HeimVision HMD2 باتری دوربین های امنیتی بررسی

نقد و بررسی – چه ویژگی های است که شما به دنبال در یک فضای امنیتی دوربین ؟ یک باطری یا انرژی خورشیدی سیم-طراحی

توسط HASHTADONOH در 5 اردیبهشت 1399

نقد و بررسی – چه ویژگی های است که شما به دنبال در یک فضای امنیتی دوربین ؟ یک باطری یا انرژی خورشیدی سیم-طراحی رایگان? بدون اشتراک ماهانه? نصب آسان? امروز من می خواهم به شما نشان می دهد HeimVision HMD2 باتری دوربین های امنیتی که کنه تمام کسانی که در جعبه. اجازه دهید نگاهی نزدیک تر است.

آنچه در آن است ؟

این HeimVision HMD2 یک باطری دوربین های امنیتی است که شما می توانید در داخل خانه یا خارج از منزل به دلیل مقاوم در برابر هوا طراحی شده است.

چه چیزی در جعبه ؟

 • HeimVision HMD2 باتری دوربین های امنیتی
 • مغناطیسی سوار با سخت افزار
 • پایه فلزی با نصب سخت افزار
 • USB کابل شارژ
 • پانل های خورشیدی
 • پانل های خورشیدی نصب سخت افزار
 • دوربین حفاظتی پوست

مشخصات سخت افزاری

دوربین – 1080p 130° / زاویه / 25fps
سنسور PIR
دید در شب – 30 فوت
باتری:2pcs 18650 6000mAh / 4 ماه عمر باتری در هر شارژ (گزینه ای برای پانل های خورشیدی)
IP65 ضد آب
صوتی دو طرفه

طراحی و امکانات

این HMD2 است کمی دوربین که عمدتا سفید به جز 1080P لنز در بالای صفحه است که دارای یک حلقه کرومی در اطراف آن و سنسور IR در این مرکز با یک میکروفون در زیر آن.

در پشت این دوربین شما را پیدا خواهد کرد سخنران کوره دندانه دار برای شامل مغناطیسی کوه و در پایین پوشش قابل جابجایی است که محافظت از میکرو SD کارت حافظه micro USB اتصال و تنظیم مجدد سوئیچ.

نصب و راه اندازی

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که شارژ دوربین داخلی باتری 6000mAh با استفاده از کابل USB شامل. یک بار شارژ دوربین عملیاتی خواهد شد تا 4 ماه در هر شارژ (حدود 10 حرکت هشدار در هر روز). اگر شما نمی خواهید به نگرانی در مورد شارژ دوربین شما همچنین می توانید با استفاده از اختیاری اختصاص داده شده HMS1 پانل های خورشیدی است که HeimVision به فروش می رساند برای $35.99. شما نیاز به سوار شدن به پنل جایی که در آن از آن خواهد شد که قرار گرفتن در معرض خورشید هر چند...

من تست دوربین با پانل های خورشیدی برای چند هفته گذشته و سطح شارژ باتری هنوز هم در 90% حتی با تمام تست هایی که من انجام شده است.

دوربین را می توان نصب شده در 3 راه متفاوت است. شما فقط می توانید آن را بر روی یک سطح صاف شما می توانید با استفاده از مغناطیس کوه و یا شما می توانید با استفاده از براکت. من استفاده می شود مغناطیسی کوه به ضمیمه دوربین به ایوان جلو. من همچنین شامل کت و شلوار محافظ پس از من خواهد بود با استفاده از دوربین در خارج از منزل.

HeimVision برنامه

این برنامه به شما اجازه تماشای یک نمایش زنده از دوربین(ع) و به شما اجازه سفارشی کردن برخی از تنظیمات اولیه. من شگفت زده شد که هیچ قابلیت برنامه ریزی و یا یک منطقه از ویژگی های تنها به نظارت بر یک منطقه خاص.

نیز وجود دارد هیچ راهی برای خاموش کردن میکروفون به این معنی که شما شنیدن آنچه که شما در حال تماشای نمایش زنده و یا اسیر حرکت هشدار.

برنامه ارسال خواهد شد اطلاع رسانی به تلفن خود را زمانی که حرکت شناسایی شده است اما اگر شما با کلیک بر روی اطلاع رسانی آن را فقط شما را به مشخصات اصلی این برنامه است. آن را تا به شما برای حرکت به پیام های روی صفحه نمایش به تماشای دستگیر کلیپ.

توجه داشته باشید که HMD2 با استفاده از سنسور PIR که بدان معنی است که آن را با استفاده از گرما برای تشخیص حرکت. این همچنین بدان معنی است که اگر شما موقعیت دوربین به نمای یک پنجره را تشخیص هر گونه حرکت با توجه به شیشه ای.

در اینجا یک نمایش زنده در طول روز (روز غم انگیز).

و اینجا همان نمایش در شب.

چیزی که من دوست دارم

 • سیم رایگان
 • باتری طولانی مدت

آنچه که من می خواهم تغییر

 • اضافه کردن یک قابلیت برنامه ریزی
 • اضافه کردن توانایی برای خاموش کردن صدا در هنگام تماشای نمایش زنده
 • نگه داشتن برنامه زنده به طوری که اطلاعیه متوقف نخواهد شد

افکار نهایی

با چند بهبود این قیمت مناسب, دوربین های امنیتی می تواند کامل دستگاه به نگه داشتن چشم در خانه و اموال خود را. بزرگترین چیزی که نیاز به بهبود ثبات برنامه برای زنده ماندن به طوری که تشخیص حرکت هشدار دریافت کرده است. من برای پیدا کردن برنامه باید دوباره چند بار در روز بر روی Huawei P30 Pro. وجود دارد بسیاری به مانند مورد HeimVision HMD2 داخل سالن/فضای باز دوربین های امنیتی. اول از همه این باتری-طراحی و اجرا می تواند تا 4 ماه در یک بار. آن را نیز سازگار با پانل های خورشیدی از HeimVision بنابراین شما هرگز به نگرانی در مورد شارژ آن است. من فکر می کنم HMD2 یک جایگزین عالی برای دوربین های گرانتر به خصوص از آنجا که شما می توانید آن را بدون هر نوع ابر اشتراک (اگر چه HeimVision ارائه می کند اگر شما علاقه مند هستند).

قیمت: $79.99
که در آن به خرید: آمازون
منبع: نمونه برای این بررسی ارائه شده توسط HeimVision.

حمایت از Gadgeteer: The Gadgeteer اصلی منابع درآمد تبلیغات و لینک های وابسته در مقالات مثل این یکی. حتی اگر ما ممکن است دریافت غرامت ما همیشه به نظرات صادقانه ما در مورد تجربه ما با هر محصول.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب