوله کاغذی می تواند کار به عنوان به خوبی. این همچنین محافظت از موز جایی که شکم بسته می شود پس از اطراف باقی مانده از زرده از آسیب. این همچنین باعث می شود تمیز کردن ماشین جوجه کشی ساده تر است. بدون سیم در انکوباتور با دمای پایین نباید آسیب و یا اثر خود را پس از آنها تخم. فروشگاه دلار سبدهای بزرگ برای نگه داشتن جوجه ریزی جوجه ها از هم جدا نژاد است.

مشاهده پیوست 1878059View پیوست 1878060


در حالی که شما صبر کنید لطفا تهیه اندیشه:
آماده کردن همه چیز شما نیاز به آنها را هنگامی که آنها از تخم در آمده.
در حال حاضر زمان برای انجام نهایی چک در اندیشه حرارت لامپ و خوراک.
ببینید پایین مقاله به صورت لینک در جوجه مراقبت.
مشاهده پیوست 1878061
روی لینک زیر کلیک کنید برای اندیشه ایده ها!
https://www.backyardchickens.com/a/homemade-chicken-brooder-designs-pictures

تاب, تخم مرغ تصویری!
تخم مرغ می تواند برای چند روز قبل از تفریخ اما چگونه هیجان انگیز آن است!


مشاهده پیوست 1878062

درک فرایند جوجه ریزی
بین 15 و 16 روز جوجه orients خود را به طوری که سر آن است که در نزدیکی سلول هوا در پایان زیادی از تخم مرغ است. نه قبل از این جوجه آماده است تا به تلاش برای ایجاد راه خود را از پوسته گردن آن بدست می آورد یک دو خم به طوری که منقار خود را تحت آن جناح راست و با اشاره به سمت هوا همراه است. 21 روز است که فقط یک پایه برای تفریخ تخم مرغ است. بسیاری از جوجه ها می تواند 23 - 25 روز!
برخی از پیپ داخلی و به طور کامل تخم در ساعت در حالی که دیگران خواهد شد 24 ساعت یا بیشتر.

تخم مرغ جنبش! تخم مرغ می تواند به "راک اند رول" روز را قبل از آنها با توجه به هچ!

شروع تخم رخ می دهد بخشی از افزایش دی اکسید کربن در سطح تخم مرغ است. این فرایند باعث می شود که جنین شروع به کشش این عضلات اجازه می دهد که پوسته درونی غشاء به سوراخ تخم مرغ با دندان. جوجه ها پس از آن آغاز می شود و تنفس در هوا در هوا همراه است. با استفاده از تخم مرغ آن دندان آن pecks در پوسته هزاران بار و پس از چند ساعت به جوجه پیپ یک سوراخ کوچک از طریق پوسته و شروع به نفس کشیدن هوا به طور مستقیم از خارج است. پس از جوجه ساخته شده است یک سوراخ در پوسته آن متوقف می شود pipping برای 8+ ساعت گاهی تا 24 ساعت و استوار است. در طول این زمان آن است که acclimating آن ریه ها.

در رابطه با باز و بسته شدن باتور برای حذف در حال حاضر هچ جوجه ها; این مهم است که به یاد داشته باشید که جوجه ها می توانید به 3 روز بدون غذا/آب است. بهتر است منتظر مانده جوجه به تخم تا مطمئن شویم کاهش تاثیر به unhatched pipping تخم مرغ است.


اما من جدید جوجه های در حال اجرا در اطراف در باتور ضربه زدن تخم مرغ در اطراف!
اجازه دهید آنها را بروید! باز نمی انکوباتور! آنها خوب هستند!


اوه نه!
آن PIPPED اشتباه پایان!
MALPOSITIONS

آن است که مشترک برای از دست دادن حدود 1-2% از جوجه ها به علت ناهنجاری و malpositions. ناهنجاری رخ می دهد در طول جنين در حالی که malpositions رخ می دهد که در هفته گذشته جوجه کشی. Malpositioned جنین قادر به شکستن پوسته تخم مرغ و فرار با توجه به موقعیت نامناسب در داخل تخم مرغ است. جوجه ها می توانید موقعیت دشواری برای pipping جذب کيسه زرده و یا تغییر از جنین جوجه تنفس هوا است. اکثر malpositioned جنین که فوت کرده اند در پوسته احتمالا ناشی از خستگی و/یا کمبود اکسیژن. یک چیز خوب به یاد داشته باشید که برخی از malpositions کشنده هستند و برخی نه! گهگاه malpositioned جوجه ها را تفریخ تنهاست اما هچ می کند نیاز به نظارت نزدیک به اطمینان حاصل شود که جوجه نیست تبدیل شدن به تاکید یا گیر کرده است. اغلب به عنوان یک نتیجه از این موقعیت در پوسته آنها شده اند قادر به جذب تمام زرده. لطفا به موز بخش زیر کلیک کنید.

علل Malpositions عبارتند از:
تخم مرغ را در مجموعه ای با پایان رسید. پیشرفت پرورش مرغ سن و مشکلات کیفیت پوسته. تخم مرغ تبدیل فرکانس و زاویه ها کافی نیست. ناکافی % رطوبت از دست دادن تخم ها در ستر. ناکافی سلول هوا توسعه نامناسب حرارت و رطوبت تنظیم و تهویه کافی در انکوباتور یا هچر. اختلال در تعادل تغذیه, افزایش میزان مایکوتوکسین ها و ویتامین ها و مواد معدنی, کمبود. پایین تر از دمای توصیه شده در آخرین مرحله از جوجه کشی.

طبیعی تخم موقعیت و شش
به رسمیت شناخته شده جاگذاری نامناسب تصاویر: اینجا را کلیک کنید
کمک MALPOSITIONED جوجه.....
چگونه و چه زمانی به کمک! اینجا را کلیک کنید


چه رفت در طول جوجه کشی


زیر رطوبت بالا باعث قرمز hocks


جدید جوجه مراقبت لینک ها و اطلاعات
چگونه به نقطه مشکلات تازه از تخم جوجه ها اینجا را کلیک کنید
فراموش نکنید که به Sav-A-جوجه™ الکترولیت و ویتامین و مکمل های غذایی در دست!

نکته: رشد GEL / خوراک جوجه های تازه از تخم در آمده!

شیب منقار جوجه در آب قبل از شما آن را سست در اندیشه. برای اولین بار دو روز قرار داده سترون تیله و یا سنگ در waterer به طوری که آنها اصلا غرق. یک طعم و مزه از حق دور کمک می کند تا آنها را برای پیدا کردن آب بیشتر به زودی. اگر جوجه های خود را در همه تاکید در مورد اضافه کردن 3 قاشق غذاخوری قهوه ای یا قند به هر لیتر آب برای انرژی اضافی. اکثر پرنده کودک از دست دادن ایجاد می شود زیرا این پرنده نمی کند و شروع به خوردن و نوشیدن. هرگز اجازه دهید پرنده خود را در حال اجرا از آب است.

خانه الکترولیت دستور ضعیف/بیمار جوجه
2 C. آب
2 TBL. شکر قهوه ای و عسل و ملاس
1/2 قاشق چایخوری نمک
1/2 قاشق چایخوری. جوش شیرین
مخلوط کنید تا تمام مواد خشک را حل و نگه داشتن یخچال
شما همچنین می تواند استفاده از الکترولیت نوشیدنی Gatorade یا Pedialyte یا
3 قطره از POLYVISOL (مایع کودکان A-B-D ویتامین ها)
به آرامی قطره همراه داخلی لبه پایین منقار.

حذف ~
نمی جوجه کشی مگر اینکه شما می توانید Euthanize و یا کسی که می توانید انجام دهید آن را برای شما! این اتفاق خواهد افتاد!
گوگل "چگونه به جمع اوری و یا Euthanize جوجه"


به پایان رسید ~


پاکسازی تجهیزات و خودتان را در پشت پت!

چند فیلم باحال!

این تصویری از یک شمع در روز 10!


اجازه دهید بچه ها و نوههایشان به شما کمک کند جوجه کشی و مراقبت از جوجه ها!


دختر ما کمک کرد ما اولین coolerincubator و به دنبال ما در اولین تلاش ما! او یاد گرفته خیلی! و آنها مطمئن شوید که عشق جوجه!
ما پسر لوکاس در زیر تصویر و ویدئو...
مشاهده پیوست 1878093tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن