قیمت تخم مرغ احتکار که در آن شما زندگی می کنند با توجه به Coronovirus?

جایی که من زندگی می کنند "عادی" "قبل از Coronavirus" قیمت برای یک دوجین سفید و تخم مرغ در فروشگاههای جعبه بزرگ

توسط HASHTADONOH در 20 اردیبهشت 1399
جایی که من زندگی می کنند "عادی" "قبل از Coronavirus" قیمت برای یک دوجین سفید و تخم مرغ در فروشگاههای جعبه بزرگ بود کمتر از $1.00. من هرگز تصمیم گرفت به یک حیاط خلوت کوچک گله به صرفه جویی در پول در تخم مرغ است. همه چیز واقعا تغییر کرده در اطراف در اینجا در بسیاری از, اما همچنین با توجه به تخم مرغ در دسترس در فروشگاه های ما (که من نمی فهمم). ما در فروشگاه های محلی فرار از تخم مرغ دو برابر قیمت به ازای هر ده و محدود کردن یکی از ده درصد خرید پس هر کس یک شانس برای دریافت برخی از تخم مرغ است.

به هر حال همسر عزیز قبلا فروش ما بیش از حد تخم مرغ قهوه ای به دوستان و خانواده برای $2.00 در هر ده بود که یک معامله خوب برای من (آنها بیش از حد تخم مرغ برای ما) بلکه برای دوستان ما را به عنوان قبل از Coronavirus قیمت تخم مرغ قهوه ای شد در مورد $2.50 - $6.00 هر ده بسته بر روی برچسب. در حال حاضر ما هنوز هم به فروش تخم مرغ به صورت $2.00 در هر ده اما تنها دوستان ما بودند که قبل از خرید این Coronavirus وضعیت. با تنها 10 مرغ آن را مانند ما می تواند عرضه بیش از حد بسیاری از خانواده ها با تخم مرغ.

کسی برای من توضیح دهد که چگونه در جهان قیمت تخم مرغ می توانید در فروشگاههای جعبه بزرگ در چند هفته گذشته زمانی که من هنوز به شنیدن هر مرغ مرگ خاموش مؤثر در دسترس? این تخم مرغ در حال انبار انباشت اشیاء بدست آمده در جایی به ایجاد کمبود مصنوعی و رانندگی قیمت ؟ قیمت از غلات و خوراک تغییر نکرده است بنابراین هزینه آن من همان برای تغذیه گله. من لازم نیست $2.00 در هر ده برای من مالی خوب بودن اما این کمک می کند تا پرداخت هزینه برای خوراک مرغ و کمی "سرگرمی" هیچ هزینه از جیب.

من تصمیم به بالا بردن قیمت تخم مرغ به دلیل Coronavirus وضعیت, اما من مطمئن هستم که من می توانم بیشتر برای من تخم مرغ در حال حاضر که فروشگاه بزرگ جعبه قفسه ها خالی هستند. فقط تعجب آنچه که مردم دیگر با گله و فروش تخم مرغ در حال انجام در این زمان اگر شما در حال دیدن تخم مرغ را کمبود در محلی خود را از فروشگاههای جعبه بزرگ و اگر شما از افزایش قیمت تخم مرغ خود را در پاسخ. من هنوز در تلاش برای به تصویب قضاوت در هر کسی و درک قیمت تخم مرغ متفاوت از منطقه ای به منطقه, اما این امر می تواند جالب برای شنیدن از دیگران که به فروش تخم مرغ خود را به خانواده و دوستان چگونه آنها در حال کار را از طریق این زمان. با تشکر برای هر گونه بازخورد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب