چه دوست داشتنی سخاوتمندانه اندازه باغ شما! من زندگی می کنند در یک 1/2 هکتار شهری بسیاری است که من به اشتراک گذاری با جوجه. من 3 شلوغ 3’x3′ مطرح شده جعبه برای سبزیجات و پس از آن من فشار همه چیز در میان محوطه سازی که در آن من می توانم.

من شرایط رشد کاملا متفاوت هستند بیش از حد. من در داغ و آفتابی جنوب کالیفرنیا پس از من کوتاه تر اما روز دیگر فصل است. من نمی قادر خواهد بود به بوته کاهو برای چند ماه و این باعث می شود من دیوانه که من نمی توانم رشد کاهو و گوجه فرنگی در همان زمان!

آنچه ما در ظاهر به نظر مشترک است زغال اخته. من قرار داده و در 3 بوته 3 سال پیش و من شده است با اضافه کردن آن را به عنوان من می آمد تا با گونه های جدید است. به عنوان شما می توانید حدس بزنید این رقم در دسترس به من در این آب و هوای گرم کاملا محدود هستند. هنوز هم من نمی تواند شادتر است که من در زمان جهش. آنها در حال انجام خوب است. آنها نه جذاب درختچه ها به غیر از میوه و, شگفت آور پرندگان و دیگر “بازدید کنندگان” ترک آنها را به تنهایی برای اکثر پس از آن یکی از چیزهایی که در باغ من من می توانید تعداد بسیاری به طور مداوم برای تولید.

به من زغال اخته من باید برای اضافه کردن حجم زیادی از اسید مخلوط خاک و شن و ماسه به من قلیایی خاک رس هر سال اما هنوز هم به ارزش آن است و من فکر می کنم من در مورد خوب به دست آورد drainable اسید متوسط که در آن بوته ها می تواند به رشد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net