احساس بسیار گناه...نیاز به مشاوره

سلام به همه. این است که کمی شرم آور برای من و بخوانید. ما یک زمان گله از 11 جوجه (پنج 2.5 سال مرغ و شش تا 12 ه

توسط HASHTADONOH در 31 خرداد 1399
سلام به همه. این است که کمی شرم آور برای من و بخوانید. ما یک زمان گله از 11 جوجه (پنج 2.5 سال مرغ و شش تا 12 هفته جوجه). من سرایدار اولیه از همه آنها و من بسیار بسیار متصل به جوجه و آنها متصل شده به من. شوهر من شوخی که او فکر می کند من عاشق این جوجه ها بیشتر از من او را دوست دارم گاهی اوقات.

ما شده ایم بحث نجات یک سگ سرپناه برای تقریبا 5 سال در حال حاضر و ما در نهایت به تصویب رسید 3-سال سگ گله اسکاتلندی مرز/مخلوط پیت بول که می آید از یک سوء صفحه اصلی. ما تا به حال او را برای حدود 5 روز در حال حاضر. پوند سگ نمی دانم زیادی در مورد پس زمینه خود را. او را به یک جای تعجب سگ خوب با وجود تربیت او (دوستانه نسبت به مردم است نیمه در خانه آموزش دیده) اما همانطور که ما آمده ایم برای پیدا کردن بیش از چند روز گذشته او بسیار قوی درایو طعمه وقتی که می آید به گونه حیوانات (خرگوش به خصوص). ما انجام داده ایم بسیار کنترل شده (به طور کامل بند زده) فاصله مقدمه با سگ/مرغ و سگ lunged و کشیده به دریافت نزدیک تر است.

ما در حال نگه داشتن جوجه ها در اجرا خود را/قفس برای هم بودن و من احساس فوق العاده گناه در مورد آن. جوجه ها استفاده می شود به رایگان در محدوده در طول شب شده اند و صریحتر شکایت ساخت گریه برای تلفن های موبایل moping قلم/قفس. من احساس می کنم خیلی وحشتناک و تلاش کرده اند به صرف زمان زیادی در قلم ممکن اما دشوار است با سگ جدید (شوهر نسخهها کار میکند و من به مراقبت های اولیه یادداشت برداری از سگ در حالی که کار از خانه FT). این است که من خیلی احساسی و غم انگیز و تقریبا رنجش نسبت به سگ. من که دیوانه ؟ بیش از تجزیه و تحلیل هر حرکت سگ باعث می شود? من نمی توانستم با خودم زندگی می کنند اگر چیزی اتفاق افتاده است به جوجه من چون از سگ. فقط به دنبال برخی از مشاوره از دیگران در این...:hmmtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب