سلام از کانزاس

سلام.من شده است با کمین در اطراف در اینجا برای چند روز در حال حاضر و خواندن از طریق موضوعات مختلف. ما در حال ح

توسط HASHTADONOH در 19 خرداد 1399
سلام.

من شده است با کمین در اطراف در اینجا برای چند روز در حال حاضر و خواندن از طریق موضوعات مختلف. ما در حال حاضر زندگی در شهر ویچیتا و در آینده 6 هفته (ارائه همه چیز می رود هموار) خواهد شد در حال حرکت به شمال شرق کانزاس به 3 هکتار مزرعه خواهد بود که ما اجاره. این بسته نشسته بر 200 هکتار است. به نظر می رسید مانند یک ایده خوب به اجاره ما اولین تاخت و تاز کردن به homesteading. :confused: این امکان وجود دارد که مستاجران فعلی ممکن است ترک نیجریه کوتوله بیلی بز همراه با دو بچه (مرد و زن) که توسط او از یک کوتوله سازمان حفاظت محیط زیست که مدت کوتاهی پس از درگذشت شوخی یک مرد muscovy اردک و مرغ (هیچ ایده چه نوع - من تو را دیدم یک نگاه اجمالی سریع او را سفید). آنها تمام شده است اعم رایگان. آنها پرسید: اگر ما را از این حیوانات که اگر آنها نمی تواند آنها را با آنها. من مطمئن هستم که چه این به این معنی برای ما آینده وضعیت حیوانات.

(1) آیا شما جدید به جوجه / هنگامی که شما برای اولین بار جوجه?

ما در حال مرتب کردن بر اساس جدید به جوجه. ما تا به حال برخی از زمانی که ما در زندگی اورگان 15+ سال پیش - با ما صاحبخانه. او بیشتر از مراقبت از آنها را ما پا بیشتر از این لایحه.

(2) چگونه بسیاری از جوجه ها آیا شما در حال حاضر ؟

ممکن است ما وارث یک مرغ و ما خواهد بود با گرفتن 4 جوجه از یک دوست. که فوق العاده است چرا که مراکز تکثير میباشند باید زیبا مجموعه ای باریک در این نقطه و من مطمئن هستم که/چگونه در مورد پیدا کردن یک تولید کننده.

(3) چه نژاد دارید ؟

ممکن است ما وارث یک رمز و راز سفید مرغ و اخذ خواهد شد برخی از Bovan Browns از یک دوست.

(4) آنچه مورد علاقه شما جنبه بالا بردن جوجه حیاط خلوت?

ما هنوز مطمئن نیستید اما من مشتاق به پیدا کردن.

(5) چه هستند برخی از سرگرمی های دیگر?

من مشتاق بافنده/crocheter و عشق باغبانی و حفظ مواد غذایی با کنسرو تخمیر و غیره.

(6) به ما بگویید که در مورد خود, خانواده, دیگر خود را, حیوانات خانگی, شغل خود را و یا هر چیز دیگری شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن.

ما یک خانواده 5 (kiddos سنین 21 و 18 و 11) با 4 سگ و 7 گربه. ما homeschool (افزایش ارشد و یک افزایش 6 گریدر) و به دنبال به جلو برای شروع در جاده نسبتا خودکفا حیاط.

(7) پاداش: چگونه شما پیدا کردن BYC چه مدت شما شناخته شده در مورد BYC و چه ساخته شده شما در نهایت ما بپیوندید عالی جامعه?

من در بر داشت BYC هنگام جستجو برای "چگونه به" اطلاعات در جوجه. من هم هیجان زده برای پیدا کردن سایت های خواهر - همه که من پیوست! :D

من به دنبال به جلو به خوشهچین از هر کس حکمت در حالی که ما حرکت در این ماجراجویی جدید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن