تخم مرغ و ... است.

او کردم یک poopy و در حال حاضر او شکی سر خود را در اطراف. تقریبا مانند او دچار تشنج. افتادگی بال و توپ در س

توسط HASHTADONOH در 25 خرداد 1399

او کردم یک poopy و در حال حاضر او شکی سر خود را در اطراف. تقریبا مانند او دچار تشنج. افتادگی بال و توپ در سمت چپ قفسه سینه خود را. لطفا کمک کنید.

تمام علائم با اشاره به داشتن یک محصول نهفته. (اطلاعات بیشتر محصول است که توپ در قفسه سینه است که دارای مواد غذایی خود را قبل از آن وارد معده ).

نهفته محصول به این معنی است که محصول تبدیل شده است به طوری jamed پر از بیگانه مواد غذایی را که نمی توانید به درستی.

گاهی اوقات مواد غذایی می تواند نشت از محصول و به نای باعث آرمان که می تواند کشنده باشد. این ممکن است به این دلیل او با تکان دادن سر او را چرا که او در تلاش است به لرزش تا مواد غذایی در ریه ها.

چه مدت است که او در این راه بوده است? اگر از آن شده است در حالی که وجود دارد می تواند به طور جدی نهفته محصول است.

به او شده است خوردن? اگر او به او غذا برای شب. او را به تنهایی ترک و در صبح اگر محصول است که هنوز هم سخت او نهفته محصول است. اگر نه پس از آن او باید برخی دیگر از مشکل است.

سعی کنید او را به نوشیدن برخی از روغن زیتون و یا خوردن برخی منجمد و روغن نارگیل. او را به غذا خوردن به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید. هنگامی که او انجام شده است خوردن به آرامی ماساژ خود محصول به سعی کنید به چیزهایی که در حال حرکت است. همچنین او بسیاری از مایعات زور آن را به او نیاز بود. فرو بردن ساحل او را به یک فنجان آب این ترفند را انجام دهد.

اگر هیچ یک از این نکات کار و مرغ در آستانه مرگ شما ممکن است مجبور به انجام عمل جراحی است. یک دامپزشک در دسترس شما است ؟ اگر شما نمی خواهد که برای انجام آن خودتان. در اینجا یک مقاله مفید: https://www.greenwillowhomestead.com/blog/how-to-operate-on-your-chickens-impacted-crop

من مطمئن هستم که اگر این است که آنچه در آن است. من فکر می کنم آن است اما من مطمئن نیستم. موفق باشید![/QUOTE]tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب