دامنه رایگان در مقابل اجرای

من اینجا هستم تا دوباره به پست! البته. هاها.در آخرین نوشته من در مورد ما صحبت اردک اجرای ما ساخته شده و برخی

توسط HASHTADONOH در 19 تیر 1399
من اینجا هستم تا دوباره به پست! البته. هاها.

در آخرین نوشته من در مورد ما صحبت اردک اجرای ما ساخته شده و برخی از تصاویر آن را 16x12.5. قفس است در خارج با درب باز به داخل. همه چیز درنده اثبات است.
دلیل من برای ارسال در حال حاضر است چرا که من در صحبت کردن به یک دوست و او ساخته شده یک نظر در مورد چگونه من به طور جدی محروم من اردک از یک زندگی خوب به خاطر آنها دامنه رایگان و بخشی از آنها را رنج می برند... این درست است ؟ او نگه داشته گفت: من باید دوباره خانه آنها را به یک مزرعه است که همه از آن برای آنها. من فقط واقعا به عقب گرفته شد. ما یک حیاط اما درنده مشکل خیلی بدتر از ما در ابتدا فکر می کردم که ما رو اردک. من تقریبا در برخی از آنها کشته خواهد شد اگر آنها دامنه رایگان.

من صفر مشکلات با هر کسی که دامنه رایگان و من دیده ام بسیاری soooo دوست داشتنی حوضچه و محوطه اردک. من فقط می خواهم به مطمئن شوید که من نه محروم کردن آنها را و آنها را رنج می برند از این "دوست" است که صحبت کردن در مورد. طرح من این است که آنها را در حیاط زمانی که من به خانه از محل کار و قادر به نظارت بر آنها. اجرای 198 متر مربع و همچنینtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن