20190128_161931-1_Signature-1_Signature.jpg

ما جمع آوری جوجه ها به صورت دو منظوره. ما اول گله شد فقط چند لایه اما ما افزود: برخی از پرندگان بزرگتر شروع به پرورش گوشت به عنوان به خوبی. سپس من تو را دیدم یک Turken و دو را. من فکر کردم کسی عبور ترکیه با مرغ; من می خواستم یک دوجین! آنها خیلی زشت بودند ، متاسفانه ایگور نمی پیدا کردن آنها را در تمام جذاب و گفت: به هیچ وجه. تمام خانواده من فکر کردم من دیوانه بود, بنابراین من داد.

پس از از دست دادن چند تن از کسانی که پرندگان بزرگتر به حرارت در طول تابستان من قادر به متقاعد کردن ایگور که Turkens خواهد بود مناسب با وجود ظاهر خود را. نه تنها آنها را به گردن برهنه, اما کمتر به طور کلی feathering. یک مزیت بسیار بزرگ برای ما آب و هوا, نه به ذکر است برداشت.

ما اضافه شده دو Turken پولت که پاییز و تابستان پس ما پسر زیبا Fugly (تصویر بالا) بود انقلابي تحت broody. او Turken/Bresse مخلوط و یک خروس است. من مطمئن هستم که شما می توانید حدس بزنید که در آن نام می آید از. من او را در بر داشت اما ایگور نیست و نام گیر کرده است.

متاسفانه Fugly و گله کردم بیمار با یک بیماری ناشناخته در مدت کوتاهی پس از ما بحیث یک دوجین جوجه تابستان امسال است. ما گمان می کنند اما باید تایید نشده مارک است. ما احساس بهترین تصمیم خواهد بود برای قرار دادن پرندگان مسن تر به طوری که ما آن را همه در یک بار و در حال حاضر ما در حال شروع بیش از.

مامان و دختر تا به حال sweet disposition که برنده ایگور بیش و عشق ما برای این نژاد فوق العاده زندگی می کند و او را به دلیل دو مرغ داشتیم.

این موضوع در مورد ما ماجراجویی جدید در بالا بردن دو منظوره پرندگان با تمرکز اولیه ما بر Turkens ولی نژادهای دیگر اضافه شود ممکن است از زمان به زمان.

من امیدوارم که شما با پیوستن به گله خود را از داستان و به اشتراک گذاری تجارب خود را به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de