محو شدن جوجه

من یکی که من به طور جدی در نظر گرفته culling با توجه به خمیری, کون به دنبال آن یبوست است. او (من فکر می کنم)

توسط HASHTADONOH در 4 خرداد 1399
من یکی که من به طور جدی در نظر گرفته culling با توجه به خمیری, کون به دنبال آن یبوست است. او (من فکر می کنم) و من دیگر مزمن خمیری کون chickie شد بسیار کوچکتر از خواهر و برادر خود را برای هفته اما در حال صید در حال حاضر در 5 هفته.
در اینجا چیزی است که من پیدا کردم برای من کار می کرد:

خمیری لب به لب می تواند ناشی از استرس بیش از حد و کم آبی بدن به نام اصلی باعث می شود. مطمئن شوید که اندیشه دما بیش از حد بالا نیست (و یا پایین به عنوان است که می تواند باعث استرس) و جوجه های خود را یک "سرد منطقه' به دور از اندیشه کننده نور است. اگر شما در حال حاضر نمی شیب منقار خود را در آب خود را به مطمئن شوید که آنها می دانند که در آن آب است. سرکه سیب (ACV) در آب آشامیدنی خود را همچنین می توانید با کمک خمیری ، اضافه کردن 2 قاشق غذاخوری/گالن است. به عنوان آن نیاز به تعمیرشده در هر 24 ساعت برای طراوت من ساخته شده به دسته های کوچکتر زمانی که جوجه من بودند. 1 قاشق غذاخوری/ نیم گالن آب یا 1 و 1/2 قاشق چایخوری/ لیتر (4 لیوان) آب است.
تمیز کردن خمیری کون کردن در زیر نور گرم (نه داغ) جریان آب در سینک به نظر می رسد کمتر سایش از استفاده از حوله کاغذی یا پارچه خیس,اگر خمیری کون مزمن است.
روان کننده برخی از مرتب کردن بر اساس (وازلین و روغن نارگیل حتی روغن زیتون در خرج کردن) می تواند کمک به چیزهایی اسلاید بیشتر هموار کردن دریچه. استفاده از مقدار کمی به عنوان جوجه های دیگر را انتخاب کنید ممکن است در جوجه دریچه اگر پایین می شود بیش از حد چرب و ورقه های سبز رنگ. تهیه ثانیه می تواند کمک کند اگر دریچه متورم می شود. با استفاده از فرمول اصلی و نه تسکین درد ،
در مورد یبوست, اگر شما می توانید آن را به برخی از روغن نارگیل و/یا آب آناناس. من با استفاده از یک قطره چکان برای که. من شاید 1/8 قاشق چایخوری دو بار در روز نصف آب نصف مخلوط روغن در 2 هفته تا شاید 1/2 که بسیار برای 1 هفته.
همچنین من تا به حال به یکی از معدن تنقیه به عنوان آن را پس از متوقف کردن آن نمی تواند در همه. کوچک needleless سرنگ (موجود در بخش کودک از اکثر فروشگاه ها با حدود 1/4 قاشق چایخوری آب گرم (نه داغ) آب به آرامی squirted به دریچه می تواند بسیار مفید باشد اگر آن را که بد است. من تا به حال برای انجام این کار دو بار قبل از آن را متوقف کرد به گریه کردن زمانی که آن را تلاش برای رفتن پس من نگه داشته تا آب آناناس و نارگیل روغن حدود 3 روز پس از.

شانس خوب خود را با chickie!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن