تخم جوجه

می انکوباتور تخم جوجه بازگشت به مرغ و خواهر و برادر? خواهر و برادر هستند 1 هفته, پیر, جدید poult است 2 روز

توسط HASHTADONOH در 11 مرداد 1399

می انکوباتور تخم جوجه بازگشت به مرغ و خواهر و برادر? خواهر و برادر هستند 1 هفته, پیر, جدید poult است 2 روز ، خواهد Mama ترکیه رد آن ؟

این بستگی به مرغ و خلق و خوی خود را. من شخصا نمی خواهد سعی کنید آن را با 2 روز پیر poult اما موفق شده اند با اضافه کردن جوانتر جوجه هنگامی که آنها یک هفته به دو هفته است. من آن را با تجربه مرغ است که طول می کشد مراقبت از جوجه ها.

من به تازگی به حال یک مرغ اتخاذ 10 جوجه برای من. دو هفته بعد او در زمان اضافی 18 جوجه آوردن مجموع به 28. 18 اضافی جوجه یک هفته پشت اول 10. پس از فروش برخی او را به 13 جوجه هایی که در سن از محدوده 4 تا 5 هفته است. یکی از این دو هفته جوجه بود فرار از اندیشه و پیوستن به او را کمی گله کردن در جمعیت عمومی است. من می گرفتن آن در پایان روز و بازگشت آن را به اندیشه. چند روز بعد آن را تکرار آن فرار کنند.

نه همه مرغ این کمک می کردند. من تا به حال مرغ را که کشتن هر جوجه که نه ایشان. من نیز تا به حال مرغ که می خواستم بچه ها بد است که آنها را سرقت جوجه از مرغ. جوجه می توانید به طور تصادفی کشته شده در این فرآیند است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن