هریس مزارع پرورش درست 360 انکوباتور شگفت انگیز است!

من می دانم که با بهار راست در اطراف گوشه و جوجه تب تنظیمات در آن وجود دارد هستند بسیاری از مردم خارج وجود دا

توسط HASHTADONOH در 6 خرداد 1399
IMG_20190209_161540136_HDR.jpg

من می دانم که با بهار راست در اطراف گوشه و جوجه تب تنظیمات در آن وجود دارد هستند بسیاری از مردم خارج وجود دارد به دنبال خرید اولین انکوباتور یا شاید شما هنوز هم به دنبال آن رشد بهتری تخم رای نیست که شما هزینه یک دست و پا, بنابراین من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن تجربه من!

من بسیاری از تحقیقات قبل از خرید یک دستگاه انکوباتور و خوب و بد وجود دارد بررسی و حتی گران قیمت ترین رشد در خارج وجود دارد بنابراین مصرف بودجه من به حساب و آنچه که من می خواستم از انکوباتور من خیلی خوشحال با نتایج من از جدید هریس مزارع پرورش درست 360! اگر شما انجام تحقیقات خود را در انکوباتور بسیاری از بررسی بد شما را پیدا خواهد کرد در یک زن و شوهر از نقص طراحی در مدل های قدیمی تر که در آن حفره های پوشش فن بود بیش از حد بزرگ و آن نیاز به یک پوشش در بازخوانی دیجیتال برای جلوگیری از اتصال کوتاه خارج از رطوبت بالا در هچ زمان. در مدل های جدیدتر این مسائل حل و فصل شده است اما اگر شما یک ماشین جوجه کشی شما می توانید ایمیل این شرکت و آنها را به شما ارسال قطعات مناسب برای رفع آن است.

IMG_20190206_190737259_HDR.jpg

پس از بازگشت به جوانب مثبت این رشد حداقل برای من!
آن می آید با یک خودکار turner! که من پیدا کردم که مناسب ترین رشد اغلب نیاز به دستی تخم مرغ عطف و اگر شما خرید همراه خودکار ترنر شما به خودتان پیدا کنید در حدود همان قیمت به عنوان این انکوباتور یا بیشتر.
- این شهر همچنین دارای یک تخم مرغ candler ساخته شده در بالای انکوباتور. آن را به خوبی کار می کرد به خاطر تست کردم ولی اعتراف خواهد کرد که من از آن استفاده نمی کند زیرا من ترجیح می دهم من کمی لومن بالا چراغ قوه.
- دید تمام راه را در اطراف انکوباتور بزرگ بود نقطه فروش برای من! من می توانم آن را برای دختر من قادر به یادگیری از تجربه اما اگر من که واقعا صادقانه, من قطعا صرف ترین ساعت نشستن در مقابل انکوباتور در هیبت به عنوان جوجه ها از تخم در آمده. lol
- دما و رطوبت ماند پایدار در طول کل فرایند جوجه کشی به عنوان طولانی به عنوان شما اضافه کردن آب مقطر روزانه. :thumbsup
- شما با افزودن آب از خارج از انکوباتور بنابراین شما لازم نیست مزاحم دما و رطوبت.
- شرکت کالیبره دماسنج و رطوبت به خوبی و من مجبور به رفتن را از طریق سردرد از تلاش برای تنظیم آن خودم.
- این است که به لطف دید و همچنین اما من قادر به وضوح ببینید که همه جوجه ها از تخم در آمده با صفر مسائل. تخم مرغ زیپ پاک و جوجه ها سالم بودند! بله برخی از این است که از ژنتیک است اما آن را باعث می شود یک تفاوت بزرگ هنگامی که دما و رطوبت اقامت پایدار برای جوجه سهولت خروج از تخم.
- چون من انکوبه نژادهای مختلف من کوچکتر از تخم مرغ تخم زودتر و من نمی خواهم به ترک جوجه ها بیش از حد طولانی است. از تخم مرغ بزرگتر نشده بود pipped در عین حال من در زمان خطر به سرعت باز کردن ماشین جوجه کشی و از بین بردن تخم جوجه ها. در حالی که من نمی توصیه می کنیم که انجام آنچه که من غافلگیر برای پیدا کردن این است که درجه حرارت به حالت عادی بازگشت در ثانیه و بقیه جوجه ها از تخم در آمده و بدون موضوع است.
Chick Hatching 3-2-19.jpg

منفی
- بالا کمی دست و پا گیر و اما هنگامی که شما به آن استفاده می شود آن را بسیار بد است. من نیز دیده می شود که در آن کسی با استفاده از چسب پلاستیک قلاب و متصل شده و آنها را به طرف وارونه به طوری که آن را آسان تر به قلاب کردن انگشتان دست خود را زیر و باز کردن.
- انکوباتور دارای 22 تخم مرغ, اما من احساس می کنم مثل آن خواهد بود بسیار تنگ در آن وجود دارد اگر همه تخم مرغ مناسب در زمان هچ. من کاملا چند نابارور تخم مرغ از آنجا که آنها برای اولین بار تخم فصل (8 نابارور تخم مرغ به دقیق) و 2 بودند quitters در اوایل جنين (این غیر ممکن است برای من می دانم که اگر 2 quitters شد با توجه به رشد و یا چیز دیگری اما من احساس می کنم با تجربه من است که آن را کمتر به احتمال زیاد مربوط به انکوباتور). اما یکی از توسعه یافته جوجه از تخم با موفقیت و من candled درست قبل از مستند و احساس نمی خوب است که در مورد تخم مرغ قبل از بسته شدن درب. آن را نیز یک poopy تخم مرغ بود که من جوجه ریزی برای یک دوست, من به طور معمول تنها با استفاده از پاک تخم مرغ به عنوان باکتری می تواند وارد متخلخل پوسته و ممکن است مسئول برای دیر جنین مرگ است. بنابراین من برای اولین بار اجرا با انکوباتور به من داد حدود 80% هچ رای دادن (و نه از جمله نابارور تخم مرغ). من پیش بینی داشتن حتی بهتر هچ زمانی که من pickier در مورد تخم مرغ, من مجموعه ای برای شروع با. - من از این به روز رسانی بعد.
3rd & 4th Chicks 3-2-19 (5).JPG

*** * * * من قول می دهم تمام این تصاویر گرفته شده از طریق پلاستیکی. من باز نمی انکوباتور برای گرفتن عکس. lol

برای هر کسی که می خواند این دور از طریق موضوع فرض می کنیم شما واقعا علاقه مند در انکوباتور. بنابراین بهترین نکته من این است که من با استفاده از یک نمک و فلفل به آب اضافه کنید و من سمت چپ دریچه باز کردن تمام راه را از طریق تمام جوجه کشی چون من احساس تهویه مهم بود و آن نبود اثر من توانایی حفظ رطوبت جایی که من آن را می خواستم.
DSC_0002.JPG

بنابراین من تجربه عالی بود! من دوست دارم به شنیدن در مورد تجارب خود را با تغذیه مناسب 360!
من شرکت کننده در عید پاک تخم طولانی با همان انکوباتور بنابراین من خواهد شد به روز رسانی به نظر من اگر این تغییرات است. :jumpytinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب