اولین یخبندان اینجا...است ماشین خود را آماده ؟

کولر درجه حرارت رسما وارد و آنها تنها سردتر شدن. در حالی که ما در عشق, ژاکت, آب و هوا و پیچش یا حلقه زنی تا زی

توسط HASHTADONOH در 25 فروردین 1399

کولر درجه حرارت رسما وارد و آنها تنها سردتر شدن. در حالی که ما در عشق, ژاکت, آب و هوا و پیچش یا حلقه زنی تا زیر پتو تا آنجا که شخص بعدی ما نیست عشق چه آب و هوای سرد می کند به اتومبیل های ما. این چنین بدون هیچ زحمتی زمانی که شما خانه خود را ترک در یک عجله در صبح تنها برای پیدا کردن که ماشین خود را دلمه با بیش از یک لایه نازک از یخ! اولین یخبندان از سال در حال حاضر آغاز شده نورد—آیا درست گرفته شده مراحل آماده سازی خود را ،

لحن آن

آب و هوای سرد می تواند باعث تشدید هر موجود مسائل مکانیکی ماشین شما ممکن است تجربه شود بنابراین مصرف آن به مغازه قبل از آب و هوای بیش از حد سرد می تواند به شما کمک کند nip این مشکلات در جوانه. به علاوه آنها می توانند به شما کمک کند چک کردن تعداد زیادی از آیتم های دیگر در این لیست اگر شما اتفاق می افتد به ماشین زرنگ و دانا!

بررسی مایعات

آنچه را که ما در آب و هوای سرد بدون ضد یخ? آن را نگه می دارد موتور خود را از انجماد پس از آن مهم است که به بررسی سطوح قبل از همه چیز شروع به گرفتن فوق العاده سرد. شما همچنین می توانید تغییر دهید به یک زمستان برف پاک کن شیشه جلو مایع است که به طور خاص طراحی شده برای جلوگیری از انجماد در شیشه جلو اتومبیل خود را و در واقع می تواند کمک به نرم کردن یخ و برفک است که در حال حاضر تشکیل شده است.

گیر خودتان یخ زداینده

اگر شما لازم نیست که زمان برای گرم کردن ماشین خود را قبل از رفتن جهش در صبح نشسته و در انتظار برای یخ زدایی سریع برای پاک کردن شیشه جلو اتومبیل خود را احتمالا از این سوال. در این مورد, شما نیاز به یک خوب زداینده یخ برای پاک کردن هر گونه سرما یا یخ انباشته است که یک شبه نمی; شما نمی توانید درایو اگر شما نمی توانید ببینید ،

یک پوشش شیشه جلو اتومبیل

حتی بهتر از زمستان برف پاک کن مایع یا یخ زداینده است خرید یک پوشش برای شیشه جلو اتومبیل خود را. به سادگی ضمیمه آن را به ماشین خود را هنگامی که شما خانه ای برای شب, سپس آن را حذف کنید (و هر سرما یا یخ) در صبح به صورت شفاف شیشه جلو اتومبیل. فقط فراموش نکنید که برای لرزش آن را خاموش قبل از پرتاب آن را در ماشین و یا چیزهایی که ممکن است کمی خیس!

تست لاستیک

این می رود بدون گفت که لاستیک های خود را بسیار مهم برای نگه داشتن شما را با خیال راحت در جاده ها است. هوای سرد می تواند بر فشار تایر شما بنابراین مطمئن شوید که به آن را چک کنید و دوباره پر کردن صورت لزوم. اگر شما لازم نیست که خود را ارزیابی بسیاری از ایستگاه های گاز پمپ هوا آنها را داشته باشد. مطمئن باشید که به دنبال وسایل نقلیه خود را با دستورالعمل درست زمانی که جایگزینی (بررسی دشنه با خود شماره VIN در آن به صورت صحیح PSI در آب و هوای سرد).

ایجاد یک آب و هوای سرد Emergency Kit

بودن در یک تصادف و یا تبدیل شدن به رشته بد هستند به اندازه کافی موقعیت های خود را, اما آنها می تواند حتی بیشتر پر از بدبختی اگر آنها رخ می دهد در سرد است. بسته خودتان یک کیت اضطراری باقی می ماند که در ماشین خود را به طوری شما آماده هستید در صورت سرد-آب و حادثه: فوق العاده پتو, دستکش, جوراب و مسابقات هستند و همه موارد را در تنه خود را اگر بدترین اتفاق می افتد.

آب و هوای سرد می تواند دشوار بر شما و ماشین شما. اما با در نظر گرفتن مراحل را برای آن آماده و با تمرین ادامه داد: تعمیر و نگهداری و نگهداری وسیله نقلیه خود را, شما می توانید مطمئن شوید که شما بیش از آماده زمانی که برای اولین بار فراست بازدید منطقه شما!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن