روباه ؟

ما تا به حال مشکلات با یک روباه قدم زدن در حیاط ما گاهی اوقات برای چند ماه گذشته اما آن را هرگز رفته از جوجه ها(ما که آن را تنها یک موضوع از زمان, اما ما نمی خواهید برای انجام هر چیزی در مورد آن تا زمانی که آن را تبدیل به یک مشکل واقعی). امروز یک مرغ آمد جیغ تا تپه و اطراف ما مقابل باغ(بنابراین من نمی بینم چه بود پس از او دلیل آن را باید تبدیل دم) او ساخته شده آن را تقریبا به قفس قبل از او درگذشت در زیر لبه ماشین ما تریلر. او تا به حال یک تکه کوچک گوشت پاره کردن از پشت او هیچ اصلی پرهای دم و خون در اطراف دهان او. من در زمان یک سفر در اطراف حیاط و یک دسته از ته قنداق تفنگ خود را پر و بال در سراسر زمین بیرون آمدن از علف های بلند/باتلاق در لبه ما چمن و پس از آن او از دست چند در سراسر حدود 50 فوت و پس از آن از دست یک دسته کامل تر درست قبل از او آمد در اطراف لبه از باغ وقتی که من او را دیدم. من پیدا نکردم هر یک از پرهای دم بنابراین من فرض آنها کشیده شد قبل از او رو به لبه چمن.
بهترین حدس من این است که او مورد حمله قرار گرفت و تا به حال خونریزی داخلی از این رو خون در اطراف دهان او… من نیز با فرض آن بود و روباه. هر ایده یا فکر می کنید من درست است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>